Onemogucavanje otvaranja sajta

dualcore

Ističe se
Banovan
Poruka
2.856
Onemogucavanje otvaranja sajta

Jedna osoba me je smarala,molila da joj postavim na sajt koji se placa oglas.
Posle propisnog cimanja,jer sam morao da stampam svaku stranicu da bi se popunila podatcima o radnji koje nisam znao,da bih mogao da predjem na drugu stranicu,koju sam isto stampao i davao doticnoj osobi(a dok je popuni i preda mi zaboravis na to uopste).

Konacno postavljam oglas.Posle dve nedelje pogledam sajt,oglasa nema,postajem ljut na vlasnike sajta i pomisljam da ih nazovem ali zovem ipak osobu kojoj sam postavio oglas koja mi kaze da su je zvali ali im je rekla da je nasla sta joj je trebalo i oni su skinuli oglas.

Obrazlozenje zasto meni nije bilo javljeno od te osobe je "da ne bih bio uznemiravan" ali je ispalo ono staro dok trebas nekome,moli i cvili,kada ne trebas f.. off,tako da sam sajt blokirao ako bude trebao za ubuduce i da pokazem da se sa moga kompa ne moze pristupiti sajtu,razlog"ne znam,nesto se desilo sa windowsom,ne mogu zbog sajta da reinstaliram sistem".

Tako da ako se neko prema vama bude ovako poneo uradite sledece:windows>system32>drivers>etc>otvoriti fajl hosts sa notepad-om,ispod zadnjeg reda gde pise 127.0.0.1 localhost kucajte neki ip npr.72.14.207.99 nekoliko razmaka i ispod localhost adresu sajta koju zelite da blokirate,zatvorite notepad,pre toga naravno "save changes" i sajt se ne moze otvoriti:
"The connection to the server was reset while the page was loading."
 
Poslednja izmena:

Back
Top