Biti Jevrej to je nesto sveto

Podrzavam Izrael !

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Ni jedna nacija nije toliko znacajna, uspesna, istorijski i religijski vazna kao Jevrejska. Jerusalim je najbitniji grad na planeti zemlji bez kojeg bi danasnjica bila drugacija.

Ovu temu otvaram da bi clanovi mogli da izraze simpatije ka Jevrejstvu i Izraelu. Da li je neko posetio osim mene izrael i kakvi su vam utisci.

Takodje a i najbitnije pitanje je vas stav oko odbrane Izraela od Arapske, i najvise Palestinske najezde.

Dajmo glas podrske izraelu!
 
je li bre ljudi,ko vas placa da promovisete razne zemlje i zemljice po forumu :confused: gde je taj red,ocu i ja pare :neutral:

inace ne podrzavam ni jevreje ni palestince,boli me cose i za jedne i za druge,to je meni sve od iste sorte a mrzi se i kolje,ko srbi i hrvati :)))))
 
je li bre ljudi,ko vas placa da promovisete razne zemlje i zemljice po forumu :confused: gde je taj red,ocu i ja pare :neutral:

inace ne podrzavam ni jevreje ni palestince,boli me cose i za jedne i za druge,to je meni sve od iste sorte a mrzi se i kolje,ko srbi i hrvati :)))))

Zalosno je sto nasa mladez ne zeli da shvati sta znaci radikalizam i ubistvo.

Tebi je sve jedno sto talibani odsecaju glave ljudima? Prilicno povrsno razmisljanje.

Sledi neka spanska serija na Pinku pa pozuri ! :roll:
 
Када се сетим да траже конобару да доносе пет рачуна за петочално друштво које седи за истим столом, одмах се најежим, што по природи свари не значи да симпатишем арапске алах самоубице, већ да не видим по чему су сем по чудној глади за ловом и непропорционалном светском утицају Јевреји посебан народ. Ако је због холокауста онда не видим зашто Срби и Руси немају исти третман.
 
Zalosno je sto nasa mladez ne zeli da shvati sta znaci radikalizam i ubistvo.

Tebi je sve jedno sto talibani odsecaju glave ljudima? Prilicno povrsno razmisljanje.

Sledi neka spanska serija na Pinku pa pozuri ! :roll:
da si malo mudriji
pokusao bi problem izraela i palestine da posmatras iz vise dimenzija a ne kroz temu odsecanja glava
i to ti kazem kao neko ko apsolutno nije blagonaklon prema muslimanima
ali eto,ti nastavi po svome
i pozuri na tu seriju ne bih da propustis vecerasnju epizodu,mozda ce kristal da sazna ko joj je majka :neutral:
 
Када се сетим да траже конобару да доносе пет рачуна за петочално друштво које седи за истим столом, одмах се најежим, што по природи свари не значи да симпатишем арапске алах самоубице, већ да не видим по чему су сем по чудној глади за ловом и непропорционалном светском утицају Јевреји посебан народ. Ако је због холокауста онда не видим зашто Срби и Руси немају исти третман.

Ne. Upravo je za zapadnoevropske posetioce kafica uobicajeno da traze 5 racuna... jevreji to ne rade i jako su srdacan narod. ne veruj Mein Kampfu i slicnom djubretu.
 
da si malo mudriji
pokusao bi problem izraela i palestine da posmatras iz vise dimenzija a ne kroz temu odsecanja glava
ali eto,ti nastavi po svome
i pozuri na tu seriju ne bih da propustis vecerasnju epizodu,mozda ce kristal da sazna ko joj je majka :neutral:

Ja vrlo gledam visedimenzionalno na bliski istok... za razliku od tebe koja nisi po svom pisanju ni najmanje upucena u problematiku.
 
Ne. Upravo je za zapadnoevropske posetioce kafica uobicajeno da traze 5 racuna... jevreji to ne rade i jako su srdacan narod. ne veruj Mein Kampfu i slicnom djubretu.

Имају и западњаци те сколности, истина ређе, али моја непосредна искуства говоре без грешке оно што сам горе написао. Кроз причу сам закључио да су прилично интелигентни али и екстремни, за шта ти оптужујеш друге без пардона.
 
ovaj Droid kao da je na mesecu ziveo. Kakve veze imaju Talibani sa Palestincima? A Jevreji su ti koji su proterali Palestince iz citave zemlje i stvorili izraelsku naciju 1947., koje pomracenje u glavi hbt...

1947 Palestinci su odbili da formiraju svoju drzavu... Izrael nije odbio. Ko im je kriv sto ne zele da zive u drzavnom nego pre u rodovskom uredjenju.

http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1249418562647&pagename=JPost/JPArticle/ShowFull

Iran nastavlja sa nuklearkom. Sto je jos jedan dokaz koliko je opasan Islam!
 
Da li jos neko uvidja ironiju ovog sto Jevreji govore i rade? Posle svega sto su pretrpeli, cine isto to Palestincima... Stalno pominju taj fasisticki govor mrznje, ali istovremeno taj govor mrznje usmeravaju prema drugim narodima... Mrze nemacki nacizam koji je promovisao Nemce kao neku "visu rasu", a sad ovde Droid govori o Jevrejima kao najvaznijem narodu na svetu... Molim?? Niste vazniji od drugih i nemojte se zavaravati da jeste...
 
ja imam simpatije za izrael, malo prave sranja u ratu sa palestincima(civilne zrtve) ali obzirom da je sa hamasom i hezbolahom svaki dogovor na klimavim nogama nije lako biti cist. malo si unijeo previse uzvisenosti u prvi post. svi smo mi jedna djeca
na kraju krajeva, sad svi svaljuju na izrael i drvlje i kamenje a glavni krivac je v.britanija i politika ostalih kolonijalnih sila (i religija) na kraju i nakon 1ww
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top