Najnovija vijest!

gost 181852

Poznat
Poruka
9.194
Otkrivena je nova kriminalna grupa,sa sjedistem u skupstini Srbije-tzv skupstinski klan.
Ova opasna grupa(broji 250 clanova) koja se baskari i bogati na ledjima obicnog naroda je pritjerana u cosak,naime upravo se vrse pregovori o predaji njih 28 koji su trenutno u Srbiji.Nazalost ostalih 222 hlade svoje guzice po okolnim zemljama(a bogami i dalje) gdje kuju nove planove kako jos vise opljackati i ojaditi narod i drzavu.

Ako ko sta cuje i zna nesto novo o ovome nek se javi na temu sa novim informacijama!
 
Otkrivena je nova kriminalna grupa,sa sjedistem u skupstini Srbije-tzv skupstinski klan.
Ova opasna grupa(broji 250 clanova) koja se baskari i bogati na ledjima obicnog naroda je pritjerana u cosak,naime upravo se vrse pregovori o predaji njih 28 koji su trenutno u Srbiji.Nazalost ostalih 222 hlade svoje guzice po okolnim zemljama(a bogami i dalje) gdje kuju nove planove kako jos vise opljackati i ojaditi narod i drzavu.

Ako ko sta cuje i zna nesto novo o ovome nek se javi na temu sa novim informacijama!

:hahaha::zcepanje::zper:

Ovo je najbolje shto sam procitao u zadnje vreme...
 
Otkrivena je nova kriminalna grupa,sa sjedistem u skupstini Srbije-tzv skupstinski klan.
Ova opasna grupa(broji 250 clanova) koja se baskari i bogati na ledjima obicnog naroda je pritjerana u cosak,naime upravo se vrse pregovori o predaji njih 28 koji su trenutno u Srbiji.Nazalost ostalih 222 hlade svoje guzice po okolnim zemljama(a bogami i dalje) gdje kuju nove planove kako jos vise opljackati i ojaditi narod i drzavu.

Ako ko sta cuje i zna nesto novo o ovome nek se javi na temu sa novim informacijama!

Koliko sam ukapirao do sad, ti si izbegao iz Hrvatske za vreme oluje. Pa, sta da ti kazem, mogao si da odes u Finsku npr, Swedsku itd... Da ne trpis ovo.Mi ovdasnji moramo... :cool:
 
Koliko sam ukapirao do sad, ti si izbegao iz Hrvatske za vreme oluje. Pa, sta da ti kazem, mogao si da odes u Finsku npr, Swedsku itd... Da ne trpis ovo.Mi ovdasnji moramo... :cool:

Dobro si ukapirao,Finska,Svedska interesantna mjesta,ali ipak je u Srbiji bolje.Sebe smatram takodje kako ti kazes "ovdasnjim" i ostajem po svojoj volji ovdje da trpim.
No to nije tema.
 
Poslednja izmena:
Najnovije informacije kazu da je doslo do medjusobnih obracuna oko preraspodjele zarade,nastaje sveopsta jagma za velikim projektima koji donese odredjene procente u dzepovima istih.
Osjetili su da im izmice vrijeme pa su se sada dali u akciju nazvanu:'Uzmi sve sto ti zivot pruza"
Cinjenica da se usljed sve manje vremena koje imaju na raspolaganju i sve veca razotkrivenost njihove kriminalne grupe ih uopste ne uzbudjuje te se na to ni ne osvrcu!

Svakako ne treba zanemariti ni ovu malu debelu-koordinatorku,a bogami ni ujku!
 
Skakvci kad popasu oni odlete na nove pashnjake.
Buve ujedu da zaboli pa cesto stradaju od ruke uznemirene zrtve
Krpelji su mnogo pametniji ,oni pushtaju u krvotok zrtve neke trankvilajzere i zrtva dugo zivi neznajuci za parazita.
Pantljicara je najsavrshenija jer je domacin i nemoze videti ,da bi se trgao i reagovao protiv napasnika.
Priroda je cudo.

Rezime :nebojte se skakavaca oni odu kad popasu sve, ima mnogo gorih parazita svuda okolo.
 
Otkrivena je nova kriminalna grupa,sa sjedistem u skupstini Srbije-tzv skupstinski klan.
Ova opasna grupa(broji 250 clanova) koja se baskari i bogati na ledjima obicnog naroda je pritjerana u cosak,naime upravo se vrse pregovori o predaji njih 28 koji su trenutno u Srbiji.Nazalost ostalih 222 hlade svoje guzice po okolnim zemljama(a bogami i dalje) gdje kuju nove planove kako jos vise opljackati i ojaditi narod i drzavu.

Ako ko sta cuje i zna nesto novo o ovome nek se javi na temu sa novim informacijama!

valjda im sunce udari u mozak pa i urade nesto dobro za Srbiju :D
 

Back
Top