GTA San Andreas Multiplayer Server

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја инсталирао СА, скинуо и инсталирао МТА и све ради ОК. Бтв, како се сви чупају за МТА од кад их је онај толет-папир, Скринфан, објавио... МТА постоји још од времена Вајс Ситија.. :roll:
 
E ovu sam ideju vec spomenuo u "pomoc oko san andreas multiplayer" ali spominjem je ponovo :razz:
Dakle svi oni koji igraju san andreas multiplayer,i koji su zainteresirani da bodemo u timu neka ovde napisu:
1. nickname
2. predloge i kritike
O cemu se radi:
Volio bi da zainteresirani budu u nasoj zajednickoj bandi.Odete na littlewhitey server (jer su tamo obicno najvise igraca trenutno 96) i da pocnu igru,ali da ne ubija ostale clanove i pomogne im kad god je u mogucnosti.
Kako cemo se prepoznati:
Da ne bi pamtili imena ispred svakog nicka napisete naziv nase bande (za koju jos nemamo ime) npr:killers_misa, reddragons_djole i tako dalje!
Znam da postoji team deathmach ali tamo ih je jako malo i ima samo dva tima (green i blue)
pa zato nam samo preostaje da smislimo kada ce ko moci igrat ili kada cemo se svi zajedno okupljat i naziv bande.
Ali to predlazem da zajedno uradimpo :D :D :D :D :D :D :D :p :p :p :p :p :p :p :p
 
Multiplayer za GTA : San Andreas uèiniæe ovu igru još boljom i još atraktivnijom.


KAKO GA INSTALIRATI

1. Sa sajta www.sa-mp.com iz sekcije Download preuzmite klijent verziju SA multiplayera koji je velièine od oko 3,7MB.

2. Kliknite dvaput na fajl da biste ga instalirali, a multiplayer mod smestiæe se u folder San Andreas gde æe te posle naæi SA-MP.exe fajl za pokretanje.

3. Ukoliko imate evropsku verziju San Andreasa, moraæete patchovati igru. Patch skinite sa http://talidan.littlewhitey.net/gtasapatch.exe (10MB).

4. Ovaj patch radi sa USA 1.01 i 2.00, kao i sa European 1.01 i 2.00 verzijom igara i skida odreðena ogranièenja koje je postavio Rockstar.

5. Prilikom instaliranja patcha odaberite folder u kojem je instaliran San Andreas.

6. Ako ste uspešno instalirali multiplayer mod, ubacite DVD u drajv, pokrenite SA-MP.exe, pronaðite igru na listi servera i isprašite svoje saigraèe.

this is by renne
originaly from http://www.tbox.co.nr/
 
Meni je predlog zanimljiv samo mi reci odakle si skinuo taj mod i kako se tacno zove posto sam ja vec skinuo neki ali mi se cini da je u njemu moguce samo trkanje bez mogucnosti izlaska iz kola,mislim da se taj koji ja imam zove MultyTheftAuto ili tako nesto.Da nije to slucajno onaj za koji su dali objasnjenje u bravo screenfunu(zadnje izdanje cini mi se)??I jos jedno pitanje ako si slucajno obratio paznju na to koliko megabajta skida po satu onako odprilike :D
 
/I/I@Ī@:
Multiplayer za GTA : San Andreas uèiniæe ovu igru još boljom i još atraktivnijom.


KAKO GA INSTALIRATI

1. Sa sajta www.sa-mp.com iz sekcije Download preuzmite klijent verziju SA multiplayera koji je velièine od oko 3,7MB.

2. Kliknite dvaput na fajl da biste ga instalirali, a multiplayer mod smestiæe se u folder San Andreas gde æe te posle naæi SA-MP.exe fajl za pokretanje.

3. Ukoliko imate evropsku verziju San Andreasa, moraæete patchovati igru. Patch skinite sa http://talidan.littlewhitey.net/gtasapatch.exe (10MB).

4. Ovaj patch radi sa USA 1.01 i 2.00, kao i sa European 1.01 i 2.00 verzijom igara i skida odreðena ogranièenja koje je postavio Rockstar.

5. Prilikom instaliranja patcha odaberite folder u kojem je instaliran San Andreas.

6. Ako ste uspešno instalirali multiplayer mod, ubacite DVD u drajv, pokrenite SA-MP.exe, pronaðite igru na listi servera i isprašite svoje saigraèe.
Kome vise treba screenfun :p
 
shadowfang:
Meni je predlog zanimljiv samo mi reci odakle si skinuo taj mod i kako se tacno zove posto sam ja vec skinuo neki ali mi se cini da je u njemu moguce samo trkanje bez mogucnosti izlaska iz kola,mislim da se taj koji ja imam zove MultyTheftAuto ili tako nesto.Da nije to slucajno onaj za koji su dali objasnjenje u bravo screenfunu(zadnje izdanje cini mi se)??I jos jedno pitanje ako si slucajno obratio paznju na to koliko megabajta skida po satu onako odprilike :D
Da to je onaj iz zadnjeg izdanja screen funa ali kada ga skines imas razlicite servere (death mach,raicing,teamdm,littlewhitey.....)
A za megabajte..ja ti imam neograniceni pa tako da ti to ne mogu reci.
Nego oces li ga ti ubrzo skinuti?Javi kada skines! :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top