A koji je najbolji?

Poruka
12.415
Podelio sam muskarce u tri glave grupe:
1. Probirac- za njega cesto vazi poslovica: Od biraca nema yebaca (mada, da li je to zabluda?)
2. Zahvalni- Ima obicaj da kaze: Za dobru svinju nema lose pomije
3. Napadac (delom ili pricom svejedno) funkcionise po principu: Svuda mu je bolje nego u gacama.
Pitanje i za muskarce i zene je: Da li se mogu neke osnovne ljudske osobine vise ili manje pripisati nekoj grupi, koji smo tip(muskarci), koji tip ima najvise uspeha kod zena, sta vam se svidja kod jednih a sta kod drugih............da li postoje zablude.........itd...........
 
Е, сад би Милева већ запљувала да је на мом месту, али није ме овластила да то урадим уместо ње...;)
А на тему?
Па, нисам при интерпункцији тренутно, упознајем се форумски, па јавим.
 
Podelio sam muskarce u tri glave grupe:
1. Probirac- za njega cesto vazi poslovica: Od biraca nema yebaca (mada, da li je to zabluda?)
2. Zahvalni- Ima obicaj da kaze: Za dobru svinju nema lose pomije
3. Napadac (delom ili pricom svejedno) funkcionise po principu: Svuda mu je bolje nego u gacama.
Pitanje i za muskarce i zene je: Da li se mogu neke osnovne ljudske osobine vise ili manje pripisati nekoj grupi, koji smo tip(muskarci), koji tip ima najvise uspeha kod zena, sta vam se svidja kod jednih a sta kod drugih............da li postoje zablude.........itd...........

Zabluda je što si naveo kao karakteristične izjave za grupe 2 i 3 rečenice koje govore o suštinski istom. To je nelogično...
Agresivni imaju najviše uspeha, bez obzira koja im je taktika, otvoreno napadačka uz jaku retoriku i žive marketinške akcije ili "zatvoreno" napadačka :lol:, koju karakteriše kontinuirano prisustvo u blizini cilja uz naglašenu misterioznost, čime se izaziva radoznalost tj. deluje na najslabiju tačku ženskog bića.
 
Evo napr. "zahvalni"( takav je moj kum):Veoma pouzdan prijatelj, cvrsto na zemlji, kada nadje zenu ne trazi joj mane, tradicionalista( zena je tu da pravi pitu i greje k.itu), kod odnosa sa zenama diskrecija zagarantovana, vecina zena obicno prezadovoljne, iako iznenadi nekada inteligencijom, nema vremena za iracionalne razgovore, umetnost ga ne zanima, verovatno ne visi na forumima cesto.................jel' to stoji?
 
Evo napr. "zahvalni"( takav je moj kum):Veoma pouzdan prijatelj, cvrsto na zemlji, kada nadje zenu ne trazi joj mane, tradicionalista( zena je tu da pravi pitu i greje k.itu), kod odnosa sa zenama diskrecija zagarantovana, vecina zena obicno prezadovoljne, iako iznenadi nekada inteligencijom, nema vremena za iracionalne razgovore, umetnost ga ne zanima, verovatno ne visi na forumima cesto.................jel' to stoji?

Ne znam da li mu stoji, ne bi da proveravam :rumenko: :D, ali prolazi opis, kontam sad na kakve si mislio pod zahvalni. Samo takvi tipovi ne igraju na duže staze, dosadni su, žene ih se i pored zadovoljstva koja im pružaju brzo zasite, većina njih ih povremeno koristi, izvuku ih kao rezervnu varijantu, jer su pouzdani i praktični kod ograničenih aktivnosti (kres šeme)... Jedino nisi u pravu kod forumašenja, oni kad tad potraže sreću na Net forumima, sajtovima za upoznavanje, čatu...
 
Ne znam da li mu stoji, ne bi da proveravam :rumenko: :D, ali prolazi opis, kontam sad na kakve si mislio pod zahvalni. Samo takvi tipovi ne igraju na duže staze, dosadni su, žene ih se i pored zadovoljstva koja im pružaju brzo zasite, većina njih ih povremeno koristi, izvuku ih kao rezervnu varijantu, jer su pouzdani i praktični kod ograničenih aktivnosti (kres šeme)... Jedino nisi u pravu kod forumašenja, oni kad tad potraže sreću na Net forumima, sajtovima za upoznavanje, čatu...

Ali ja mislim da "zahvalni" moze biti veoma duhovit i zanimljiv, kako za druzenje tako i kod zena.............
 
Занимљиво питање.
На ,,прву лопту'' вероватно је био нападач. али, ако узмеш у обзир његову репутацију и приче да су жене лудовале за њим, можда и јесте био пробирач, могло му се.

I ja mislim da je verovatno bio probirac i to veliki.............he he pa onda mozemo da kazemo da vazi i: Od biraca i velikog yebaca............mada.........ima onih drugih probiraca............mnogo.........pa kakvi su probiraci............ sta spaja uspesnog i neuspesnog "probiraca"?
 
I ja mislim da je verovatno bio probirac i to veliki.............he he pa onda mozemo da kazemo da vazi i: Od biraca i velikog yebaca............mada.........ima onih drugih probiraca............mnogo.........pa kakvi su probiraci............ sta spaja uspesnog i neuspesnog "probiraca"?

Раздвајају их могућности.
Успешан пробирач има одакле да изабере, науспешан има далеко лошију понуду...
Лупам, нисам баш данас у фазону, али, лако је бити ,,пробирач'' ако немаш неку могућност избора.
 
А мислим да пробирачи имају највише успеха, јер би већина жена волела пре да се нађе на листи пробирача него наскакача.

Оф топик - ја сам пробирачица. :)
 
Ne, pogrešno je postavljeno, svi špicevi cepaju mreže, a Kaka tipovi su druga sorta, više vezisti, graditelji igre, ali često i ubojiti strelci, svestrani, a ne samo prosti egzekutori kao Runi npr. :)
E sad se vraćamo na ono koji od njih više odgovaraju damama, to od njih zavisi, od njihovih životnih potreba. Jake i samosvesne žene, ali i frustrirane i neostvarene često su zadovoljne samo cepanjem mreža, isključivo golgeterima, a igru same sebi organizuju, po čitavom terenu. :)

Zna se koja je procedura sa lošim strelcima, lete iz tima... :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top