Rimini

evo samo da se ja ubacim sto se riminija tice...naime taj salon pocinje sredinom januara_ovee godine to je trajalo od 19/1-22/1 mislim da sam pogodila datume....i ima svegai svacega..._ove godine nije bilo puno izlagaca zbog ove krize_ali i uprkos tom imalo se svasta videti -slikati i kupiti....ja licno nisam bila mada sam dobila dva -tri poziva ali sam vidila hrpu slika i mogu vam reci da to vredi posetiti naravno nesmete krenuti tamo praznih dzepica posto sve mami i mami i mami....ljubac
 
evo samo da se ja ubacim sto se riminija tice...naime taj salon pocinje sredinom januara_ovee godine to je trajalo od 19/1-22/1 mislim da sam pogodila datume....i ima svegai svacega..._ove godine nije bilo puno izlagaca zbog ove krize_ali i uprkos tom imalo se svasta videti -slikati i kupiti....ja licno nisam bila mada sam dobila dva -tri poziva ali sam vidila hrpu slika i mogu vam reci da to vredi posetiti naravno nesmete krenuti tamo praznih dzepica posto sve mami i mami i mami....ljubac

2010 godine Sajam u Riminiju je od 23-27 januara,hajde da vidimo ko je sve zainteresovan,da tražimo ponudu neke Agencije,to sve mora da se odradi ranije,moraju se skoro 6 meseci unapred rezervisati hoteli jer je u to vreme sve puno u tom prelepom gradićuKo razmišlja o putovanju neka se javi,
 
ETO opet me nece taj rimini _skola zove _ posto u ovoj skoli nevidim ni sunca ni meseca bit cu zarobljena do kraja skolske godine ....A sto trenutno ovde pada kisa nevidjena do sada _imate osecaj da pada sneg_vreme pravo zimsko kao pred novu godinu....uzas ode leto... nije ga ni bilo nesto posebno ovde....ljubac zenskici...do skorog vidjenja
 
ETO opet me nece taj rimini _skola zove _ posto u ovoj skoli nevidim ni sunca ni meseca bit cu zarobljena do kraja skolske godine ....A sto trenutno ovde pada kisa nevidjena do sada _imate osecaj da pada sneg_vreme pravo zimsko kao pred novu godinu....uzas ode leto... nije ga ni bilo nesto posebno ovde....ljubac zenskici...do skorog vidjenja
Vesnice,pa valda će i u toj školi biti neki raspust,nećemo bez tebe da idemo.Ako je takvo vreme u Parizu,onda da se i mi nadamo sličnom za koji dan.Bože,kad počne avgust,leto mi je već prošlo.Nećuuuuuuuuuuuuuuuuu!
 
KAKVI RASPUSTI _to vazi za decu _bome ja nemam ni jedan:dontunderstand::dontunderstand: ....samo skola i praksa....ima da se posusim i osusim ko haringa:rotf::rotf::rotf: bude mi to dobro doslo za rezim:super::super: i ovako sam od zadnjeg vidjenja spustila 2.3kg:super: hehehhehe......ljubac
 
e zaboravih danas je suncano kao da juce nije bilo hladno i nije padala kisa.....pariz vam je inace dosta severnije u odnosu na beograd pokupimo sa okeana sve sto prolazi_do mora imamo nekih 200km otvorenog i ravnog puta....
 
E sad bi bilo lepo da sve ovo u vezi sa Riminijem stavimo na deo o okupljanju mislim da bi vise ljudi videlo... a ja ne znam kako se to radi... Smehic - HELP!
 
Ne mogu sada,ali sutra postavljam prošlogodišnji program putovanja, pa da vidimo šta kažete,može svako da predloži i kakvu promenu,pa da se polako dogovaramo.Bilo bi super ovako vesela ekipa kada bi putovala.
 
Bravo za moderatora!
Da li sam u pravu kad mislim da tamo nema prenocista ispod 100UE u krugu od 50km? A da jedan dan gledanja nije nista? Ili gresim.. Volela bih da znam red velicine cene .. tri ili cetiri nule...
 
Stavila ja prošlogodišnji program za Sajam u album, ali je jako sitno.Glupa sam i ne znam da prenesem tekst na forum,ako iko zna da mi pomogne(znam ko zna,ali ne smem da je diram,malo joj je njenih muka).
 
Stavila ja prošlogodišnji program za Sajam u album, ali je jako sitno.Glupa sam i ne znam da prenesem tekst na forum,ako iko zna da mi pomogne(znam ko zna,ali ne smem da je diram,malo joj je njenih muka).
Evo ga dobrovoljac...
Idem samo da vidim to iz albuma, pa ako ne mogu ništa sa tim, reći ću ti da mi pošalješ malo veće. ;)
 
Evo kako sam obecala saljem vam ovu ponudu pa vi vidite i prokomentarisite da li vam odgovara. Bilo bi lepo da svi zajedno odemo.

