Bosna i Hercegovina primjer "suzivota"

Evo tebe kao supermoderatora bih zamolio da se promjeni naziv teme, jer nije odgovarajuci, ovdje sad govorimo o problemu povratnika u cijeloh bih, a ne samo u Republici Srpskoj, pa naslov diskriminise i osudjuje samo jednu stranu. hvala

Znači ako se za nešto kaže da je primjer suživota, tebi je to loše i diskriminirajuće? :think:

Druga stvar što uvodni post objašnjava ironičan tonalitet naslova! :mrgreen:

Elem, čitam i samo vas gledam!
Nitko da osudi incident, nego svi opravdavaju isti time što i na kontra strani ima takvih pojava!
Pa nikad se neće smiriti situacija, ako se protežira takvo ponašanje!

Zašto se jednostavno ne osudi maltretiranje povratnika, kako u Trebinju, tako i svugdje u BiH, pa i zu Hrvatskoj, naravno!

Zašto se uvijek traži opravdanje za "svoje" majmune koji zlostavljaju ljude samo zato jer su druge vjere ili nacije?

Nema smisla!
 
A, ti si dobio dokaze da se i u džamahirijskom delu Bosne dešava isto (i gore), i šta sad dalje hoćeš da dokažeš? Možda da je verbalno provociranje teži prekršaj od stavljanja noža pod vrat, i pretnje klanjem?

Dakle zakljucili smo da svi povratnici ne zive bajno...jel da zato sam i otvorio temu i stavio annex 7 radi boljeg razumjevanja.
 
A, jesi li ti proveo te tri godine pod takvom opsadom ili samo lupaš onako bezveze?

Ja sam bio tada u Sarajevu, i nikoga nisam opsedao, samo sam branio moje prebivalište, moju zgradu, stan, kvart, i moj narod.
I šta misliš, da su oni nas gađali bonbonama i krem čokoladicama?
Znaš li ti, nesrećo, koliko je žena i dece samo na Grbavici nastradalo od turskih snajpera?

A, inače, opsada kao opsada je sasvim legitimna stvar u ratu. Ako je nisu mogli izdržati, trebali su predati svoj deo grada. Za to opsade i služe, da se dobije nešto sa što manjim brojem žrtava, jer akcija osvajanja grada odnosi mnogo više života.

Opa ni manje ni vise, nego " branitelj sarajeva " keve ti , kolko komada si roknuo?
Vidi ako je za tebe, granatiranje jednog grada 3, 5 godine, legitimna stvar, za mene nije
 
Džamija je tu... Postoji... Malo je minaret nesavršen... Tj Nezavršen.... Ali on i nije bitan, pošto je zabranjano puštati hodžu, zbog narušavanja javnog reda i mira...

images

:eek::eek::eek:

Jel i zvonjava crkvenih zvona zabranjena? :think:
 
Znači ako se za nešto kaže da je primjer suživota, tebi je to loše i diskriminirajuće? :think:

Druga stvar što uvodni post objašnjava ironičan tonalitet naslova! :mrgreen:

Elem, čitam i samo vas gledam!
Nitko da osudi incident, nego svi opravdavaju isti time što i na kontra strani ima takvih pojava!
Pa nikad se neće smiriti situacija, ako se protežira takvo ponašanje!

Zašto se jednostavno ne osudi maltretiranje povratnika, kako u Trebinju, tako i svugdje u BiH, pa i zu Hrvatskoj, naravno!

Zašto se uvijek traži opravdanje za "svoje" majmune koji zlostavljaju ljude samo zato jer su druge vjere ili nacije?

Nema smisla!

Zato sto niko nema damu da osudi evo opet sve vas pozivam u Sa kada dodjem i da se licno uvjerite ...licno garantujem da se nikom nista nece desiti.
 
Znači ako se za nešto kaže da je primjer suživota, tebi je to loše i diskriminirajuće? :think:

Druga stvar što uvodni post objašnjava ironičan tonalitet naslova! :mrgreen:

Elem, čitam i samo vas gledam!
Nitko da osudi incident, nego svi opravdavaju isti time što i na kontra strani ima takvih pojava!
Pa nikad se neće smiriti situacija, ako se protežira takvo ponašanje!

Zašto se jednostavno ne osudi maltretiranje povratnika, kako u Trebinju, tako i svugdje u BiH, pa i zu Hrvatskoj, naravno!e

Zašto se uvijek traži opravdanje za "svoje" majmune koji zlostavljaju ljude samo zato jer su druge vjere ili nacije?

Nema smisla!

Ljubo, prodji kroz prethodne postove i vidi da sam osudio svaki vid etnicke netrpeljivosti. p.s sto te nema na temi o prodaji brijuna, mlogo nam hvalis, :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Zato sto niko nema damu da osudi evo opet sve vas pozivam u Sa kada dodjem i da se licno uvjerite ...licno garantujem da se nikom nista nece desiti.

Ne razumem te što bi se bilo kome šta dešavalo?
Pa to i nije poenta ove priče...

Pa i ja sam pre neki dan u Nišu video jednu arapsku porodicu. Pričaju arapski. Muž je konvencionalno obučen, a žena i ćerkice zavijene u crveno -cvetnim dezenima... Missim kakve to veze ima...:roll:
 
Opa ni manje ni vise, nego " branitelj sarajeva " keve ti , kolko komada si roknuo?
Vidi ako je za tebe, granatiranje jednog grada 3, 5 godine, legitimna stvar, za mene nije

Polovine grada, da te ispravim. Drugu polovinu su granatirali oni. Naivan si ili zlonameran.

A, na pitanje koliko sam ih roknuo, odgovor je nedovoljno. Radi se o turskim vojnicima, naravno, da mi ne biste vi NVO dobrodušnici odmah nakačili ratni zločin, po običaju.
 
Zato sto niko nema damu da osudi evo opet sve vas pozivam u Sa kada dodjem i da se licno uvjerite ...licno garantujem da se nikom nista nece desiti.

Ma nema tebe cu da zovem da me sacuvas od vehabija, pa necu da zavrsis ko onaj momak u mostaru, koji je preminuo u tuci sa vehabijama, ne bih ti dao tu priliku da budes novi srdjan aleksic, tj da pogines zbog srbina, mlogo je bre traziti to od tebe:sad2:
 
Naravno da ne.
Ali ako su nekome zagarantirane vjerske slobode i ravnopravnost, onda se ovdje radi o diskriminaciji.
Međutim, svakako treba zabraniti zavijanje u 5 ujutro! To je prestrašno! :sad2:

jedno su vjerske slobode, drugo divan zvuk zvona, a treće arlaukanje i zavijanje...:rtfm:
arlaukanje nije dozvoljeno ni u zapadnoj evropi, ali niko ne brani prakticiranje islama..:rtfm:
 

Back
Top