nicim izazvan atak na mirnog britanskog turistu!

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.747
Strasne stvari se desavaju.

Posle onog jucerasnjeg pokolja francuskih turista u Guci, u susednoj Grckoj je doslo do napada i povredjivanja mladog engleskog turiste na Kritu.

Agresor je Grkinja Marina Fanouraki, koja je nicim izazvana nasrnula na mladog Engleza Stjuarta Feltama koji ju je zgrabio otpozadi u nekom nocnom klubu, pa joj onda gurnuo ruke medju noge, pa onda svukao sopstvene gace, mlatio kitom i "zatrazio seks". Dakle, ova Grkinja ga je onda zalila sambukom i potpalila upaljacem, tako da sada ovaj mladic ima opekotine drugog stepena od grudi pa do pishe.

Engleske novine su pune besa. Grcke novine slave devojku kao heroinu. Mislim da je ovo pravi momenat da privucemo engleske turiste u Srbiju, pogotovo mlade i relativno siromasne koji na odmor idu da se napiju, naduvaju i naseksaju. Ovde ih niko nece potpaljivati, cak sta vise - i sami znamo sta bi nasi evroatlantski sugradjani rado ucinili da im se prezentuje zlatna sansa poput one koju je tako grubo prokockala Marina Fanouraki.

Ja mislim da je ovo momenat koji ne treba propustiti. Put za Britaniju vodi preko Srbije. Predsednice Tadicu, apelujem na vas - pozovite mladog Stjuarta u Beograd i ublazite njegovu bol!

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article6742713.ece
http://www.telegraph.co.uk/news/wor...-British-tourists-genitals-using-Sambuka.html
 
Strasne stvari se desavaju.

Posle onog jucerasnjeg pokolja francuskih turista u Guci, u susednoj Grckoj je doslo do napada i povredjivanja mladog engleskog turiste na Kritu.

Agresor je Grkinja Marina Fanouraki, koja je nicim izazvana nasrnula na mladog Engleza Stjuarta Feltama koji ju je zgrabio otpozadi u nekom nocnom klubu, pa joj onda gurnuo ruke medju noge, pa onda svukao sopstvene gace, mlatio kitom i "zatrazio seks". Dakle, ova Grkinja ga je onda zalila sambukom i potpalila upaljacem, tako da sada ovaj mladic ima opekotine drugog stepena od grudi pa do pishe.

Engleske novine su pune besa. Grcke novine slave devojku kao heroinu. Mislim da je ovo pravi momenat da privucemo engleske turiste u Srbiju, pogotovo mlade i relativno siromasne koji na odmor idu da se napiju, naduvaju i naseksaju. Ovde ih niko nece potpaljivati, cak sta vise - i sami znamo sta bi nasi evroatlantski sugradjani rado ucinili da im se prezentuje zlatna sansa poput one koju je tako grubo prokockala Marina Fanouraki.

Ja mislim da je ovo momenat koji ne treba propustiti. Put za Britaniju vodi preko Srbije. Predsednice Tadicu, apelujem na vas - pozovite mladog Stjuarta u Beograd i ublazite njegovu bol!

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article6742713.ece
http://www.telegraph.co.uk/news/wor...-British-tourists-genitals-using-Sambuka.html

И обавезно се извините Енглезима због "непримереног" понашања ове "луде" Гркиње!!!:whistling::whistling::whistling:

Немо' ми заборављаш ова извињења!!!:mrgreen:
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Jos jedan nadripatriota koji nas vraca u mracne devedesete. Hoces konflikt sa celim krstenim svetom, sta li!?

Na srecu, takvih je malo.
Не лупај, не спадам у тај табор, али у овом случају, а и познајући тај профил енглеских туриста који посећују Крит и остала грчка острва, стојим иза свог претходног поста. Ко не уме девојци да приђе на нормалан начин и не заслужује ништа боље.
 
Nema ovo veze sa nacionalnostima nego sa kućnim vaspitanjem. Svakog kretena sa tim obrazcem ponašanja treba napasti barem u meri u kojoj je to Grkinja uradila. Britanci zaista jesu vulgarni i znaju da preteraju po diskotekama a videla sam i da Nemci, Hercegovci i Meksikanci imaju slične ispade.

Englez tvrdi da je nevin i da ne poznaje napadaca. Njegov otac kaze da je on fini decko. Njegovi prijatelji kazu da on tu devojku nije ni video. Zar nisi citala clanke?

Zasto polazis od toga da je Englez, mlad decko koji lezi u bolnici sa opekotinama, krivac?

Takvih ekscesa ne bi ni bilo da je lepo dosao u Srbiju.
 
Englez tvrdi da je nevin i da ne poznaje napadaca. Njegov otac kaze da je on fini decko. Njegovi prijatelji kazu da on tu devojku nije ni video. Zar nisi citala clanke?

Zasto polazis od toga da je Englez, mlad decko koji lezi u bolnici sa opekotinama, krivac?

Takvih ekscesa ne bi ni bilo da je lepo dosao u Srbiju.

Od toga što je žena napadač a verovatno da devojka ne bi uzela da se razračunava sa mladićem bez razloga. Uostalom mladi Englezi tamo ne smeju da piju do neke godine pa kad ih pošalju na koledž ili negde napolje ponašaju se kao pušteni sa lanca.
 
To si nesto pobrkala, mozda sa Amerikom. Klinci po Engleskoj locu do nesvesti jos u osnovnoj skoli. Pune su ih ulice nocu po siromasnijim gradicima i proleterskim cetvrtima, jedva idu. Sve ulice su ispovracane svakog petka i subote uvece.

Inace, evo zrtve -

stuart-feltham-pic-swns-image-1-655113157.jpg


Sto se ne bi ti malo zrtvovala da popravis naruseni srpski imidz posle onog u Guci? Mladost Srbije bi ti bila zahvalna!
 
mladi englezi i amerikanci su najgori od sve dece cim kroce van teritorije svoje zemlje.prvi se rasturaju od droga,dok se drugi krajnje neiskusno alkoholisu pa kuntaju po coskovima :) nek ga je sprzila,samo ostro sa nasilnicima :zper:

strasno, cisti feminizam. englez je ko slika, svaka bi ga majka za zeta pozeljela
grkinja, mala i debela, sigurno popila korpu pa popizdila:manikir:
:lol:
 
To si nesto pobrkala, mozda sa Amerikom. Klinci po Engleskoj locu do nesvesti jos u osnovnoj skoli. Pune su ih ulice nocu po siromasnijim gradicima i proleterskim cetvrtima, jedva idu. Sve ulice su ispovracane svakog petka i subote uvece.
ma znam za englesku,nego na ameriku i lokanje mislim...ovi prvi su uglavnom drogirani po inostranstvu,koliko ja primetih...najgori su turisti od svih :)
 

Back
Top