Teme za pismeni zadatak iz srpskog jezika

Па сад. Све вам зависи од школе у коју идете.
Наравно и професори имају своје идеје и своја размишљања. Углавном су то две или три теме из градива док је једна делимично слободна.
Нпр. за први разред средње школе: "Како си ти доживео/ла Житије Св. Симеона".
:D
 
Па сад. Све вам зависи од школе у коју идете.
Наравно и професори имају своје идеје и своја размишљања. Углавном су то две или три теме из градива док је једна делимично слободна.
Нпр. за први разред средње школе: "Како си ти доживео/ла Житије Св. Симеона".
:D

Ja sam imala u srednjoj slicnu. Lepo sam ispisala da sam crkla od dosade dok sam citala, da sam zevala sve vreme, da se nadam da se necu u zivotu opet susresti sa tim (a jesam) i slicne stvari, i dobila 5. Al cu zato to zitije pamtiti ko da sam pop.
 
Kap po kap je lakse, kreativnije. Drugi razred imao Muva na frižideru, meni tu ništa nije normalno..

Sto, ja bi tu imala da pisem i pisem :) Cak mislim da cu sesti i napisati jedan, onako. Podseca me to na "Trainspotting" kad je onaj lik muva i gleda mamu i tatu dok se.... pa ga keva pljesne onim za muve(skontala sam da ono plasticno za muve uopste nema rec u nasem jeziku).
 
Poslednja izmena:
Nego reci sta dobi na kraju. I ako moze skeniran il prekucan sastav da vidimo :)


Dobih 2 :D

Napisao sam neki tekst i onda pesmu i ona ce mi kaze " Da si napisao samo pesmu i neki komentar 5, a ovako si malo previse..."

Nije htela da zavrsi, ali htela je da kaze *****ao.... Bilo me strah da to uradim, rekoh bice glupo a ne zaebo sam samoga sebe... Od sada pisem onako kako pisem ozbiljno ( ne trudim se mnogo na pismenim zadacima jer ne zelim da me spopadaju profesori za takmicenja i ne racuna se ocena), a par puta sam posteno zbunio profesorku. Analiziramo pesmu, svi cute, ja pricam i jos dodajem svoje misljenje. I onda me pita ona: "Kako ti pismeni uradis za trojku, a ovako sve znas?" A ja nemam pojma sta da joj kazem... Inace trebao sam da ostvarim pocetnu ideju za ovaj pismeni, a ne da se predomislim 5 minuta pred pismeni...

E i ako te interesuje kako pisem kad hocu baci pogled na moj blog, tekstovi "Jedan dan u mom zivotu" i "Vuk"
 

Back
Top