Članica Viva sezona 2010- januar 2010. godine -
S I G E PSAJAM POSLASTIČARSTVA I PEKARSTVA Licenca “A” br. 407 ORGANIZATOR
6 dana - RIMINI, ITALIJA -



VIVA PROGRAM PUTOVANJA:

22. januar 2010. petak – 1. dan BEOGRAD
Polazak u poslepodnevnim časovima sa velikog parkinga Sava centra – savska strana (proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa). Noćna vožnja kroz Hrvatsku i Sloveniju prema Padovi...

23. januar 2010. subota – 2. dan PADOVA – RIMINI
Prepodnevnim dolazak u Padovu. Po dolasku obilazak grada: Trg Prato dela Vale, bazilika Sv. Antonija, spomenik Gatamelati... Nakon obilaska nastavak putovanja prema Riminiju – jedno od najatraktivnijih letovališta na Jadranu. Poslepodnevni dolazak u Rimini. Smeštaj u hotel. Slobodno vreme. Noćenje.

24. januar 2010. nedelja – 3. dan RIMINI – SAJAM
Doručak. Dan predviđen za posetu Sajmu poslastičarstva i pekarstva. Noćenje.

25. januar 2010. ponedeljak – 4. dan RIMINI – SAJAM
Doručak. Dan predviđen za posetu Sajmu poslastičarstva i pekarstva. Noćenje.

26. januar 2010. utorak – 5. dan RIMINI – SAN MARINO
Doručak. Napuštanje hotela. Polazak prema San Marinu. Po dolasku obilazak najmanje države na svetu: spomenik Garibaldiju, Trg Slobode, kula Cesta... Nakon obilaska slobodno vreme za šetnju i individualne aktivnosti. U poslepodnevnim časovima polazak za Beograd. Noćna vožnja kroz Sloveniju i Hrvatsku prema Beogradu.

27. januar 2010. sreda – 6. dan BEOGRAD
Dolazak u Beograd u poslepodnevnim časovima. (Kraj usluga)

V I V A C E N A :

Opis Termin putovanja Rok za prijavu Ukupna cena po osobi
Januar 2010. 22.01. – 27.01.2010. 15.01.2010. 195 €


NAPOMENA: PROVERITI ROKOVE ZA PRIJAVU JER MOŽE DOĆI DO PROMENE !!

Aranžman se plaća se u dinarskoj protivvrednosti po prodajnom kursu ProCredit banke na dan uplate.
Cene iz tabele su u evrima.


CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
· prevoz autobusom visoke turističke klase na relacijama navedenim u programu
· smeštaj u Riminiju (3 noćenja sa doručkom – kontinentalni švedski sto) u hotelu sa 3* u 1/2 i 1/3 sobama
· obilaske prema programu (Padova, San Marino)
· tehničkog vođu puta
· troškove organizacije i vođenja aranžmana

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
· ulaznicu za Sajam poslastičarstva i pekarstva – 31 €
· troškove vize – 35 € (važi za stare plave pasoše)
· troškove obaveznog međunarodnog zdravstvenog osiguranja – 10 € (važi za stare plave pasoše, preporučujemo i putnicima sa novim crvenim pasošima)

DOPLATA ZA 1/1 SOBU: 40% od cene aranžmana

POPUST: deca od 2 – 7 godine imaju popust od 40% u pratnji dve punoplatežne osobe (imaju sedište
u autobusu, nemaju krevet u hotelu)

OPIS I LOKACIJA HOTELA: u Riminiju (Italija) sa 3*, nalaze se u širem centru

NAČINI PLAĆANJA ARANŽMANA:
· 30% prilikom rezervacije, a ostatak od 70% najkasnije 10 dana pre putovanja
· 30% prilikom rezervacije, a ostatak od 70% u jednakim mesečnim ratama čekovima građana
najkasnije do 15.04.2010.
· platne kartice (Visa, Dina)
· potrošački krediti banaka od 12 – 24 meseca (EFG banka – bez žiranata…) – o detaljima raspitati se u agenciji

