Доџ сити

_011_

Poznat
Banovan
Poruka
9.445
Е па овако, овај мој град у коме сам рођена и у коме живим и кога бескрајно волим, од Београда би последњих
месеци (па и година), комотно могао да се преименује у Доџ сити.

Одмах морам да напоменем модераторима да ову тему случајно не премештају на "онај" пдф., јер тема је
стриктно политичка и тиче се како локалних органа власти, тако и "делања" појединих НВО које се лажно
представљају као заштитиници права животиња.
:rtfm:

Након низа напада чопора паса луталица, на обичне грађане, чопор паса луталица, пре неко вече у сред центра
града, напао је и једну жену која се случајно бави политиком. Одмах морам да кажем да ми је жао жене, без
обзира што је и она део те власти, која је допустила тако катастрофално стање у двомилионском граду, да џукела
има не зна им се броја, да харају градом, дивљају и нападају људе.

Наиме ја сам само обичан грађанин, који ничим не угрожава друге и који у свом граду жели да се осећа
безбедно, а не да мотри, да ли ће ме којим случајем напасти неки доџ, за кога су разноразна друштва за заштиту
животиња, Орке и слични, гарантовали да је пас луталица, када је стерилисан и чипован безопасан и да може
поново да се вратити на улицу!?! :eek:

О несавесним власницима, који своје псе воде без поводника, без корпе (уколико су велике и опасне расе), који
не чисте измет за својим псима, који држе опасне и забрањене расе, који велике псе држе по становима (на
деветом спрату!), који псе пуштају на плаже, да се*у по песку, претрчавају по туђим пешкирима, или се отресу
од воде (и бува :mrgreen:) тик крај вас док сте придремали на плажи, да не причам... Наиме не постоји нико у
овом граду ко наплаћује казне, за све прекрашаје које чине несавесни власници паса, који су судећи по изгледу
града, у већини.

Докле тако?! :rtfm: Или ако је већ тако нека градски челници слободно преименују Београд у Доџ сити, кад су већ
преименовали толике улице!!!!!


2hmhoue.jpg

Две поносне власнице доџова, на плажи :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
sasvim je uobicajno da kroz poluorijentalne kasabe setaju copori pasa lutalica , to im dodje kao jedan od zastitnih znakova uz prljavstinu na svakom cosku , ciganske favele u centru , krivudave ulice,saobracajni kolaps i raspale fasade
 
е на Мачковом спруду у НС ,нило слично па ја бацио два џукца у Дунав заједно са газдама кад су напали на једног клинца ,сада незнам како је нисам ишао на Мачак три године (јебо ме посо)
 
О несавесним власницима, који своје псе воде без поводника, без корпе (уколико су велике и опасне расе), који
не чисте измет за својим псима, који држе опасне и забрањене расе, који велике псе држе по становима (на
деветом спрату!), који псе пуштају на плаже, да се*у по песку, претрчавају по туђим пешкирима, или се отресу
од воде (и бува :mrgreen:) тик крај вас док сте придремали на плажи


Наравно да ће ретардирана власт толерисати овај проблем, јер управо ти власници паса о којима причаш су њихови потенцијални гласачи на следећим изборима који ће бити одржани на јесен.
 
Razumem te.
Najbolje je sve izbetonirati,poseći svako drvo (i lišće pravi mnogo nereda, naročito ujesen) zatrti sve što ima 4 noge.
Vlasnike istih streljati
Po mogućstu javno.
Šteta što što nema giljotiranja.

Neka su nam živi i zdravi narkomani, pijanice, lopovi, pedofili...
 
Poslednja izmena:
sasvim je uobicajno da kroz poluorijentalne kasabe setaju copori pasa lutalica , to im dodje kao jedan od zastitnih znakova uz prljavstinu na svakom cosku , ciganske favele u centru , krivudave ulice,saobracajni kolaps i raspale fasade

Драго ми је уколико је код вас у НС боље, али није лепо да с том дозом цинизма говориш о Београду.
Ово што се дешава у задње време, са чопорима паса луталица и са неотесаним и примитивним власницима, није
се дешавало раније, већ је достигло кулминацију под овом "жутом" влашћу.
Није био проблем са доџовима, док су господа држала псе, проблем је настао кад су солитерски џибери почели да држе псе.
Такође није било проблема док су све комуналне службе обављале посао за који су задужене и док се у све и свашта нису петљале (а без икакве одговорности! :rtfm:), разне НВО!
 
е на Мачковом спруду у НС ,нило слично па ја бацио два џукца у Дунав заједно са газдама кад су напали на једног клинца ,сада незнам како је нисам ишао на Мачак три године (јебо ме посо)


Значи и у НС има џибера, иако нису полуоријентална касаба? :D
 
Све луталице треба потаманити и проблем решен. Људи су стока и пуштају керове на улицу, ал таманити људе је ипак гора опција. Они борци за права животиња нек скиче, ко њих слуша.
 
