Gde putovati za medeni mesec?

Ne znam bas u kom ste fazonu ti i tvoj dragi i kad je vencanje tj. kad bi putovanje bilo. Jedan malo avanturisticki neformalni ali super predlog, bar za mene, je krstrenje Turskom onim njihovim guletima. Svi koji su bili su odusevljeni. Traje 7 dana a moze da se ide i u oktobru.
 
Ako uz medeni mesec želiš da odradiš i more onda meni ovo izgleda sasvim ok
http://www.elaresort.com/en-US/content.aspx?CtID=2309

Mada,stoji da ako insistiraš na nekoj ful romantici onda je tu Pariz,Rim,Venecija,Prag...
ALI,krajem septembra u nekim gradovima može da bude i loše vreme pa bih ja ipak gađala neku južniju destinaciju - za svaki slučaj;)
Portugal i jug Španije takođe za svaku preporuku:ok:
 
Ako uz medeni mesec želiš da odradiš i more onda meni ovo izgleda sasvim ok
http://www.elaresort.com/en-US/content.aspx?CtID=2309

Mada,stoji da ako insistiraš na nekoj ful romantici onda je tu Pariz,Rim,Venecija,Prag...
ALI,krajem septembra u nekim gradovima može da bude i loše vreme pa bih ja ipak gađala neku južniju destinaciju - za svaki slučaj;)
Portugal i jug Španije takođe za svaku preporuku:ok:

Pariz me privlači, i volela bih tamo otići... Rim takođe...:D
Mada najviše nešto razmišljam o Španiji... kažu da oni imaju prelepa letovališta...

U Turskoj su nam jedni rođaci bili ove godine-baš u Beleku... hoteli su im fantastični, ali sem njih nema se šta puno videti, bar oni tako pričaju...

Kod mene sve dolazi u obzir, ali sa mm imam problema, čovek stalno gleda AirCrash na tv, i sad neće da putuje avionom.... :roll: ...pa ako nega ne prođe taj iznenadni starh-onda idemo kolima...:D strašno...:lol::lol:
 
Pariz me privlači, i volela bih tamo otići... Rim takođe...:D
Mada najviše nešto razmišljam o Španiji... kažu da oni imaju prelepa letovališta...

U Turskoj su nam jedni rođaci bili ove godine-baš u Beleku... hoteli su im fantastični, ali sem njih nema se šta puno videti, bar oni tako pričaju...

Kod mene sve dolazi u obzir, ali sa mm imam problema, čovek stalno gleda AirCrash na tv, i sad neće da putuje avionom.... :roll: ...pa ako nega ne prođe taj iznenadni starh-onda idemo kolima...:D strašno...:lol::lol:

Onda idite na Palic. :D
 
Мени би се допало крстарење Волгом или Доном, на пример.

Све дестинације које су на мору могу се обићи кад се иде на море, а медени месец треба да је негде где иначе не бисмо ишли...
 

Back
Top