welcome screen

Radoje Kandic

Zainteresovan član
Poruka
218
Zdravo,imam jedan problem.Naime, kada upalim komp windows xp se vrlo brzo ucita i onda welcome screen stoji skoro 20 s na ekranu i onda je sve normalno.Koristim Vista Inspirat 2 Ultimate.Komp je slobodan od virusa i memorija mu nije preopterecena ni RAM ni na HDD-u...Kako da mi welcome screen ne stoji ovoliko dugo na ekranu?
 
Ewo konfe :
Specifications
System Manufacturer
System Model: System Name
BIOS Version: Award Software, Inc. ASUS P4XP-X ACPI BIOS Revision 1003


Operating System
Microsoft Windows XP Professional
Version: 5.1.2600
Service Pack: 2.0
Location: C:\WINDOWS
PID: 55274-642-4227893-23262
Hot Fix: Q147222


Memory (RAM)
Capacity: 256 MB


Processor
Intel(R) Celeron(R) CPU 1.70GHz
Version: x86 Family 15 Model 1 Stepping 3
Speed: 1716 MHz


General Computer Info
System Name: D-772958BB76B54
Domain: WORKGROUP
Time Zone: Central European Daylight Time
Connection: Workstation (standalone)
Proxy Server: None
IP Address: 62.4.39.77
IPX Address: Not Enabled


Local Disk
Total Capacity: 38.27 GB
Sum of Hard Disks: (C: D: )
Used: 10.48 GB

Free: 27.78 GB



komp nije neki ali kako da izwucem maximum:)))
 
Sagledaj od kada ti se računar tako ponaša, dali si instalirao neki program ili si možda neki skinuo sa kompa? Računar očigledno ima problem da instalira neke drajvere ili pokrene neku aplikaciju koja se pokreće zajedno sa operatvinim sistemom.
 
Instalirao sam Vista Inspirat 2 prije mozda 10-ak dana.I radio je normalno do prije dva tri dana.Imam osjecaj da bi to prestalo kada bix deinstalirao Vista Inspirat ali to ne zelim da radim jer mi se djaswi:)
 
Ma sve je to u redu ali ja sam ga jednom pomocu raznix programa doveo na zawidan niwo....Bio je bolji cak i od nekih mnooooooogo jachix kompjutera i uwijek wodim racuna i redowno ga cistim defragmentujem i optimizujem.....ali bix zelio da rijesim taj problem:)
 

Back
Top