prakticna zena nije nzena

prakticna zena

Početnik
Poruka
17
:shock: Ko to tvrdi da sam ja ta nzena, nisam - da znate! Skoro sam surfajuci pronasla ovaj forum i nakon par dana primijetila ta desavanja, pisanje te nzene, kao dopisuje se sa sobom i to....
A nebi sama to primijetila, nego sam kroz vase komentare.
Bilo mi cudno, ali jos mi cudnije sto mislite da sam ja ta.
Dobro, svi ste vi tu stari, znate se, novi forumasi nisi izgleda dobrodosli.
Inace, pisem ijekavicu.

Bez obrzira, pozdrav svima!!!!!
 
prakticna zena:
:shock: Ko to tvrdi da sam ja ta nzena, nisam - da znate! Skoro sam surfajuci pronasla ovaj forum i nakon par dana primijetila ta desavanja, pisanje te nzene, kao dopisuje se sa sobom i to....
A nebi sama to primijetila, nego sam kroz vase komentare.
Bilo mi cudno, ali jos mi cudnije sto mislite da sam ja ta.
Dobro, svi ste vi tu stari, znate se, novi forumasi nisi izgleda dobrodosli.
Inace, pisem ijekavicu.

Bez obrzira, pozdrav svima!!!!!
Primjetila a ne primijetila, i ako pises ijekavicom onda je djesavanja. Uostalom ima ovde onih koji ijekavicu bolje poznaju od mene, pa neka oni prokomentarisu.
 
makimaki:
prakticna zena:
:shock: Ko to tvrdi da sam ja ta nzena, nisam - da znate! Skoro sam surfajuci pronasla ovaj forum i nakon par dana primijetila ta desavanja, pisanje te nzene, kao dopisuje se sa sobom i to....
A nebi sama to primijetila, nego sam kroz vase komentare.
Bilo mi cudno, ali jos mi cudnije sto mislite da sam ja ta.
Dobro, svi ste vi tu stari, znate se, novi forumasi nisi izgleda dobrodosli.
Inace, pisem ijekavicu.

Bez obrzira, pozdrav svima!!!!!
Primjetila a ne primijetila, i ako pises ijekavicom onda je djesavanja. Uostalom ima ovde onih koji ijekavicu bolje poznaju od mene, pa neka oni prokomentarisu.
Mozda je Crnogorka?
 
chokolada:
makimaki:
Primjetila a ne primijetila, i ako pises ijekavicom onda je djesavanja. Uostalom ima ovde onih koji ijekavicu bolje poznaju od mene, pa neka oni prokomentarisu.
Vidis stvarno nisam PRIMIJETILA (pogresno) ovo. Makimaki kaze se desavanja tako da to nisi ubola, ali svaka cast na primijetila. :wink:
Zato sam i rekla da se ukljuci neko ko poznaje ijekavicu.Mnogo mi je zabavno da je uhodim. Bez toga bi mi dan bio smoran :lol: :lol: :lol:
 
chokolada:
makimaki:
Primjetila a ne primijetila, i ako pises ijekavicom onda je djesavanja. Uostalom ima ovde onih koji ijekavicu bolje poznaju od mene, pa neka oni prokomentarisu.
Vidis stvarno nisam PRIMIJETILA (pogresno) ovo. Makimaki kaze se desavanja tako da to nisi ubola, ali svaka cast na primijetila. :wink:
Sad sam pogledala u Pravopis (u redakciji Ivana Klajna) - pravilno je PRIMIJETITI.
A koliko ja znam, tako govore Crnogorci. Ne napadajte zenu bez razloga.
 