Наравно да ће ретардирана власт толерисати овај проблем, јер управо ти власници паса о којима причаш су њихови потенцијални гласачи на следећим изборима који ће бити одржани на јесен.


Па зар нису њихови гласачи фини, културни, углађени, уљудни евопејци? :zper:
 
туко једног и код Безе на санкању ,милион деце а он пустио рота и трче
а рот седамдесет кила дуга прича неће више

Уххх и мени је пре можда годину дана млађа сестра дошла уплакана са другарицом, ја питам шта је било, каже напали нас кучићи. Ја сиђем доле а неки магарац пустио свог исто рота да се зајебава и бије са чопором џукаца. Лепо кажеш, неће више.
 
Пси луталице заиста јесу проблем.
А проблем су и неодговорни власници паса.

За луталице би те НВО могле да скупе кинту и да им отворе азиле. Кад их већ толико воле нек' им обезбеде и хумане услове за живот- смештај, храну и заштиту од помахниталих који их се плаше.

А неодговорне власнике лупати по ушима астрономски високим казнама- јер, тако се то ради у цивилизованим државама.
 
U vezi incidenta kod Skupštine, treba znati neke činjenice:
1. Svi psi lutalice su u centru grada uklonjeni zbog Univerzijade.
2. U Pionirskom parku nema lutalica, jer taj park šinteri obilaze na svaka dva-tri dana, obzirom da spada u okolinu reprezentativnih objekata.
3. Ako ste pažljivo ispratili vest, saznali ste:
- da na parkingu nije bilo nikoga; na parkingu se stalno nalazi policajac koji je zadužen za održavanje bezbednost, a češće i više njih
- da je Vesnu Trivan na VMA odvezao muž; pored žive i zdrave službe koja funkciniše u domu Skupštine
- da je Vesna Trivan zadobila višestruke teške povrede, posle kojih je puštena na kućno lečenje; teške povrede čije saniranje traje sat-dva :think:
-
U Veterinarskoj stanici Beograd kažu da njima nije prijavljen ovaj slučaj, kao da građani ni ranije nisu prijavljivali da se u okolini Skupštine nalazi čopor lutalica.
- Građani ni ranije nisu prijavljivali da su u tom delu viđali potencijalno opasne pse ili pse lutalice. Takvih prijava nema ni kod nas u Veterinarskoj stanici, ali ni u Gradskom centru za uzbunjivanje, niti u policiji - tvrdi portparol Stanice Beograd Miloš Marković.
- da se insistira na tome da je poslanicu DS-a napao čopor pasa lutalica; Pionirski park je mesto gde se redovno šetaju vlasnički psi, bez povoca u svako doba dana i noći

Dakle, treba da zaključimo da je veliki problem grada Beograda, čopori pasa lutalica, odjednom iznikao ni od kuda i napao baš poslanicu DS-a, čiji stranački kolega pravi azile za pse na kojima zarađuju građevinske firme, koje plaća grad Beograd? :think:

Nisu je mogla napasti dva vlasnička psa? :think:

Na osnovu čega je donet zaključak da se radi o psima lutalicama? Gde su te lutalice bile pre napada i posle napada?
Kako je moguće da čopor pasa lutalica koji deli istu teritoriju sa velikim brojem vlasničkih pasa, na jednom od najprometnijih mesta u gradu, a noću i jednom najbolje osvetljenih delova grada, ne bude primećen... ni jedan jedini put? :think:

Da li vi zaista smatrate da se desilo ono što je opisano u vestima ili je reč o incidentu sa vlasničkim psima, koji je vešto iskorišćen u medijima za potrebe određene stranke? :think:
 
Sve macke treba istrebiti,psi su gotivci.

A posle ćemo tebe da guramo u podrume i skladišta da loviš miševe i pacove, zar ne? :roll:




е на Мачковом спруду у НС ,нило слично па ја бацио два џукца у Дунав заједно са газдама кад су напали на једног клинца ,сада незнам како је нисам ишао на Мачак три године (јебо ме посо)
туко једног и код Безе на санкању ,милион деце а он пустио рота и трче
а рот седамдесет кила дуга прича неће више
Ispred picerije Kvun na Naselju sam pucao u zemlju pred pitovima i pred sedam momaka koji su ih pustili na dečije igralište od tada smo drugari

Imaš li ti i nekih ribolovačkih priča ili samo imaš lovačke? :think:
 
Пси луталице заиста јесу проблем.
А проблем су и неодговорни власници паса.

За луталице би те НВО могле да скупе кинту и да им отворе азиле. Кад их већ толико воле нек' им обезбеде
и хумане услове за живот- смештај, храну и заштиту од помахниталих који их се плаше.


А неодговорне власнике лупати по ушима астрономски високим казнама- јер, тако се то ради у цивилизованим
државама.

