Doslednost... povodljivost...

ne odustajem kako se nadje situacija i parica hehe . Bas cu da razmisljam o sljamu iz drsutva i kvazi intel. koji jedu zahvaljujuci donacijama iz USA i ovog napacenog naroda. sram te bilo. ;)

ne treba mi puno da ga izvadim po mom "narodski" : )
 
Koliko ste dosledni, a koliko povodljivi?

Kako formirate svoje stavove? Iskljucivo na osnovu svog iskustva, ili pak prihvatite i nesto tudje?

Da li lako odustajete? Sta vas navodi da odustanete?
ne bih povodljivost stavila kao kontru doslednosti
mozes biti dosledan mnogim stvarima, na mnoge nacine... pa i povodljivosti

nisam iskljuciva osoba, smatram da za zdravo formiran stav, potrebno je bar dva tri puta biti naveden na razmisljanje od strane nekog/neceg
a cak i tada, stavovi se razvijaju i dobijaju razne nove dimenzije kroz zivot

btw - da, odustajem od pogesnih stvari i pristupa, prilagodjavam smjer sa svakom novom informacijom koja ukazuje na potrebu za istim
 
Koliko ste dosledni, a koliko povodljivi?

Kako formirate svoje stavove? Iskljucivo na osnovu svog iskustva, ili pak prihvatite i nesto tudje?

Da li lako odustajete? Sta vas navodi da odustanete?

Питања су много уопштена.
1. Ставове формирам како кад и како зашта.
2. Слично, од нечега одустајем лако а од нечега никако. Разне ствари ме могу навести да одустанем, ко би сад набрајао, нема потребе.
 
Koliko ste dosledni, a koliko povodljivi?

Kako formirate svoje stavove? Iskljucivo na osnovu svog iskustva, ili pak prihvatite i nesto tudje?

Da li lako odustajete? Sta vas navodi da odustanete?

Kada nešto funkcioniše kako mi oodgovara, dosledna sam i idem dalje,
ako primetim loše posledice i ogromne teškoće koje je nemoguće
prenebregnuti ili mimoći, menjam smer, dakle trudim se da budem
prilagodljiva, flexibilna, a da opet ne izgubim sebe:neutral:.
 
Koliko ste dosledni, a koliko povodljivi?

Kako formirate svoje stavove? Iskljucivo na osnovu svog iskustva, ili pak prihvatite i nesto tudje?

Da li lako odustajete? Sta vas navodi da odustanete?


1. Dosledan sam i principijelan, ali ne tvrdoglav.

2. Formiram ih na osnovu relevantnih podataka, cinjenica, obrade istih, posmatranja materije u odnosu na koju formiram stav, i iskustava drugih. Posto sam u fazi formiranja licnosti, prihvatam stavove razlicitih ljudi, onda ih nakon mnogo analiziranja i sticanja iskustva sve odbacim, i odlucim koje vredi zadrzati.

3. Ako muvam devojku i posalje mi negativan znak - odustajem odmah.
Ako se neko izivljava nadamnom i ugrozava me, u odbrani svojih prava necu nikada ne odustajem.
 

Back
Top