Bol pri seksualnom odnosu

Dal je normalno za pocetak (treci put) seksualnog odnosa imati (jake) bolove i blago krvarenje?Sve ide OK, kad dodje do penetracije uhhh uzas jaki bolovi..

hvala unapred :confused:

zavisi
nekome je himen elastican i ne pukne u potpunosti tokom prvih seksualnih odnosa, vec se to malo oduzi, tako da nekome krvarenje traje samo tokom prvog, a nekome tokom prvih nekoliko odnosa
jaki bolovi nisu u redu
boli, ali ne jako... to moze biti alarm za neki ginekoloski problem, i ne bi trebalo zanemarivati
 
ne treba da brine, ali nek ode za svaki slucaj kod ginekologa, kod koga bi trebala enivej, obzirom da je sexualno aktivna i da treba da misli o polnim bolestima i nezeljenoj trudnoci
meni je prvih 10 tak odnosa bilo ajko bolno, sa sve krvarenjima, a boluckalo me je jos ihaha, a nisam imala nikakav ginekoloski problem, ali kao sto neko rece-svako je prica za sebe...
 
Ja licno mislim da ne treba da brine. Mozda zato sto sam i ja imala takvu neprijatno situaciju, pa gledam pozitivno na taj njen problemcic. Ali takodje nije lose da poseti ginekologa, mozda najvise radi nekog svog mira, a i moze da dobije neki koristan savet...sada kada je vec sexualno aktivna.
 

Back
Top