Rušenje lažnih mitova o Adolfu Hitleru

Da li se svim sredstvima treba boriti protiv neonacizma?

  • Da. Nacizam je zlo.

  • Ne. Nacizam je pozitivna ideologija.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Berlin - Nemački Jevreji podržali su inicijativu istoričara o ponovnom objavljivanju knjige zloglasnog nacističkog vođe Adolfa Hitlera „Majn kampf“ („Moja borba“) u toj državi. Novo izdanje će biti upotpunjeno kritičkim uvodom i fusnotama koji će dovesti u pitanje gledišta navedena u knjizi.
http://www.danas.rs/vesti/svet/globus/rusenje_laznih_mitova_o_adolfu_hitleru.12.html?news_id=168618

Jedva cekam da izađe novi Mein Kampf sa ovim raskrinkavajućim fusnotama!

Hitler je bio zlotvor i treba koristiti svaki mogući način da se ukaže mladim generacijama koliko je zlo nacizam!
 
Berlin - Nemački Jevreji podržali su inicijativu istoričara o ponovnom objavljivanju knjige zloglasnog nacističkog vođe Adolfa Hitlera „Majn kampf“ („Moja borba“) u toj državi. Novo izdanje će biti upotpunjeno kritičkim uvodom i fusnotama koji će dovesti u pitanje gledišta navedena u knjizi.
http://www.danas.rs/vesti/svet/globus/rusenje_laznih_mitova_o_adolfu_hitleru.12.html?news_id=168618

Jedva cekam da izađe novi Mein Kampf sa ovim raskrinkavajućim fusnotama!

Hitler je bio zlotvor i treba koristiti svaki mogući način da se ukaže mladim generacijama koliko je zlo nacizam!

Da, a ko je njega finansirao? Rokfeler, Rotsild i Soros? Sve Jevreji.
 
Ne, ne, sa navodnicima. Vidis kako si ti senilan, kakav si na slici takav si i u zivotu, matoro lupetalo.

Aj' kad' ti tako kazesh. :rumenko: Nego, stvarno ne mogu da razumem da jedno ljudsko bice moze pomisliti da je podela rasa na vishe i nize, i istrebljenje " nizih " rasa neshto pozitivno... To moze pomisliti samo mediokritet. Kao Adolf na primer. Prava shteta nastaje kada taj jedan mediokritet zapali masu mediokriteta. I shta smo tada dobili? Smrdljive nemachke naciste koji ubijaju Srbe. Ne Jevreje, nego Srbe! Ej, Srpkinjo moja, tvoj su narod ubijali! Na stranu Jevreje, Rome i homoseksualce... Oni su ubijali Srbe! Razumesh? Srbe! Nas! Ako ne razumesh, nije mi problem da napishem josh dvadeset puta. Srbe su ubijali, bre!
 
Pitanja nisu na mestu.

Ne mozes se boriti protiv nacizma svim sredstvima jer time i sam postajes njima slican, koristeci njihovu metodologiju svih sredstava.

Vandalizmom se ne boris protiv vandalizma.

Naravno, ovako u teoriji. Ali kada u praksi smradovi nacistichki dodju u tvoju drzavu, da ubijaju tvoj narod, nemoj ni sekunda razmishljati. Ubij djubre nacistichko!
 
Aj' kad' ti tako kazesh. :rumenko: Nego, stvarno ne mogu da razumem da jedno ljudsko bice moze pomisliti da je podela rasa na vishe i nize, i istrebljenje " nizih " rasa neshto pozitivno... To moze pomisliti samo mediokritet. Kao Adolf na primer. Prava shteta nastaje kada taj jedan mediokritet zapali masu mediokriteta. I shta smo tada dobili? Smrdljive nemachke naciste koji ubijaju Srbe. Ne Jevreje, nego Srbe! Ej, Srpkinjo moja, tvoj su narod ubijali! Na stranu Jevreje, Rome i homoseksualce... Oni su ubijali Srbe! Razumesh? Srbe! Nas! Ako ne razumesh, nije mi problem da napishem josh dvadeset puta. Srbe su ubijali, bre!


Подсети ме да ти дам репутацију сутра данас потроших
 
Anketa je javna. Ja sam taj "mentol", koja misli da je nacizam pozitivan. Trebalo bi da Jevreji zagospodar svetom i da pobiju sve koji su protiv njih. Ja sam za Judeonacizam.
Moderna Pevacica nije na forumu Dodajte reputaciju korisniku Moderna Pevacica Prijavite poruku Odgovorite sa citatom
Hitler je mrzeo pevacice,posebno moderne,stoga me stvarno cudi tvoje odusevljenje njegovim likom i delom.
 
Naravno, ovako u teoriji. Ali kada u praksi smradovi nacistichki dodju u tvoju drzavu, da ubijaju tvoj narod, nemoj ni sekunda razmishljati. Ubij djubre nacistichko!

I dalje se ne slazem, mrznjom se ne boris protiv mrznje.

Ako neko okupira tvoju zemlju i ubija tvoje neduzne civile, po tome, ti bi trebao da ides i ubijas njihove neduzne civile?
Da je to i tako dobro, u Palestini/Izraelu bi odavno bio mir. Shodno tome da se oba etniciteta rukovode poznatom krilaticom "oko za oko, zub za zub, dete za dete, svim sredstvima protiv svih sredstava" mir nikada nece biti. Ne moze da bude dok su sva sredstva uvek upotrebljavana na obe strane.

Ima mnogo drugih nacina da se boris protiv zla, zlom protiv zla neces uspeti da se izboris.
 
E ovo sada nije vise "svim sredstvima". To ima drugu tezinu.

"Svim sredstvima" je ono sta svaki dan vidis u Palestini. Jedni druge kokaju svim sredstvima.

Pa ja nisam ni rekao svim sredstvima... :) Naravno da nije lepo ubijati civile, oni ne mogu da ti naude... Iskljucivo otkloniti pretnju, i to je to. :)

Не да ли желиш или не желиш мораш

Potpuno tachno. Morash. Morash, jer ako ti ne ubijesh njih, oni ce ubiti tebe.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top