GTA San Andreas Multiplayer Server

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
seen:
E ovu sam ideju vec spomenuo u "pomoc oko san andreas multiplayer" ali spominjem je ponovo :razz:
Dakle svi oni koji igraju san andreas multiplayer,i koji su zainteresirani da bodemo u timu neka ovde napisu:
1. nickname
2. predloge i kritike
O cemu se radi:
Volio bi da zainteresirani budu u nasoj zajednickoj bandi.Odete na littlewhitey server (jer su tamo obicno najvise igraca trenutno 96) i da pocnu igru,ali da ne ubija ostale clanove i pomogne im kad god je u mogucnosti.
Kako cemo se prepoznati:
Da ne bi pamtili imena ispred svakog nicka napisete naziv nase bande (za koju jos nemamo ime) npr:killers_misa, reddragons_djole i tako dalje!
Znam da postoji team deathmach ali tamo ih je jako malo i ima samo dva tima (green i blue)
pa zato nam samo preostaje da smislimo kada ce ko moci igrat ili kada cemo se svi zajedno okupljat i naziv bande.
Ali to predlazem da zajedno uradimpo :D :D :D :D :D :D :D :p :p :p :p :p :p :p :p


EJ BRATE TEBE SAM VIDEO NA NEKOM SPISKU DEBILA . RESPECT !
 
Multiplayer za GTA : San Andreas za one koji ne znaju:


KAKO GA INSTALIRATI

1. Sa sajta www.sa-mp.com iz sekcije Download preuzmite klijent verziju SA multiplayera koji je veličine od oko 3,7MB.

2. Kliknite dvaput na fajl da biste ga instalirali, a multiplayer mod smestiće se u folder San Andreas gde će te posle naći SA-MP.exe fajl za pokretanje.

3. Ukoliko imate evropsku verziju San Andreasa, moraćete patchovati igru. Patch skinite sa http://talidan.littlewhitey.net/gtasapatch.exe (10MB).

4. Ovaj patch radi sa USA 1.01 i 2.00, kao i sa European 1.01 i 2.00 verzijom igara i skida određena ograničenja koje je postavio Rockstar.

5. Prilikom instaliranja patcha odaberite folder u kojem je instaliran San Andreas.

6. Ako ste uspešno instalirali multiplayer mod, ubacite DVD u drajv, pokrenite SA-MP.exe, pronađite igru na listi servera i isprašite svoje saigrače.


P.S. Nadam se da sam vam pomogao
 
/I/I@Ī@:
Multiplayer za GTA : San Andreas uèiniæe ovu igru još boljom i još atraktivnijom.


KAKO GA INSTALIRATI

1. Sa sajta www.sa-mp.com iz sekcije Download preuzmite klijent verziju SA multiplayera koji je velièine od oko 3,7MB.

2. Kliknite dvaput na fajl da biste ga instalirali, a multiplayer mod smestiæe se u folder San Andreas gde æe te posle naæi SA-MP.exe fajl za pokretanje.

3. Ukoliko imate evropsku verziju San Andreasa, moraæete patchovati igru. Patch skinite sa http://talidan.littlewhitey.net/gtasapatch.exe (10MB).

4. Ovaj patch radi sa USA 1.01 i 2.00, kao i sa European 1.01 i 2.00 verzijom igara i skida odreðena ogranièenja koje je postavio Rockstar.

5. Prilikom instaliranja patcha odaberite folder u kojem je instaliran San Andreas.

6. Ako ste uspešno instalirali multiplayer mod, ubacite DVD u drajv, pokrenite SA-MP.exe, pronaðite igru na listi servera i isprašite svoje saigraèe.




Svaka ti čast!!!! To sam ja ručno pisao a ti uzeo i kopirao na Krstaricu! Svaka ti čast još jednom :x
Moj trud ti lepo kopiraš...
 
Renne:
Multiplayer za GTA : San Andreas za one koji ne znaju:


KAKO GA INSTALIRATI

1. Sa sajta www.sa-mp.com iz sekcije Download preuzmite klijent verziju SA multiplayera koji je veličine od oko 3,7MB.

2. Kliknite dvaput na fajl da biste ga instalirali, a multiplayer mod smestiće se u folder San Andreas gde će te posle naći SA-MP.exe fajl za pokretanje.

3. Ukoliko imate evropsku verziju San Andreasa, moraćete patchovati igru. Patch skinite sa http://talidan.littlewhitey.net/gtasapatch.exe (10MB).

4. Ovaj patch radi sa USA 1.01 i 2.00, kao i sa European 1.01 i 2.00 verzijom igara i skida određena ograničenja koje je postavio Rockstar.

5. Prilikom instaliranja patcha odaberite folder u kojem je instaliran San Andreas.

6. Ako ste uspešno instalirali multiplayer mod, ubacite DVD u drajv, pokrenite SA-MP.exe, pronađite igru na listi servera i isprašite svoje saigrače.


P.S. Nadam se da sam vam pomogao
E hvala ovo ce biti od koristi :D :D :D :D :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top