Problem sa prikazivanjem animiranih GIF slika u Operi

dakyorlando

A picker, a grinner, a lover, and a sinner
Moderator
Poruka
40.095
(Nisam bio siguran da li ova tema treba da ide na Internet ili na Softver. Ako treba na Internet prebacite je.)

Da ne komplikujem mnogo sa objašnjavanjem problema: nijedna animirana GIF slika u Operi se ne pokreće. Sve slike na kojima nešto treba da se pokreće stoje na prvom frejmu. Čak i animirani smajliji sa ovog foruma stoje na jednom frejmu, te tako, na primer, dva smajlija koja se ljube kod mene samo stoje i gledaju se.

Ovo se iznenada desilo: jedan dan je sve bilo u redu, drugi dan je iz čista mira nastao problem. U IE nema ovog problema, ali ne želim da prelazim na njega samo zbog ovog. Da bih video kako je sličica animirana moram ili da otvorim IE ili da je snimim na hard. Inače, ništa nisam čačkao po podešavanjima Opere. Zna li neko šta bi mogao da bude problem, i kako da rešim ovo?
 
Reinstalirao sam je (jer već imam najnoviju verziju). Nije pomoglo. :(

Inače, kad sam reinstalirao Operu i ponovo je startovao, video sam da mi nisu izbrisane sačuvane stranice, niti istorija posećenih sajtova. Mislio sam da će sve to otići u nepovrat kad deinstaliram Operu.

Šta bih još mogao da uradim da rešim problem?
 

Back
Top