VIZIRANJE (važi za stare plave pasoše): Putnik je obavezan da blagovremeno dostavi neophodnu dokumentaciju (raspitati se u agenciji) za dobijanje šengen vize. Za valjanost dokumenata sam odgovara. Agencija ne snosi odgovornost u slučaju nedobijanja vize i u tom slučaju smatra se da putnik odustaje od aranžmana i podleže troškovima otkaza prema Opštim uslovima putovanja organizatora putovanja. Agencija će Vas obavestiti o rezultatima viziranja samo u slučaju nedobijanja vize. Predate pasoše putnici dobijaju po polasku na putovanje u autobusu. Spisak neophodne dokumentacije i formulari za vize dostupni su u agenciji.
AGENCIJA NE OBEZBEĐUJE VIZU, VEĆ SAMO POSREDUJE U POSTUPKU
PODNOŠENJA DOKUMENTACIJE I NE GARANTUJE DOBIJANJE VIZE.
NAPOMENA:
· MOLIMO SVE POTENCIJALNE PUTNIKE DA BLAGOVREMENO PRIBAVE NOVE CRVENE
PASOŠE, JER ZA STARE PLAVE PASOŠE VAŽI VIZNI REŽIM
· Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa
· U hotelske sobe se ulazi prvog dana boravka od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska). Hoteli iz ove ponude registrovani su, pregledani i standardizovani od strane Nacionalne turističke asocijacije Italije. Svaki hotel ima restoran. Svaka soba ima tuš/WC. Opis destinacija i smeštaja dostupan je u agenciji ili na web-stranici www.vivatravel.rs
· Fakultativni izleti nisu obavezni deo programa i zavise od broja prijavljenih putnika. Cena se uglavnom sastoji od troškova rezervacije, prevoza, vodiča, ulaznica, organizacije... Termini fakultativnih izleta su promenljivi i zavise od slobodnih termina po lokalitetima, broja prijavljenih putnika i objektivnih okolnosti
· Objašnjenje: kontinentalni švedski sto – manji izbor namirnica i uglavnom je slatki doručak
· Dužina trajanja slobodnog vremena za individualne aktivnosti tokom programa putovanja zavisi od objektivnih okolnosti (npr. dužine trajanja obilazaka, termina polazaka…)
· Za sve informacije date usmenim putem, agencija ne snosi odgovornost
· Organizator putovanja zadržava pravo promene programa putovanja usled nepredviđenih objektivnih okolnosti (npr. gužva na granicama, gužva u saobraćaju, zatvaranje nekog od lokaliteta predviđenog za obilazak, promene u viznom režimu...)
· Potpisnik ugovora o putovanju ili predstavnici grupe putnika obavezni su da sve putnike upoznaju sa ugovorenim programom putovanja, uslovima plaćanja i viziranja i Opštim uslovima putovanja organizatora putovanja
· Rok za prijavu uglavnom zavisi od popunjenosti, što ne znači uvek da će do navedenog termina biti slobodnih mesta. Preporuka je da se raspitate o aranžmanu minimum 4 – 8 nedelja unapred.
· Putnici koji poseduju inostrani pasoš dužni su sami da se informišu kod nadležnog konzulata o uslovima koji važe za odredišnu ili tranzitnu zemlju (vizni, carinski, zdravstveni i dr.) i da sami blagovremeno i uredno obezbede potrebne uslove i isprave

Molimo Vas da pažljivo pročitate Opšte uslove putovanja.
Organizator putovanja je Turistička agencija VIVA, licenca “A” br. 407.
Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja Turističke agencije VIVA.
Aranžman je rađen na bazi od minimum 40 prijavljenih putnika i usled nedovoljnog broja putnika
organizator putovanja ima pravo otkaza putovanja, najkasnije 5 dana pre termina polaska.
Organizator putovanja zadržava pravo korekcije ugovorene cene pre početka putovanja usled promene
u kursu razmene valute ili promene u tarifama prevoznika i u zakonom predviđenim slučajevima.
Ponuda od 14.12.2009. za Sajam poslastičarstva i pekarstva u Riminiju
 
Joj kako lepe sličice i ideje.Na sajmu u Riminiju ima puno štandova na kojima gledate kako se rade slične dekoracije.Takođe ima jedan deo posvećen dekoraciji prostora.Divno bi bilo da se organizujemo i odemo zajedno.Sledeće godine sajam je od 23-27 januara(od subote do srede)

Fntasticno...Meni se to sve uzasno dopada..zato sam i postavila temu,bas o tome....Ceco,a jer znas mozda gde u Beogradu ili nekom drugom vecem gradu mogu da se nabave ti nozici kojima oni prave te modele? Ja gledala dosta na netu,medjutim niko nece da oda tajnu gde se to kupuje....z:)
A,ova idejica za Rimini....Samo da je parica....z:)z:)
 
definitivno odustala,kad sam sve stavila na papir cekace sledecu godinu,na to bi mi otislo letovanje a ove godine menjamo i auto a tamo ne bih mogla da odem sa knap para u dzepu.
 
Ja bez papira znam da je Rimini sanak pusti.Naj lova (nema para),što bi rekli Cigani.

U Tivtu,gde letujemo ima fenomenalna poslastičarnica "Minjon".Dve devojke,moje Sremice,su vlasnice,i jedna od njih svake godine ide u Rimini na sajam.Svake godine me zove da idem sa njom,i ja svaki put kažem - dogodine.

A ta godina nikako da dođe.
 

Back
Top