GTA San Andreas Multiplayer Server

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E Sto vas nema???????????Meni zao ja jedini srbin tamo :cry: :cry: :cry: :cry:
Evo male pomoci :
Da napravite bandu ukucajte:/gang create ime bande
Da pozovete nekog u svoju bandu ukucajte:/gang invite id
Za privatne poruke:/pm id tekst
Da sacuvate pare:/bank
Da prihvatite poziv u bandu:/gang join
Da posaljete pare:/givecash id koliko npr:/givecash 32 5000$

id je vas redni broj koji mozete videti pritiskom na tab,a dabiste videlo i ostale igrace pritisnite tab pa onda page up ili page down

Eto to je nesto najosnovnije,i nadam se da sam nekom bar malo pomogao :D :D :D :D
PS.Ja sam veceras od 10 na serveru littlewhitey pod nickom SERBIAN_FIGHTER
 
Ovo je malo off topic, ali cisto da se snadjete sa siframa i nickname-ovima.

*******************************************************************************************************
*************************************CHEATS*******************************************************
BokiSmoki:
Pa ima servera gde se banuju cheateri.
Pak ja sam video par puta banove od po 1 godinu :lol: tako da ako vec ocete varati morate biti jako spretni u tome, jer inace ... :D

Ali da vas ne razocaram, banovi se ne daju uvek... Samo kada neko bas , bas smara sa siframa i koristi sve ono u stilu sticka, spawniga tenkova i huntera (direktno pred drugima ;) ) i koriscenja zabranjenih oruzja.
Automatski Ban se dobija na serverima koji imaju DAntiCheat. Probo sam ga na svom serveru i reaguje jako brzo tako da nemas vremena da se izvinis administratoru zato sto si pritisno pogresno dugme :lol:

Spisak zabranjenih oruzja je :
Kod:
1. Minigun (najcesce njega upecaju)
2. Remote i ostale bombe
3. Rocket Launcher i Sniper Rifle (nisam siguran sa ova dva ali mislim da je tako)

Koliko ja znam neki od boljih hackova ne prikazuju vozilo sve dok doticni cheater udje u njega, sto omogucjava lakse primecivanje cheatera zato sto se odjednom kada udje u vozilo nalazi ni iz cega u nekom tenku (ali i povoljnost za cheatere je ta mogucnost ;))
Mada inace retko koji anti-cheatovi primecuju spawn.

********************************************************************************************************
*******************************NickNames***********************************************************
"Invalid Nick" problem:

Kolko ja znam da bi resio problem sa nickname-om moras da imas manje od 16 charactera.
Tako da duga imena otpadaju, a ako racunate i Clan Tag...



Eto to bi moglo da pomogne, a za "access violation" radi taj browser fix.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top