Izbegnimo glupost

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Ja zaista razumem salu.Cak i potrebu da se na ovom forumu pisu gluposti.I da se ismejavaju neki ljudi koji nisu prekaljeni i upuceni u materiju.
Ali razumite i vi da ponekad neko poseti ovaj forum iz licne muke i nevolje.Da dodju ljudi da otvore dusu i potraze pomoc.I ako ga tada svi budemo ismejali.I pokopali poslednju nadu da kao anonimus dodje do nekih potrebnih informacije.Onda cemu sve ovo.Ceo ovaj forum bi se sveo samo na glupost.
Ipak zivot jeste okorela borba.Prevlast bola i srece nad telom.I mnogi od nas ovde potraze malo opustenog slobodnog vremena.Ipak i pored sve zabave ljudcki je pomoci i posavetovati druge.Zato ajde barem nekad da izbegnemo situacije koja se desila sa onim nesrecnim momkom koji misli da mokrca moze izbaciti spermu iz vagine.Od onih komentara koji su mu upuceni,vise i nece doci na forum.A samim tim ostace i dalje da zivi u svojoj zabludi.Cak ce mozda i njegovu neduznu zenu optuziti da nezeli decu samo zato:sto joj se piski posle odnosa.
 
Bustura je u pravu...Dok god postoji i najmanja vjerovatnoca da covjek postavlja glupa pitanja jer nije upucen, ne treba ga ismijavati. Ja licno cu uvijek radije ispasti naivna nego ironicna ili jos gore - zlobna. Ne prozivam nikoga, samo komentarisem...
 
Bustura:
Ja zaista razumem salu.Cak i potrebu da se na ovom forumu pisu gluposti.I da se ismejavaju neki ljudi koji nisu prekaljeni i upuceni u materiju.
Ali razumite i vi da ponekad neko poseti ovaj forum iz licne muke i nevolje.Da dodju ljudi da otvore dusu i potraze pomoc.I ako ga tada svi budemo ismejali.I pokopali poslednju nadu da kao anonimus dodje do nekih potrebnih informacije.Onda cemu sve ovo.Ceo ovaj forum bi se sveo samo na glupost.
Ipak zivot jeste okorela borba.Prevlast bola i srece nad telom.I mnogi od nas ovde potraze malo opustenog slobodnog vremena.Ipak i pored sve zabave ljudcki je pomoci i posavetovati druge.Zato ajde barem nekad da izbegnemo situacije koja se desila sa onim nesrecnim
momkom koji misli da mokrca moze izbaciti spermu iz vagine.Od onih komentara koji su mu upuceni,vise i nece doci na forum.A samim tim ostace i dalje da zivi u svojoj zabludi.Cak ce mozda i njegovu neduznu zenu optuziti da nezeli decu samo zato:sto joj se piski posle odnosa.

Ala ti uvek *.
P.S
Ovaj forum je vec glupost...
 
Mars Blackmon:
Koje ti gluposti valjash, svjestan nisi...A ova skida kapu...
Movie mi prosto nedostaje. Njena je gloopost mila majka za ove... 8)
:x :x :x Ja uopste nisam glupa!!! Ako je covek mislio ono sto je napisao, potpuno se slazem s njim i da skidam mu kapu.
Mozda se ne slazem u vezi pomenute teme, ali u vezi drugih da. Ovde ljudi uglavnom ismevaju druge i to je stvarno glupo. Da li su ti ljudi pomislili da neki ovde dolaze sa stvarnim problemom i da im ismevanje nece pomoci?! :evil:
Sad si ti kao ispao 8) sto si mene uvredio. Eto tu lezi tvoja glupost. :evil:
 
chokolada:
Mars Blackmon:
Koje ti gluposti valjash, svjestan nisi...A ova skida kapu...
Movie mi prosto nedostaje. Njena je gloopost mila majka za ove... 8)
:x :x :x Ja uopste nisam glupa!!! Ako je covek mislio ono sto je napisao, potpuno se slazem s njim i da skidam mu kapu.
Mozda se ne slazem u vezi pomenute teme, ali u vezi drugih da. Ovde ljudi uglavnom ismevaju druge i to je stvarno glupo. Da li su ti ljudi pomislili da neki ovde dolaze sa stvarnim problemom i da im ismevanje nece pomoci?! :evil:
Sad si ti kao ispao 8) sto si mene uvredio. Eto tu lezi tvoja glupost. :evil:

Dakle, glupi su ljudi koji traze pomoc za glupe stvari, kao sto su glupi i oni koji ozbiljno shvataju njihove probleme, ali i oni koji na sve to pljuju, jer ih oni prvi i drugi nazivaju glupima..
Ovaj forum nije glupost. On je zacaran krug. Kako god okrenes, ne gine ti klasifikacija u grupu budala.
(p.s. lud se ludom raduje 8) )
 
chokolada:
Mars Blackmon:
Koje ti gluposti valjash, svjestan nisi...A ova skida kapu...
Movie mi prosto nedostaje. Njena je gloopost mila majka za ove... 8)
:x :x :x Ja uopste nisam glupa!!! Ako je covek mislio ono sto je napisao, potpuno se slazem s njim i da skidam mu kapu.
Mozda se ne slazem u vezi pomenute teme, ali u vezi drugih da. Ovde ljudi uglavnom ismevaju druge i to je stvarno glupo. Da li su ti ljudi pomislili da neki ovde dolaze sa stvarnim problemom i da im ismevanje nece pomoci?! :evil:
Sad si ti kao ispao 8) sto si mene uvredio. Eto tu lezi tvoja glupost. :evil:

Nemoj plakati, nisam rekao da si glupa. Samo s tom kapom da pripazis gdje, kada i pred kim je skidas.
 
Svaka cast! ja se potpuno slazem da ljudi malo manje treba da iskaljuju svoj bes ovde, pa i ako je neko nesto lupio ne treba se odmah smejati... Svako ima nesto sto voli, sto prati, u necemu ima iskustva...u necemu ne, svi smo mi razliciti, prema tome budimo tolerantniji!
 
Bustura:
Ti ljubazni su i najgori.
Uvek nadju nacin da te ubodu gde netreba.
Ali kad ubodu obicno bude kasno za kajanje.

naughty.gif
Ti to iz iskustva...
 
U tom se chokoladica istopi na advokatmaticeve rijeci... 8)
Zvizdukanje... :P To k'o Tom i Jerry, al' si zaboravio one shintere sto pokupe onoga sto mu Jerry zvizduce... :twisted:
Pozdrav chokoladici i advokatu joj... Kapa dole... 8)
 

Back
Top