Biseri srpske estrade

Winex

Aktivan član
Poruka
1.837
Već godinama se provlače "hitovi", a svi smo prisiljeni da ih slušamo, jer se čuju na svakom koraku. Nekvalitetnu muziku, šund i kič, ću predstavljati ovde, tkz. hitove. Ako imate i vi neki - nemo` vas sramota...!
Napomena: Obratite pažnju na tekstove...

Da počnem od novokomponovanog "hita".
Stoja - Da li si za sex


Dalje, predstavljam malo stariju pesmu koju u originalu peva Suzana Jovanović, ali sada ćete je čuti u izvođenju mlade dame po imenu - Pepi.
Pepi - Plavuša


Vraćam se na novokomponovanu muziku.
Ksenija Pajcin & Danijel Alibabic - Supica

Evo refrena:
Prija mi supica
prija mi supica
kada cijele noci
bljujem kao lasica
Prija ti supica
prija ti supica
kad mi kuci dodjes
pijan kao buljica

Niste pogrešno pročitali, piše buljica.



A sada poslušajte ovu pesmu, i primetite sličnosti sa predhodnom.
The Gummy Bear Song - Long Hungarian Version


`ajmo sad jednu, koja je mutant - pokušali su da ispadne "moderna", a ispala je...pa poslušajte i ocenite...
Kemal Malovcic - Sikter
Vrlo je bitno da čujete refren:
Sikter mala, sikter, sikter ti on.
Sikter mala, sikter, nek` bude po tvom.
...
 
Poslednja izmena:
Ne bih imao nista protiv narodne muzike kada ne bi krali tolike pesme.

Na primer cuo sam jednu pesmu koju peva ova Stoja, u toku cele pesme cuje se melodija Deep Purple-a, mislim svasta :bljak:

Onda ova Karleusa, 'ladno cujem melodija jedne njene pesme je "Prodigy - Smack my bitch up" :hahaha: pesma je skinuta boli glava, ono njeno zapevanje za sahrane dusu dalo.

Pa onda ova takozvana Ksenija, mislim da se pesma zove "mene ne zanima to" je ustvari u originalu Shania Twain - That not impresing me much"

Sta se desava sa ovim ljudima ja ne mogu da verujem. :worth:
 
Vi ste samo jedna bedna,mala manjina ili onaj deo koji želi biti yebena manjina,ili patološki priča da je manjina da bi nam ovde sebe predstavio drugačije,a ustvari je težak seljak...Turbofolk globalizuje svet i protiv toga se ne može kao što se ne može protiv globalizacije...
 
pa ko je reko da na zurkama ne slusamo narodnjake???
Ja ne slušam.Žurke na koje idem su isključivo kvalitetni,retki rejvovi i nema tamo toga.:mrgreen:
PS. Sigurno na splavu neće da vam puste Betovena :lol:
Na kraljevačkom Atosu su sluša reggae...Ni tu nema narodnjaka.:mrgreen:
e nije,bar meni,ja na zurke ne idem svaki dan :mrgreen: :)
i sasvim je normalno da volim neku narodnu pesmu(srce je moje violina :mrgreen:)
Stani Ibar vodo...Kraljevo!:heart:
 

Back
Top