E па не воле их "заштитници" баш толико да би за њих одвајали кинту. ;)

Они би да издржавање азила пребаце на градски буџет, на терет свих нас, а Ђилас им је то и обећао, без
да нас је питао, желимо ли то да плаћамо или не!
:rtfm:

При том поставља се једно легитимно питање, зашто би се убијале остале домаће животиње, како би се
хранили "азиланти"?! С којим правом?

Затим, шта је с људима бескућницима?! Зар су пречи пси? Ево у сред центра у улици Краља Петра у близини
школе Михајло Петровић Алас, живи један бескућник, већ месецима. Да напоменем да је социјална служба
удаљена само неких стотинак метара!!!! Ђилас се такође креће по том крају, додуше мало ниже у Страхињића
Бана.:mrgreen:

Наравно да неодговорне и неотесане власнике треба лупати по ушима, али нема ко, јер режим се прави блесав
и гледа за мандата да се "угради" где може, а ово није профитабилно.
:rtfm:
 
Poslednja izmena:
U vezi incidenta kod Skupštine, treba znati neke činjenice:
1. Svi psi lutalice su u centru grada uklonjeni zbog Univerzijade.
2. U Pionirskom parku nema lutalica, jer taj park šinteri obilaze na svaka dva-tri dana, obzirom da spada u okolinu reprezentativnih objekata.
3. Ako ste pažljivo ispratili vest, saznali ste:
- da na parkingu nije bilo nikoga; na parkingu se stalno nalazi policajac koji je zadužen za održavanje bezbednost, a češće i više njih
- da je Vesnu Trivan na VMA odvezao muž; pored žive i zdrave službe koja funkciniše u domu Skupštine
- da je Vesna Trivan zadobila višestruke teške povrede, posle kojih je puštena na kućno lečenje; teške povrede čije saniranje traje sat-dva :think:
-
- da se insistira na tome da je poslanicu DS-a napao čopor pasa lutalica; Pionirski park je mesto gde se redovno šetaju vlasnički psi, bez povoca u svako doba dana i noći

Dakle, treba da zaključimo da je veliki problem grada Beograda, čopori pasa lutalica, odjednom iznikao ni od kuda i napao baš poslanicu DS-a, čiji stranački kolega pravi azile za pse na kojima zarađuju građevinske firme, koje plaća grad Beograd? :think:

Nisu je mogla napasti dva vlasnička psa? :think:

Na osnovu čega je donet zaključak da se radi o psima lutalicama? Gde su te lutalice bile pre napada i posle napada?
Kako je moguće da čopor pasa lutalica koji deli istu teritoriju sa velikim brojem vlasničkih pasa, na jednom od najprometnijih mesta u gradu, a noću i jednom najbolje osvetljenih delova grada, ne bude primećen... ni jedan jedini put? :think:

Da li vi zaista smatrate da se desilo ono što je opisano u vestima ili je reč o incidentu sa vlasničkim psima, koji je vešto iskorišćen u medijima za potrebe određene stranke? :think:
Занимљива анализа.
 
E па не воле их "заштитници" баш толико да би за њих одвајали кинту. ;)

Они би да издржавање азила пребаце на градски буџет, на терет свих нас, а Ђилас им је то и обећао, без
да нас је питао, желимо ли то да плаћамо или не!
:rtfm:

При том поставља се једно легитимно питање, зашто би се убијале остале домаће животиње, како би се
хранили "азиланти"?! С којим правом?

Затим, шта је с људима бескућницима?! Зар су пречи пси? Ево у сред центра у улици Краља Петра у близини
школе Михајло Петровић Алас, живи један бескућник, већ месецима. Да напоменем да је социјална служба
удаљена само неких стотинак метара!!!! Ђилас се такође креће по том крају, додуше мало ниже у Страхињића
Бана.:mrgreen:

Наравно да неодговорне и неотесане власнике треба лупати по ушима, али нема ко, јер режим се прави блесав
и гледа за мандата да се "угради" где може, а ово није профитабилно.
:rtfm:
Апсолутно се слажем.

Наравно да човек мора бити приоритет друштва.

Уосталом, ко ће се бринути о тим животињама кућним љубимцима ако је човек као најсвесније биће планете угрожен?!

Али неки не контају да морају да постоје приоритети- човек на првом месту, па после све остало.
 
Можда је занимљива анализа тог догађаја, али чињеница стоји да је у граду, чак и у центру огроман број паса луталица.
Предлажем свима да мобилнима или фото апаратом снимају како џукце, тако и ове са власницима, који крше елементарне прописе о држању домаћих животиња.
Чула сам да је неки Амер почео камером да снима на јавним местима све противзаконите радње и да их ставља на Јутјуб. Ова ствар би била веома занимљива како за полицију, тако и за ширу јавност.;)
 

Back
Top