crne rupe

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864

iran..........jos jedan odnarodjeni , diktatorski rezim........jos jedna crna rupa na svetskoj mapi..........zabran za ljudske slobode ......


kina............jos jedan odnarodjeni , diktatorski rezim........jos jedna crna rupa na svetskoj mapi..........zabran za ljudske slobode ......
 
sve to CIA radi, zeli da unishti "slobodu i "balagostanje koje caruje u toj demokratskoj slobodnoj zemlji
:dash::dash:

ps. shta narod zna shta je za njih dobro, za to postoji predsednik da brine o tome i da se zrtvuje :roll:
 
Hehe, obožavam ove borce za pravdu, red, rad i disciplinu koji kliču iranskoj i kineskoj vladi, a onda zapale za Ameriku. Pusti pravdu, gledaj od čega se živi.:mrgreen:
 
ako je nekima ideal da budu kao gore navedene zemlje, a vidim da jeste, onda sam zaista srecan sto....

А шта на Косову је другачије, исправи ме ако грешим, па код Вас људе нападају, њихове куће пљачкају и пале богомоље само зато што су припадници друге нације. А о томе да су ратни злочинци премијери и да не говоримо.
 
interesantno je , kako domoljubi , koji najvise pljuju po navodnom "diktatorskom titovom rezimu".........sladostrasno mljackaju , dok im bale cure od uzivanja ,kada god vide kako neki Ahmadinedzad, Putin, ili kakav kineski predsednik CK KP Kine.......izvede na ulice vojsku i policiju , ne bi li tenkovima i batinama uterao 'raju u red"...........

nesto se ne secam, a nisam cuo price da je rahmetli 'komunisticki diktator " sa ovih nasih prostora imao takve ispade i ambicije.........ali, mogu da zamislim kako bi kukali na 'komunjare" da je tito gazio tenkovima studente 68 me......:think:

pa bi zamolio , jer je zdravom razumu nedokucivo, da mi neko od obozavaoca lika i dela danasnjih svetskih diktatora objasni.........sta je to, sto vas tako neodoljivo privlaci obozavanju najnedemokratskijih i najauritativnijih rezima i zemalja na svetu????

da li to, duboko u sebi.....domoljubi ipak prizivaju novog tita.....cvrstu ruku , koja ce sve dovesti u red............ili jednostnavno imate , rascep po sred sive mase......koji vam , izgleda pravi velike probleme u percepciji sveta i vrednosti........:think:
 
interesantno je , kako domoljubi , koji najvise pljuju po navodnom "diktatorskom titovom rezimu".........sladostrasno mljackaju , dok im bale cure od uzivanja ,kada god vide kako neki Ahmadinedzad, Putin, ili kakav kineski predsednik CK KP Kine.......izvede na ulice vojsku i policiju , ne bi li tenkovima i batinama uterao 'raju u red"...........

nesto se ne secam, a nisam cuo price da je rahmetli 'komunisticki diktator " sa ovih nasih prostora imao takve ispade i ambicije.........ali, mogu da zamislim kako bi kukali na 'komunjare" da je tito gazio tenkovima studente 68 me......:think:

pa bi zamolio , jer je zdravom razumu nedokucivo, da mi neko od obozavaoca lika i dela danasnjih svetskih diktatora objasni.........sta je to, sto vas tako neodoljivo privlaci obozavanju najnedemokratskijih i najauritativnijih rezima i zemalja na svetu????

da li to, duboko u sebi.....domoljubi ipak prizivaju novog tita.....cvrstu ruku , koja ce sve dovesti u red............ili jednostnavno imate , rascep po sred sive mase......koji vam , izgleda pravi velike probleme u percepciji sveta i vrednosti........:think:


Super je dok se dešava nekom drugom.
 
interesantno je , kako domoljubi , koji najvise pljuju po navodnom "diktatorskom titovom rezimu".........sladostrasno mljackaju , dok im bale cure od uzivanja ,kada god vide kako neki Ahmadinedzad, Putin, ili kakav kineski predsednik CK KP Kine.......izvede na ulice vojsku i policiju , ne bi li tenkovima i batinama uterao 'raju u red"...........

