Kafana

Da li menjamo ime kafani?


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakav bojkot? I zasto bi delila kaznene poene?
Ankete sluze da bi se radilo sve u dogovoru. I to ne samo sa Ilicem vec sa svim korisnicima.
I kao drugo, ovo nije drzava ovo je forum. Svako ima pravo glasa.
Ako nisi čitala na kafanskoj temi idi pa pročitaj da ne prepričavam.
Nije nego, sve je stvoreno po principu države, pa i forum!!!

Ma nema veze, samo pokazujem koliko uticaja na vas ima ovaj manipulator i prevarant koji pravi takav haos po forumu da niste ni svesni. Pročitah da mu je na nekim temama zabranjen pristup zbog konstantnog provociranja. Treba li nešto više reći o tome? Svakako da ne. Zato sam i glasao za opciju NE! Treba biti human i zaštiti "bele medvede" sve im udovoljavati i postupati po njihovim željama.

Kada bi neko gledao sa strane da ste otvorili anketu da li ste za promenu imena teme ili ne i kada bi saznali da je to želja jednog 60-ogodišnjaka, ljudi bi padali od smeha i krstili bi se i rukama i nogama. Tužno je sve to. :roll:
 
pazi ovako potpuno se slazem, mislim da se ovaj pdf malo razlikuje od drugih bas zato sto zelimo da cujemo vasa misljenja a ne da vas kaznjavamo i banujemo...vidi ja sam za opciju da se menja ali vise ljudi je glasalo trenutno za da se ne menja i to je to, ***
samo hocu da naglasim da se banovanjima, poenima, provokacijama i svadjama nista ne postize znaci napravimo neutralnu kavanu i to je to, ako od 10 ljudi 7 hoce da ostane stara ok, ali poenta stare nije da je ona samo za delije iliti cigane nego da je delija otvorio...
Ne. Otvorio je Ciganin. Ja nisam pevao druge pesme sem ciganske! :whistling:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top