DA LI VOZITE

Ulice

Aktivan član
Poruka
1.773
Pa, tinejdzeri, da li vozite, jel ste polozili, imate li nameru, kakva su vam iskustva sa polaganjem, casovima, kako sada vozite i sl...
Ja od septembra nameravam da upisem, pa me zanima jel tesko poloziti i sl...
 
zavisi kolko si operisan od voznje i kakv ti instruktor i pandur zapadnu itd...:)
moja preporuka, uzmi caletu auto i vedzbaj negde gde neces nekoga da ubijes, i onda popricaj sa ljudima koji su skoro polagali da vidis na sta da obratis paznju i na sta su oni eventualno pali..
ja npr. kada idem vecom brzinom, ubacim u ler i kocim dok ne stanem, to ne smes moras da saltas iz 4. u 3. pa iz 3. u 2. itd..
npr ja bi tu rokno ko mutava polvka..:)
 
Pa poshto je cale 40 godina bio profesionalni vozach, sramota bi bilo da njegov najstariji pitomac nema pojma :p

Salu na stranu, polozio sam vozacki iz prve... bio u maloj frci sa onim testovima (dvosmislena pitanja, glupi odgovori, zavrzlame i slicno....), a trenutno razmisljam da l' da skupljam kintu za auto, ili za putovanje po Evropi kad nam odobre vize...
Poshto bash nisam sin burzuja, dilema je ili neki polovan jugic... ili Skandinavija par nedelja :)
 
Kad sam bila tinejdzerka polozila sam vozacki, tipovanje iz prvog a voznju iz drugog puta. Lako je poloziti testove, samo treba dobro paziti na casovima, za voznju treba malo srece, da ti ne izleti neki pesak, da ne nagazis trotoar...
 
Ja bio napaljen da kupim Reno 5 za mene...Ove seljacine iz moje selo imaju pare i svi voze svoj neki Reno Clio ili Opel na taj fazon Clioa...I kad sam rekel da bih kupio od svoju ustedjevinu,cale se prvo drao kao da bi odma' poceli da mu popisuju imovinu,kao odakle nama para za jos jedna kola,a posle kao da ne ispadne da je zbog toga,kao jedva ima da se nadju delovi i papreno skupi su...Koja stipsa...Razmisljam se i o Ladi 2107 i Skodi 100...
 
Poslednja izmena:
Valjda po ovom novom zakonu ce da bude 6 meseci da se ide na casove i godinu dana da se neko vozi sa tobom posto polozis...tako sam ja cula

Ja sam svoje casove uzimala jos na kraju srednje, ali mi je zapao instruktor koji je bio mnogo naporan, dok su svi ostali presli kod drugih meni je bilo zao da ga ostavim :lol:

Instruktor mi je stvarno bio dosadan, imao je par provala poput "ajde da se navikljavamo da vezemo pojas", ali me je nervirao jer nije dao da vozim brze od 50 -.- brze bi stigla peske

Ali nastavicu opet od septembra
 
Valjda po ovom novom zakonu ce da bude 6 meseci da se ide na casove i godinu dana da se neko vozi sa tobom posto polozis...tako sam ja cula

Ja sam svoje casove uzimala jos na kraju srednje, ali mi je zapao instruktor koji je bio mnogo naporan, dok su svi ostali presli kod drugih meni je bilo zao da ga ostavim :lol:

Instruktor mi je stvarno bio dosadan, imao je par provala poput "ajde da se navikljavamo da vezemo pojas", ali me je nervirao jer nije dao da vozim brze od 50 -.- brze bi stigla peske

Ali nastavicu opet od septembra

istina je da mora da se ide 6 meseci na casove pa posle godinu dana da neko ko ima vozacku dozvolu bude sa tobom u automobilu
 

Back
Top