Sta vas je danas iznerviralo

Vise stvari ali sljedeca najvise:
Dakle, definitivno sam nesposobna za kuhinju, taj dio mozga nemam i kraj.....:rtfm:
Kako bi svima ulipsala danasnju nedilju i kako ne bi boravila za stednjakom odlucila sam skuhat sarmu koju imam zamrznutu...e ali kad sam je zamrzavala nisam odvojila u manje posude nego sam sve krknula u jednu i danas hocu odvojit nekoliko sarma, one kao kamen.....

Uzela sam cekic i noz i bukvalno stemala sarme:eek:, naravno onu plasticnu posudu sam pukla...i tako :manikir:...kuhinja i ja:dash::dash:

:zcepanje::hahaha::zcepanje::hahaha::zcepanje::hahaha: :zcepanje::hahaha::zcepanje::hahaha::zcepanje::hahaha::zcepanje::hahaha:
Joj sto mi ovo lici na mene
 
...čekala sam sat vremena kod lekara(nigde nikog, ja rekoh sebi"uh dobro je")da bi u neko doba došla sestra i rekla"doktorka je na sastanku,dušo ako nije hitno dođi sutra"?.Ma nije hitno,samo sam malo trudna,debela i teško mi je po ovoj vrućini da se šetam :)
 
danas ustvari to je već juče, tj sinoć sam detetu slavila rođendan

Sebi sam učinila da se osećam kao Gustav koji klima glavom i misli kako je magare.
Nije stvar u to četvoro dece za koje me laže vlasnik igraonice da su bili tu (4x 300 din)
Nije stvar ni u tome što ispade da su roditelji popili za taj satipo više no vod ruske vojske
Stvar je u tome da je MENI NEPRIJATNO da mu kažem da vidim da me zavrće za kintu.
Ali ko mi je kriv....
 
danas ustvari to je već juče, tj sinoć sam detetu slavila rođendan

Sebi sam učinila da se osećam kao Gustav koji klima glavom i misli kako je magare.
Nije stvar u to četvoro dece za koje me laže vlasnik igraonice da su bili tu (4x 300 din)
Nije stvar ni u tome što ispade da su roditelji popili za taj satipo više no vod ruske vojske
Stvar je u tome da je MENI NEPRIJATNO da mu kažem da vidim da me zavrće za kintu.
Ali ko mi je kriv....

:aha:
Oce oni tako... :evil:
 
danas ustvari to je već juče, tj sinoć sam detetu slavila rođendan

Sebi sam učinila da se osećam kao Gustav koji klima glavom i misli kako je magare.
Nije stvar u to četvoro dece za koje me laže vlasnik igraonice da su bili tu (4x 300 din)
Nije stvar ni u tome što ispade da su roditelji popili za taj satipo više no vod ruske vojske
Stvar je u tome da je MENI NEPRIJATNO da mu kažem da vidim da me zavrće za kintu.
Ali ko mi je kriv....

pa zar ti ne daju racun ili tako nesto? :think: bar da se orjentises je li trosak stvarno toliki
 

Back
Top