Gde je najbolje za decu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja se spremam da odem krajem meseca u Rafailoviće sa mojim malim. Kažu da su Petrovac i Rafailovići najbolji za decu. U Petrovcu nisam nikad bila, ali znam puno njih koji su baš sa decom bili. Kažu da tamo ima klinaca koliko hoćeš. Ja sam se odlučila za Rafailoviće jer sam tamo bila i znam kako izgleda. Rafailovići su naslonjeni na Bečiće koji imaju ogromnu plažu, pa baš ako bude prevelika gužva u Rafailovićima ići ćemo u Bečiće. Meni lično je bitno da plaži ima mesta i da ne bude čovek na čoveku. Moj ti je savet da ideš u drugoj polovini avgusta, tada je sigurno bolje. Izbegavaj Herceg Novi, Budvu i Kotor (ovaj poslednji nema plažu). Naoružaj se strpljenjem i lep provod! :D
 
Ja sam malecku pre dve godine vodila u Petrovac. Nazalost tamo se razbolela. Dobila je visoku temperaturu i niko nije hteo od lekara u gradu ni da je pogleda. Opravdanje im je bilo da treba da nadjem pedijatra i da odem u Podgoricu. E sad, kako dete sa 40 temperaturom staviti u auto bez klime, a napolju je bilo preko 35.
U Crnu Goru nikad vise, ni da mi plate!
 
Anonymous:
Gde je, u CG, najbolje ici sa malom decom na letovanje?
Sveti Stefan jer nemas uopste guzve ,ali imas milion manjih plaza na kojih nema guzve i na koju dolaze samo parovi,ako ides autom uhvati jedan krug bilo gde magistralom uz plazu i sa vrha ces videti milion malih plaza koji su super za porodicu!!!A vi sto vam sa ne svidja CG sto onda idete u nju!?Isli bi ste vi negde drugo samo da vam je lepse nego vam je u CG najlepse!
 
za klince su "plavi horizonti" prelepi..

Ja sam malecku pre dve godine vodila u Petrovac. Nazalost tamo se razbolela. Dobila je visoku temperaturu i niko nije hteo od lekara u gradu ni da je pogleda. Opravdanje im je bilo da treba da nadjem pedijatra i da odem u Podgoricu. E sad, kako dete sa 40 temperaturom staviti u auto bez klime, a napolju je bilo preko 35.
U Crnu Goru nikad vise, ni da mi plate!

bez komentara:((

ja idem svakog leta..i uvek cu ici!!
 
Meni je pre 2 god. devojcica imala upalu pluca pa su nam preprucili da je vodimo u Meljine jer ima izuzetno dobra vazdusna strujanja pa smo i isli tamo. Malo porodicno mesto sa par malih plaza, nema guzve, cene su o.k. a do Herceg Novog ima oko 6-7km i cini mi se jos toliko do Igala. Bas su nam prijale te vecernje setnje do H.Novog. Naravno vodu obavezno kupuj gde god isla. Inace u Meljinama se nalazi i lepo vojno odmaraliste/banja koja nije slucajno bas tamo. Pozdrav, i da znate da uopste nemam losa iskustva sa crnogorcima cak sta vise.
 
Anonymous:
Čuo sam da je Pržno (5 km od Budve),lepo za decu,da li je neko bio tamo?
Sto se mene tice Przno je najbolje i ne samo za decu nego i za nas koji decu vodimo.Tamo letujem zadnje tri godine,i ove cu,u septembru sa detetom.Cinjenica da je nasto skuplje od Budve i Becica ali je i uzivanje neuporedivo vece.Mene bar vise ne privlace letovanja sa obaveznim nocnim ludovanjima pa mi je Przno idealno za odmor i opustanje.
Najidealnije je naci smestaj u nekoj od kucica na samoj obali,stare su i kamene,mada ima i par novih lux varijanti.Dva riblja restorana,pizzeria,par kafica.Ima dosta ljudi iz Beograda,uglavnom porodica sa malom decom.
Milocer je udaljen desetak minuta setnje kroz borovu sumu,Kraljeva i Kraljicina plaza...
Preporucujem...
 
[Molim za bilo kakav kontakt - kako u Meljine ? Pisem iz inostranstva, imam dvoje male dece, takodje problema sa cestim upalama pluca devojcice. KAKO ??? Nemam nikakav kontakt tamo. Pomozite !
Unapred hvala i pozdrav !!!
 
Guest:
[Molim za bilo kakav kontakt - kako u Meljine ? Pisem iz inostranstva, imam dvoje male dece, takodje problema sa cestim upalama pluca devojcice. KAKO ??? Nemam nikakav kontakt tamo. Pomozite !
Unapred hvala i pozdrav !!!
Mi zivimo u Zelenici naselje do Meljina i imamo sobe za izdavanje.Zelenika je takodje malo tiho primorsko mjesto.Udaljeno je od Herceg novog 4 kilometra.UZelenici su sve plaze pjescane i najvise je posjecuju gosti sa djecom i oni koji hoce pravi odmor od buke i guzve.Posjedujemo 3-krevetne i 2-krevetne sobe.Ima jedna 2-krevetna soba sa svojim kupatilom koja je slobodna od 15.08.Cena te sobe je 6 evra a ostalih 5 evra.Za vise informacija nazovite na telefon 088-678-434
 
Guest:
[Molim za bilo kakav kontakt - kako u Meljine ? Pisem iz inostranstva, imam dvoje male dece, takodje problema sa cestim upalama pluca devojcice. KAKO ??? Nemam nikakav kontakt tamo. Pomozite !
Unapred hvala i pozdrav !!!

Imate bilešljivu decu, a hoćete u Crnu Goru na letovanje. Moram priznati hrabro od Vas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top