zasto si kenjkava

Milojko Vasic:
Eh žene, žene. Nikad nećete naučiti neke stvari !

Muškarcu treba snažna žena u odelu koja je kenjkavica.

Ili, ako hoćete, može i ovako:

Muškarcu treba kenjkavica koja je snažna žena u odelu.

Ako nije jasno šta je pisac 'teo da kaže, rado ću pojasniti.

KAkve zene u odelu? Bez odela.. Bez odela... A sto se osobina tice.. samo mladja...
 
Ej... vi zaboravljate jednu jaaaako vaznu stvar.
Kakvu ce zenu izabrati, zavisi od samo muskarca. Od njegovog mentalnog sklopa. Ako je iskompleksiran na bilo koji nacin, naravno da ce mu prijati kenjkavice i melase od zena... :)
Ako je jak i siguran u sebe... 8) onda... snazna zena u leprsavoj haljinici.... :D
 
jazzy999:
Shvatila sam da se muskarci boje "zena u hlačama".
Vise vole kenjkavice, da mogu da se brinu o njima, i da se istovremeno pored njih osecaju poput pravih muskaraca!!! 8)
Logično i tačno. Na šta bi mi ličio život kad bio u vezi sa osobom pored koje se osećam kao Mr. Nobody ? Mislim da je i ženama drago kad su sa osobom pored koje se osećaju kao prave žene.

U stvari bitno je da žena ume da probudi taj osećaj kod muškarca, ali to ne mora da znači da mora da bude kenjkavica.
 
moj skromni doprinos temi bio bi sledeci. ja jedino volim jake zene jer verujem da je time ljubav kompleksnija i zanimljivija(mada nisam muskarac sa iskustvom).
mislim da je ovde zabuna izmedju dve stvari. muskarci vole jake zene. ali ne vole:

1)arogantne
2)ja sam u vezi sebi dovoljna
 
inspirion:
moj skromni doprinos temi bio bi sledeci. ja jedino volim jake zene jer verujem da je time ljubav kompleksnija i zanimljivija(mada nisam muskarac sa iskustvom).
mislim da je ovde zabuna izmedju dve stvari. muskarci vole jake zene. ali ne vole:

1)arogantne
2)ja sam u vezi sebi dovoljna
E, pa onda si ti jedinstven. Ako sam nešto shvatila do sada to je da se muškarci plaše žena koje imaju mozak. Čast izuzecima (izgleda da ih ima), čim pokažem da nešto znam tip gubi interesovanje. Čim mu stavim do znanja da mi smeta njegov komentar tipa: 'ej, pa mnogo si lepa, ali - šta ćeš ti na fakultetu, za tebe je viša škola, pa da budeš sekretarica u nekoj dobroj firmi. Zar to nije san svake devojke?... Možda mi nećete verovati ali svet je prepun takvih tipova. Izgleda mi da svi muškarci i razmišljaju na taj način, samo su pojedini dovoljno hrabri da to i kažu. Zato mislim da svi oni žele domaćice koje će se savršeno pretvarati da su srećne kad ih dočekuju sa posla, peru im noge i serviraju večeru. :? Dakle, kenjkave. Međutim, takođe mislim da se stvarno mogu zaljubiti samo u ženu koja ima ličnost, snažnu i sposobnu, samim tim i zavodljivu. Ali, od toga po pravilu ne prave brak. Tako da je moj odgovor u celini - muškarci žele i jedne i druge, po prilici i nuždi. :D
 
naravno da se jedino moze voleti raznovrsna osoba. ali kod tebe je jedan drugaciji fenomen, koji ti iskrivljuje pogled.to sam primetio kod malo arogatnijih devojaka i devojaka iz unutrsnjosti koje dodju u beograd, a to je. drustvene grupe su kao ostrva. tanki su prolazi izmedju njih. posto si upala u odredjenu drustvenu grupu, takve ces ljude sresti.oblikovaces stavove prema toj grupi. posto
arogatne devojke i devojke iz unutrsnjosti koje dodju u beograd izlaze na fensi mesta i mesta koja su popularna, taj krug ljudi je njihov. ostrvo. a tu muskarci koji izlaze su tipa: nema leba da jedem ali imam dobar auto, pusim preko nedelje best a onda petkom marlboro i tata mi je sve dao.da i mene neko vidi.takvi muskarci nece ceniti kvalitet. jer ga oni sami ne poseduju. odavde proizilazi sledeci zakljucak. a to je da ukoliko nemate srece u ljubavi, promenite mesto izlaska,prijatelje. druga drustvena grup,druge mogucnosti.
 
