Plocnik do ludila

valheru

Aktivan član
Poruka
1.701
Koliko se cesto zamislite, koliko to dugo traje, da li ste se nekada nasli na spomenutom plocniku i osetili haos mislli ???
zaista koja vas pitanja najvise muce, da li jednostavno odustajete od ovih ponekad frustrirajucih problema ili nastavljate dalje i na kraju se sladite osecajem smirenosti...
nadam se da ste skpirali sta je pisac hteo da kaze
pozzz
 
ustvari mislim da nisam bas najbolje objasnio problem, mislim na one trenutke kada se zamlacujete nekim filozofskim pitanjima koje ne mozete nikako da resite... mene je to tako jednom iznerviralo, da sam dva dana bio sav nikakav... i onda mi je doslo resenje i sve lepo i teraj dalje... dakle hocu da pitam koliko se cesto bavite takvim pitanjim i da li vam se desilo nesto slicno...????
 
ustvari mislim da nisam bas najbolje objasnio problem, mislim na one trenutke kada se zamlacujete nekim filozofskim pitanjima koje ne mozete nikako da resite... mene je to tako jednom iznerviralo, da sam dva dana bio sav nikakav... i onda mi je doslo resenje i sve lepo i teraj dalje... dakle hocu da pitam koliko se cesto bavite takvim pitanjim i da li vam se desilo nesto slicno...????

Није то замлаћивање већ уређивање. Све треба бити уредно, што подразумева и [коначне] ставове о некој материји/објекту/проблему.
 
ustvari mislim da nisam bas najbolje objasnio problem, mislim na one trenutke kada se zamlacujete nekim filozofskim pitanjima koje ne mozete nikako da resite... mene je to tako jednom iznerviralo, da sam dva dana bio sav nikakav... i onda mi je doslo resenje i sve lepo i teraj dalje... dakle hocu da pitam koliko se cesto bavite takvim pitanjim i da li vam se desilo nesto slicno...????

da to je ljudska priroda da traga za odgovorima i da istrazuje nepoznato! Sve je ok,kad odrastes i kad te uhvate obaveze neces imati vremena da razmisljas o tome! da to nekad zna da baci u bedak,ali jednostavno reci sebi nemoj da se*res i zovi nekog na pivo ili na fuzdbal i cao!:);)
 
Nisi ti glup...ti se pravis glup...Ja se ne izdrkavam, ja sam samo lepo pitao??? Jer ne kontam ljude koji misle da su neko jaje ovde po forumu???

:lol: Tezi slucaj... Ma jasta sam! Onda imas lose manire! O kakvim jajima pricas,nije ovo pijaca?!:D Nego produzi dalje i kuckaj sta si posao,ja sam samo pitao coveka da mi objasni temu jer je nisam shvatio a naslov je zanimljiv! Tema je tu da se na nju odgovori ako hoces,msm zato si se i registrovao a ako ces samo da pregledas koji ce ti nick!;)
 
Ако сам добро разумео, ова тема је о тешко схватљивим филозофским, физичким, метафизичким, паранормалним и сличним стварима... Па, понекад размишљам о таквим стварима - бескрајности свемира, животу после смрти, (бес)крају времена и сличноме. Углавном, доста може то негативно да утиче на расположење човеково, мада ме генерално такве ствари занимају.
 

Back
Top