pomoc oko kvara na laptopu? - ekran mrtav, restartuje se

jelena064

Početnik
Poruka
9
Molim,ako se neko razume da mi pomogne.Situacija je sledeca:imam laptop hp compaq presario f500.Kada se upali ekran je potuno mrtav,a on radi 30-ak sekundi pa se ugasi i ponovo upali i sve tako...Rekli su mi da je mozda ekran u pitanju i da ga povezem na tft monitor,medjutim ni tako nema promene.Ne razumem se uopste,ali ja bih rekla da nije ekran.Pa zato,ako neko ima neki savet,sta da radim i isplati li se popravljati,bila bih zahvalna...POz
 
meni se to pocelo desavati posle jedno godinu dana koriscenja compaq presario 2100 ali davno bese to ...moj slucaj je bio upalim komp on radi na erkanu sve crno i samo sam uspevao da pratim onu strelicu belu samo uz pomoc onog (kada smo bili manji pa kupovali one senzore sto daju svetlost crvene boje ...),i to slucajno probao sa tim ali sam provalio bio, da par puta zatvorim ekran otvorim ekran i posle petog puta obicno se upali jer ti komp stariji se nisu gasili kada im zatvoris ekran..po meni obori sistem i videces da ce sve raditi tako sam ja jednom uradio.
 

Back
Top