Lexa:
Ako sam nešto shvatila do sada to je da se muškarci plaše žena koje imaju mozak. Čast izuzecima (izgleda da ih ima), čim pokažem da nešto znam tip gubi interesovanje. Čim mu stavim do znanja da mi smeta njegov komentar tipa: 'ej, pa mnogo si lepa, ali - šta ćeš ti na fakultetu, za tebe je viša škola, pa da budeš sekretarica u nekoj dobroj firmi. Zar to nije san svake devojke?... Možda mi nećete verovati ali svet je prepun takvih tipova. Izgleda mi da svi muškarci i razmišljaju na taj način, samo su pojedini dovoljno hrabri da to i kažu. Zato mislim da svi oni žele domaćice koje će se savršeno pretvarati da su srećne kad ih dočekuju sa posla, peru im noge i serviraju večeru. :? Dakle, kenjkave. :D

Ako zaista mislis to sto si napisala onda si definitivno nailazila na pogresne muskarce ili si jednostavno takve sama trazila.
 
inspirion:
naravno da se jedino moze voleti raznovrsna osoba. ali kod tebe je jedan drugaciji fenomen, koji ti iskrivljuje pogled.to sam primetio kod malo arogatnijih devojaka i devojaka iz unutrsnjosti koje dodju u beograd, a to je. drustvene grupe su kao ostrva. tanki su prolazi izmedju njih. posto si upala u odredjenu drustvenu grupu, takve ces ljude sresti.oblikovaces stavove prema toj grupi. posto
arogatne devojke i devojke iz unutrsnjosti koje dodju u beograd izlaze na fensi mesta i mesta koja su popularna, taj krug ljudi je njihov. ostrvo. a tu muskarci koji izlaze su tipa: nema leba da jedem ali imam dobar auto, pusim preko nedelje best a onda petkom marlboro i tata mi je sve dao.da i mene neko vidi.takvi muskarci nece ceniti kvalitet. jer ga oni sami ne poseduju. odavde proizilazi sledeci zakljucak. a to je da ukoliko nemate srece u ljubavi, promenite mesto izlaska,prijatelje. druga drustvena grup,druge mogucnosti.
To - da li sam iz unutrašnjosti - je diskutabilno pitanje, jer ne živim daleko od BG, pre bi se reklo da sam iz "spoljašnjosti". Ali, jedno je sigurno - niti izlazim na fensi mesta niti me ista privlače. Veruj mi, volela bih da si u pravu, i ti i devojka iznad, ali sam srela suviše sličnih tipova na suviše različitih mesta da bih u to poverovala. Obrati pažnju na zadnju rečenicu teksta na koji si odgovorio, to je, ipak, suština. Pozdrav.
 
nema razloga da se vredjas. nisam mislio da si iz unutrasnjosti. a postoje drugi muskarci. nemoras mi verovati, ali bi se zacudila koliko ima jako dobrih muskaraca u beogradu. i pri tome veliki zastitnici.
 
Milojko Vasic:
inspirion:
moj skromni doprinos temi bio bi sledeci. ja jedino volim jake zene jer verujem da je time ljubav kompleksnija i zanimljivija(mada nisam muskarac sa iskustvom).
mislim da je ovde zabuna izmedju dve stvari. muskarci vole jake zene. ali ne vole:

1)arogantne
2)ja sam u vezi sebi dovoljna

Tačno

jos jedno tacno... :lol:
ljudi IQ i snagu karaktera cesto brkaju sa neverovatnom kolicinom arogancije i egoizma...
 
