Zatvorenici iz Gvantanama robijaju u Zabeli?

Imam jaku veru u ljude(koje god da su nacionalnosti, politickog uverenja i td.) ali ovo pljuvanje u celo svakome gradjaninu ove zemlje. Nece ih Ameri, nece ih njihove zemlje, nece ih ni Evropa, a zbog poboljsanja odnosa sa USA mi cemo da primio otpad? Mislim da mi svi sami mozemo da se borimo protiv bele kuge na nacin koji treba da se borimo, a ne da uvozimo teroriste.
Amerika ratuje svuda po svetu. Amerika salje vojnike drugih zemalja da ratuju za nju(imaju plan da posalju i nase) i sad bi ista ta Amerika da neko drugi, po mogucnosti Srbija cisti nered iza njih? Pa dokle?
 
Mesne Zajednice?:) Salim se. Nek te pare uloze u neki novi zatvor u USA. Imaju oni prostora ;)

primiti zatvorenike, izbeglice i sl. je uvek dobar biznis, mislim ako si neka sirotinjska zemlja, das im da jedu hleb i so, da piju vodu, koliko god zele i lova...
medjutim, to ne vazi za bogatije zemlje, one uvek daju takvima vise nego sto dobiajju.
 
za ovo gresis, srbija ce dobiti lovu od MZ kao da su smesteni u interkontinental.

Naravno da hoće....poenta je u tome da ovdašnji interkontinentali imaju, na primer, 10 000 mesta, a zainteresovanih za smeštaj je bar deset puta više....što više stranaca, manje mesta za domaće, te će ovdašnji morati da se posvete težim krivičnim delima ukoliko žele da učestvuju u konkursu
 
..ybte..da ih premjestimo kod nas na golać.
.ono.
.super uvjeti..sunce..mukte hrana.,.troskovi..odrzavanja nikakvi...samo leze na suncu i odrzavaju boju...:hahaha:

Odlicna ideja!Taman da se malo upoznaju sa istorijom i rezimom SFRJ :)

primiti zatvorenike, izbeglice i sl. je uvek dobar biznis, mislim ako si neka sirotinjska zemlja, das im da jedu hleb i so, da piju vodu, koliko god zele i lova...
medjutim, to ne vazi za bogatije zemlje, one uvek daju takvima vise nego sto dobiajju.
U pravu si ti, ali to nisu izbeglice ;)
 
Imam jaku veru u ljude(koje god da su nacionalnosti, politickog uverenja i td.) ali ovo pljuvanje u celo svakome gradjaninu ove zemlje. Nece ih Ameri, nece ih njihove zemlje, nece ih ni Evropa, a zbog poboljsanja odnosa sa USA mi cemo da primio otpad? Mislim da mi svi sami mozemo da se borimo protiv bele kuge na nacin koji treba da se borimo, a ne da uvozimo teroriste.
Amerika ratuje svuda po svetu. Amerika salje vojnike drugih zemalja da ratuju za nju(imaju plan da posalju i nase) i sad bi ista ta Amerika da neko drugi, po mogucnosti Srbija cisti nered iza njih? Pa dokle?

док непостане Србија 51 звездица на застави.......
или још боље....федерални округ......наравно без покрајина и региона.......
 
Nadam se da ovo nije ozbiljno...

наравно... то су пусти снови неких ''наших'' политичара.....
ал' реци ми....дал' би се изненедио да сутра изађе неки ПР испред владе и каже....
ето још само да примимо ових пар 'иљада затвореника демократски осуђених у САД
па ће нас највероватније стејт дипармент снажно подржати у нашем покушају придруживања Еуро-Атланским интеграцијама......
 

Back
Top