Striptiz

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Zelim decku za rodjendan da izvedem striptiz, mislim da je to savrsen poklon :zper:
Posto treniram show dance, imam dobar materijal iz koreografija da osmislim sjajnu predstavu za njega, ali mi je potrebna pomoc ljisovaca, njihove ideje i iskustva :telefon:
Unapred hvala svima koji konkretno odgovore na temu, jer bi mi stvarno znacila iskrena misljenja i saveti devojaka (i momci su dobrodosli da se ukljuce, samo da ozbiljno shvate temu) :manikir: :brus: pozz
 
Zelim decku za rodjendan da izvedem striptiz, mislim da je to savrsen poklon :zper:
Posto treniram show dance, imam dobar materijal iz koreografija da osmislim sjajnu predstavu za njega, ali mi je potrebna pomoc ljisovaca, njihove ideje i iskustva :telefon:
Unapred hvala svima koji konkretno odgovore na temu, jer bi mi stvarno znacila iskrena misljenja i saveti devojaka (i momci su dobrodosli da se ukljuce, samo da ozbiljno shvate temu) :manikir: :brus:

Dodji kod men' da vezbas:hahaha:

Pa sad jedino da ti kazem sta mene pali ali ne znaci da ce to i njega:rumenko:
 
ja sam imala jednu striptiz akciju...vidi..uz casu dobrog vina,nemoras da znas bilo kakvu koreografiju,ide sve samo od sebe...pa ti se i on prikljuci i eto ;)
neka ti je sa srecom :D
 
Pa i ja sam ozbiljan.eto,moze da izabere neko egzoticno mesto,u prirodi su svi osecaji pojacani,zatim moze da se igra na kartu opasnosti i uzbudjenja,a opet moze na nekom mestu gde je unapred pripremljena scenografija.
 
Zelim decku za rodjendan da izvedem striptiz, mislim da je to savrsen poklon :zper:
Posto treniram show dance, imam dobar materijal iz koreografija da osmislim sjajnu predstavu za njega, ali mi je potrebna pomoc ljisovaca, njihove ideje i iskustva :telefon:
Unapred hvala svima koji konkretno odgovore na temu, jer bi mi stvarno znacila iskrena misljenja i saveti devojaka (i momci su dobrodosli da se ukljuce, samo da ozbiljno shvate temu) :manikir: :brus: pozz

To je super. Ja sam se ranije bavila striptizom i gogo densom. Nemoj tamo da mu skaces kao Britney, vec malo napravi atmosfericu. Onako crveno svetlo, mozes neki seksi kostim. Treba da traje oko nekih dvadesetak minuta. Nadji neku muziku, koja je i nezna, ali i koja ima i dinamicne delove. Neke dve tri numere, malo duze.
 
Zelim decku za rodjendan da izvedem striptiz, mislim da je to savrsen poklon :zper:
Posto treniram show dance, imam dobar materijal iz koreografija da osmislim sjajnu predstavu za njega, ali mi je potrebna pomoc ljisovaca, njihove ideje i iskustva :telefon:
Unapred hvala svima koji konkretno odgovore na temu, jer bi mi stvarno znacila iskrena misljenja i saveti devojaka (i momci su dobrodosli da se ukljuce, samo da ozbiljno shvate temu) :manikir: :brus: pozz


Blago tvom decku!! Imao sam prilike da dozivim takav private striptiz i mogu ti reci da se to ne zaboravlja...
mesto je bitno ali je bitnija garderoba. Mora da ima delimican "hooker look" ako me razumes.
I da, nisam bas siguran da ce dugo trajati posto obicno ne uspe covek da se uzdrzi i izdrzi do kraja ... ;););)
Puno srece i ocekujem izvestaj ...
 
Stvarno,gde planiras to da izvedes?Kod tebe,njega ?

Kod nas, posto se bas tada doseljavam da zivimo kao cimeri (oboje studiramo u drugom gradu). Zanimaju me ideje o stajlingu i muzici. Meni se licno dopada "Butterfly" od grupe Crazy Town, prvenstveno jer mi je on istu posvetio na pocetku veze ;) Sta mislite, koje pesme i garderoba su najbolji za tu priliku? Ja sam to ovako isplanirala: izadjemo u setnju Kalemegdanom, onda mu spremim kupku, priredim masazu i uz romanticnu veceru uz svece mu dam poklon, a onda mu izvedem striptiz. NAKON SVEGA sam mislila da mu organizujem i zurku sa prijateljima (u drugom stanu, kod nekog iz njegovog drustva). U svakom slucaju, sta god obukla, hocu da nosim veeeliku crvenu masnu oko struka (posto je to poklon za njega) :zaljubljena:
 
jaoo ja bih ti tako dala neki savet, ali ga nemam..
nikad nisam izvodila striptiz.. mozzda je njima to bilo smorno, ili nisu imali strpljenja ili ne znam shta,,.ali shta god da uradish bice lepo, samo opushteno :)
 
Kod nas, posto se bas tada doseljavam da zivimo kao cimeri (oboje studiramo u drugom gradu). Zanimaju me ideje o stajlingu i muzici. Meni se licno dopada "Butterfly" od grupe Crazy Town, prvenstveno jer mi je on istu posvetio na pocetku veze ;) Sta mislite, koje pesme i garderoba su najbolji za tu priliku? Ja sam to ovako isplanirala: izadjemo u setnju Kalemegdanom, onda mu spremim kupku, priredim masazu i uz romanticnu veceru uz svece mu dam poklon, a onda mu izvedem striptiz. NAKON SVEGA sam mislila da mu organizujem i zurku sa prijateljima (u drugom stanu, kod nekog iz njegovog drustva). U svakom slucaju, sta god obukla, hocu da nosim veeeliku crvenu masnu oko struka (posto je to poklon za njega) :zaljubljena:
tesko da ce nakon kupke i masaze bit raspolozen za "romanticnu veceru uz svijece" :zper:
 
to je malo pretjerano
prvo setnja, pa kupka, pa masaza, pa vecera... ucionica, kancelarija pa striptiz
kupka i masaza su dobre, ali ako vecera nakon toga, moze ga sve to uspavati
simpaticno je da ga doktorka masira, pa mu vrcka... jer ce te tokom masaze garant dohvatiti:D
 

Back
Top