Lexa:
inspirion:
moj skromni doprinos temi bio bi sledeci. ja jedino volim jake zene jer verujem da je time ljubav kompleksnija i zanimljivija(mada nisam muskarac sa iskustvom).
mislim da je ovde zabuna izmedju dve stvari. muskarci vole jake zene. ali ne vole:

1)arogantne
2)ja sam u vezi sebi dovoljna
E, pa onda si ti jedinstven. Ako sam nešto shvatila do sada to je da se muškarci plaše žena koje imaju mozak. Čast izuzecima (izgleda da ih ima), čim pokažem da nešto znam tip gubi interesovanje. Čim mu stavim do znanja da mi smeta njegov komentar tipa: 'ej, pa mnogo si lepa, ali - šta ćeš ti na fakultetu, za tebe je viša škola, pa da budeš sekretarica u nekoj dobroj firmi. Zar to nije san svake devojke?... Možda mi nećete verovati ali svet je prepun takvih tipova. Izgleda mi da svi muškarci i razmišljaju na taj način, samo su pojedini dovoljno hrabri da to i kažu. Zato mislim da svi oni žele domaćice koje će se savršeno pretvarati da su srećne kad ih dočekuju sa posla, peru im noge i serviraju večeru. :? Dakle, kenjkave. Međutim, takođe mislim da se stvarno mogu zaljubiti samo u ženu koja ima ličnost, snažnu i sposobnu, samim tim i zavodljivu. Ali, od toga po pravilu ne prave brak. Tako da je moj odgovor u celini - muškarci žele i jedne i druge, po prilici i nuždi. :D

Ma izgleda da se ti druzis sa dzulovima .
Inace u stavovima potpuno podrzavam mladog inspiriona.
A sto se tiche toga da su zene koje vole da imaju urednog , cistog muskarca pored sebe koji ce biti uzor i ponos njenog domacinskog pristupa ,
KENJKAVE rekao bih da imas jednostran pogled na temu.
Nisu svi kao sto te je ucila majka....
Jake zene vole da ostave svoj trag i na muskarcu koga vole.
I na kuci u kojoj zive. A vremenom zanemare tracare sa kojima piju kafu jer njih nikada dobrim stvarima nece zadiviti koliko loshim i zlobnim...
 
anakin:
Milojko Vasic:
inspirion:
moj skromni doprinos temi bio bi sledeci. ja jedino volim jake zene jer verujem da je time ljubav kompleksnija i zanimljivija(mada nisam muskarac sa iskustvom).
mislim da je ovde zabuna izmedju dve stvari. muskarci vole jake zene. ali ne vole:

1)arogantne
2)ja sam u vezi sebi dovoljna

Tačno

jos jedno tacno... :lol:
ljudi IQ i snagu karaktera cesto brkaju sa neverovatnom kolicinom arogancije i egoizma...

Ovo sto je anakin napisala je skroz TACNO!! :D
 
inspirion:
nema razloga da se vredjas. nisam mislio da si iz unutrasnjosti. a postoje drugi muskarci. nemoras mi verovati, ali bi se zacudila koliko ima jako dobrih muskaraca u beogradu. i pri tome veliki zastitnici.

I ovo je skroz tacno, ima ih divnih.. samo treba do njih doci i dozvoliti im da i oni to otkriju u tebi. Zapravo, i nije tako tesko..
Izvinjavam se zbog dva posta zaredom, ali nisam mogla da odolim :wink:
 
BlackArtZoo:
sta mislite... koje ribe bolje prolaze kod tipova (sa Balkana) u danasnje vreme i sta mislite kako je to bilo pre mozda 50 pa onda i sto godina (ajde nije to tako davno bilo)...

da li bolje prolaze kenjkave ili ona koje imaju stav.. da li muskarcima generalno treba neka slatka kenjkavica koja samo klima glavom i kupuje haljinice leprsavice ili im treba snazna zena u odelu?!


(napomena: radi se o generalizaciji, da ne bude zabune pada krenete sa tim kako generalizujem)


p.s. i ja sam zensko :))

Ma ima ih raznih..nekima odgovara domacica tip, nekom snazna zena, nekom zena koja ce da ih podseca na majku (?!?!:) )...sto ljudi, sto cudi...
Ne vidim zashto bismo se mi zene nekom prilagodjavale..ako mu se svidjash, super.. a ako ne.. "tamo su vrata" :)))
 

Back
Top