program za pustanje filmova

  • KMPlayer
  • VLC
  • Media Player Classic uz K-Lite Codec Pack

Ta tri su trenutno najbolja
Pitanje je samo ko shta vishe voli
VLC je verovatno u svemu malo ispred KMPlayera, osim samog izgleda... ovog su koreanci bash nacifrali

Bilo je pitanje da li KMP chita flv, pa da i ja potvrdim, i da dodam i da chita i svf
Flesh igrice sa ladno igraju preko njega ;)
 
ako je ova tema jos ziva...
koristim vec dosta dugo km player. radio mi je za sve moguce formate, muzicko filmske. ali u zadnje vreme me zeza, mislim da je problem povezan sa kasperskim, odnosno da ga kasperski nekako blokira... muziku pusta bez problema a filmove kako kad, i nekad nece da otvori subtitlove... sta bi mogao da uradim povodom toga... da li bi pomoglo da ga deinstaliram pa ponovo instaliram
 
Koristim BS Player jer ima moje inicijale (:hahaha: salim se stvarno je dobar a i navikao sam na njegove shortcut-ove u 2 poteza podesim film,kasnjenje prevoda,aspect ratio,zoom....),pored njega imam instaliran i K-Lite Codec Pack koji ima pored kodeka i player a taj bi pustio i exe format koliko je lud:) .

Mozda malo ko zna ali ko ima ovaj kodek instaliran i pojavi se kod sata ffdshow neka ide desni klik pa neka ukljuci postprocesing,slika ce mu biti dosta lepsa.
U zavisnosti od brzine procesora koji imate a mozda i graficke treba podesiti slajder,ako je skroz desno a slab komp seckace video,treba ga pomeriti par podeoka levo. moja podesavanja su ova
2n0lxkk.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top