hitno potreban savet za video!

crnka77

Početnik
Poruka
21
Aman moze li neko da mi predlozi resenje sta da radim posto se slabo razumem,iskreno.Imam problem sa videom,recimo kad pustim video secka pa krene,radi po 1-2 sec pa opet ucitava dugoooooo,pa opet radi 1 secund i odlepila sam vec a ne znam sta da uradim,nikako ne mogu ni na YouTube da gledam klipove ni spotove,ma nista. E da,ako sacekam tako do kraja pa pustim opet taj video onda mogu da odgledam najnormalnije,super radi i ne secka. Moram da napomenem da mi je konekcija dial-up,brzina bednih 64 kbps ali sta cu,adsl ne mogu da ubacim iz porodicnih razloga jer se ISDN linija ne vodi na mene a nosilac tel.linije ne zeli da mi potpise ugovor ali to je vec druga stvar (porodicni problemi),tako da adsl ne dolazi u obzir,pa vas molim ako neko zna da mi kaze da li postoji neki program koji mogu da skinem i da tad hoce da mi radi video pri ovoj brzini na dial-up ili neko drugo resenje postoji? Znam da ce se neko smejati kako sam ja ovo opisala ali moram sta cu,muka natera coveka na svasta :besna:
 
A ako hoces da skines video sa Youtube-a pa da ga imas u compu, da ga pustis kad hoces, to mozes na sajtu keepvid.com (postoje i drugi sajtovi i programi za to isto). Otvoris video koji zelis na Youtube-u, iskopiras adresu i nalepis je na tom sajtu u onom polju URL. Sacekas da se skine i to je sve.
 

Back
Top