nesto se ne secam, a nisam cuo price da je rahmetli 'komunisticki diktator " sa ovih nasih prostora imao takve ispade i ambicije.........ali, mogu da zamislim kako bi kukali na 'komunjare" da je tito gazio tenkovima studente 68 me......:think:

pa bi zamolio , jer je zdravom razumu nedokucivo, da mi neko od obozavaoca lika i dela danasnjih svetskih diktatora objasni.........sta je to, sto vas tako neodoljivo privlaci obozavanju najnedemokratskijih i najauritativnijih rezima i zemalja na svetu????

da li to, duboko u sebi.....domoljubi ipak prizivaju novog tita.....cvrstu ruku , koja ce sve dovesti u red............ili jednostnavno imate , rascep po sred sive mase......koji vam , izgleda pravi velike probleme u percepciji sveta i vrednosti........:think:

Upravo ovo.
 
interesantno je , kako domoljubi , koji najvise pljuju po navodnom "diktatorskom titovom rezimu".........sladostrasno mljackaju , dok im bale cure od uzivanja ,kada god vide kako neki Ahmadinedzad, Putin, ili kakav kineski predsednik CK KP Kine.......izvede na ulice vojsku i policiju , ne bi li tenkovima i batinama uterao 'raju u red"...........



pa bi zamolio , jer je zdravom razumu nedokucivo, da mi neko od obozavaoca lika i dela danasnjih svetskih diktatora objasni.........sta je to, sto vas tako neodoljivo privlaci obozavanju najnedemokratskijih i najauritativnijih rezima i zemalja na svetu????

da li to, duboko u sebi.....domoljubi ipak prizivaju novog tita.....cvrstu ruku , koja ce sve dovesti u red............ili jednostnavno imate , rascep po sred sive mase......koji vam , izgleda pravi velike probleme u percepciji sveta i vrednosti........:think:

uvek su se slabici "palili na jake........to je ono....."Videcesh ti kad ja dovedem mog brata........
 
ahahahah ovaj ididada izgleda stvarno ni osnovnu nije zavrshio lol
batice demonstracije 68. nisu bile za slobodu i demokratiju nego za rigidniji komunizam jer su mislili da se broz iskvario i zastranio s puta marxa i engelsa
to su bila dogadjanja studenata za josh vecu diktaturu lol
i kad ih je mali joza uverio da i dalje nepokolebljivo hrlimo ka besklasnom drushtvu uvatishe se baba borka vesna peshic i ostali shezdesetosmashki shljam u kozarachko uz druze tito mi ti se kunemo
pitaj tatu da ti ispricha ako si preskakao chasove u shkolici
poredjenje promasheno ko po obichaju
 
kakav je to ahmanedzab diktator kad chovek pobedio na izborima?
ili to ne vazi ako se CIA ne slaze?

pa , kako vidim, po desavanjima u iranu.......pobedio je , kao sloba onomad.......:think:

nije CIA tako mocna , da zbog nje izadju iranci na ulice u tolikom broju i izgube glave u tolikom broju.........precenjujete CIA i potcenjujete ljude koji ne zele da zive u diktaturi........
 
А шта на Косову је другачије, исправи ме ако грешим, па код Вас људе нападају, њихове куће пљачкају и пале богомоље само зато што су припадници друге нације. А о томе да су ратни злочинци премијери и да не говоримо.

kod nas niko ne voli ni kineze ni koreance, severne da se razuemmo, a ni irance...
mi vise naginjemo ka nemcima, amerima, englezima...
 
pa , kako vidim, po desavanjima u iranu.......pobedio je , kao sloba onomad.......:think:

nije CIA tako mocna , da zbog nje izadju iranci na ulice u tolikom broju i izgube glave u tolikom broju.........precenjujete CIA i potcenjujete ljude koji ne zele da zive u diktaturi........

ma normalno
u kolikom broju?
iran ima 80 miliona stanovnika znachi minimum 60 miliona glasacha
i sad sasvim sluchajno kad je iran na pragu atomske bobmbe gomila studenata i naprednih talibana zavapi"jes vi ken!"lol
 
pa , kako vidim, po desavanjima u iranu.......pobedio je , kao sloba onomad.......:think:

nije CIA tako mocna , da zbog nje izadju iranci na ulice u tolikom broju i izgube glave u tolikom broju.........precenjujete CIA i potcenjujete ljude koji ne zele da zive u diktaturi........

Pitacu te nesto u vezi ovoga za godinu dve.Zasada izgleda to podrzavas!:lol:
 

Back
Top