Snezna_kraljica:
chokolada:
makimaki:
Primjetila a ne primijetila, i ako pises ijekavicom onda je djesavanja. Uostalom ima ovde onih koji ijekavicu bolje poznaju od mene, pa neka oni prokomentarisu.
Vidis stvarno nisam PRIMIJETILA (pogresno) ovo. Makimaki kaze se desavanja tako da to nisi ubola, ali svaka cast na primijetila. :wink:
Sad sam pogledala u Pravopis (u redakciji Ivana Klajna) - pravilno je PRIMIJETITI.
A koliko ja znam, tako govore Crnogorci. Ne napadajte zenu bez razloga.
Ja se onda izvinjavam. Davno sam imala ijekavicu u skoli. Ucinilo mi se pogresno, mozda zato sto se to drugo i ne cuje pri govoru. Jos jednom se izvinjavam.
 
chokolada:
Ja se onda izvinjavam. Davno sam imala ijekavicu u skoli. Ucinilo mi se pogresno, mozda zato sto se to drugo i ne cuje pri govoru. Jos jednom se izvinjavam.
Ja nikad i ne znam kako je pravilno, moram da pogledam svaki put...
Ali, na jednom drugom topicu je, kako je makimaki primetila, napisala "ovde", a ne "ovdje"... mozda i nisu to cista posla... :wink:
 
Snezna_kraljica:
chokolada:
Ja se onda izvinjavam. Davno sam imala ijekavicu u skoli. Ucinilo mi se pogresno, mozda zato sto se to drugo i ne cuje pri govoru. Jos jednom se izvinjavam.
Ja nikad i ne znam kako je pravilno, moram da pogledam svaki put...
Ali, na jednom drugom topicu je, kako je makimaki primetila, napisala "ovde", a ne "ovdje"... mozda i nisu to cista posla... :wink:

Hehe...pa ja govorim i pisem ijekavicu takodje,ali postoji par rijeci koje uvijek govorim ekavski,kao npr.posle i ovde...a sto tako,da me ubijes ne znam... :)
 
Snezna_kraljica:
limunada:
Hehe...pa ja govorim i pisem ijekavicu takodje,ali postoji par rijeci koje uvijek govorim ekavski,kao npr.posle i ovde...a sto tako,da me ubijes ne znam... :)
Znaci, dilema je razresena. prakticna zena nije nzena itd.

Ja isto tako, mislim da ovde i posle uvijek pisem bez "J".
Zar ekavcima ijekavica bas toliko upada u oci, i zasto je to uopste bitno ?

Prihvatam sva izvinjenja :D !
 
ijekavica:
Snezna_kraljica:
limunada:
Hehe...pa ja govorim i pisem ijekavicu takodje,ali postoji par rijeci koje uvijek govorim ekavski,kao npr.posle i ovde...a sto tako,da me ubijes ne znam... :)
Znaci, dilema je razresena. prakticna zena nije nzena itd.

Ja isto tako, mislim da ovde i posle uvijek pisem bez "J".
Zar ekavcima ijekavica bas toliko upada u oci, i zasto je to uopste bitno ?

Prihvatam sva izvinjenja :D !

...to sam bila ja, zaboravih se registrovati :?
 
Maki maki sram te bilo kakva djesavanja, ih pa zar ti ne znas da je ijekavica izvorni srpski dijalekat,
elem dugujem izvinjenje prakticnoj posto je medju prvima optuzih, nzena ima tisuce lica i tesko joj je bilo stati na rep medjutim sad smo se navikli na njen stil tako da je lako prepoznati, sad je udarila po filozofskim temama - sta ima poslije smrti i tako to...
 
argonaut:
Maki maki sram te bilo kakva djesavanja, ih pa zar ti ne znas da je ijekavica izvorni srpski dijalekat,
elem dugujem izvinjenje prakticnoj posto je medju prvima optuzih, nzena ima tisuce lica i tesko joj je bilo stati na rep medjutim sad smo se navikli na njen stil tako da je lako prepoznati, sad je udarila po filozofskim temama - sta ima poslije smrti i tako to...
Izvinjavam se svima prisutnima....ziva sam pa gresim. Prakticna zena je imala na pocetku nekoliko komentara na teme nzene ili slicno, pa sam pomislila da se ova ponovo dopisuje sama sa sobom pod drugim nickom. Sorry :cry: iiiii :oops: :oops: :oops:
 

Back
Top