Najtraženiji posao u Srbiji

Ako pogledate oglase, videcete da se najvise traze farmaceuti i knjigovodje...Narkofarmacija cveta...:)

A kad traze menadzere, cesto ni onaj ko je postavio oglas ne zna sta to znaci i sta podrazumeva...U njegovoj glavi, to je sirok spektar zanimanja: od kafe-kuvarice do direktorcica...pri tom, moras da znas sve grane poslovanja izmedju ova dva...

Kao kafa...sad vec ima i 4 u 1...
 
Ako pogledate oglase, videcete da se najvise traze farmaceuti i knjigovodje...Narkofarmacija cveta...:)

A kad traze menadzere, cesto ni onaj ko je postavio oglas ne zna sta to znaci i sta podrazumeva...U njegovoj glavi, to je sirok spektar zanimanja: od kafe-kuvarice do direktorcica...pri tom, moras da znas sve grane poslovanja izmedju ova dva...

Kao kafa...sad vec ima i 4 u 1...

:klap::klap::klap:

Čini mi se da nije 4 u 1, već X u 1 :hahaha:

Pa mora neko da radi sve ono što gazda ne ume / neće :rumenko:
 
uh, zamalo sam otvorio istu temu :D

Dakle,

ja sam studirao u inostranstvo, zavrsio sam menadzment. Kako sam gledao oglase za zaposlenje, video sam da svi trazu mneazdera prodaje itd, kada pregledam oglas i oni trazu bukvalno prodavca na terenu....
razmisljao sam o postdiplomskoj, pa me zanima, koji je danas najtrazeni posao, mada cisto sumnjam da vredim bilo sta zavrsiti jer niko nece da primi nove radnike...

Takodje me interesuje, sta znate u vezi pripravnickog staza, dali je jos aktuelan?
 
Најтраженији су програмери ( и са и без искуства), софтверски инжењери, фармацеути, систем администратори, којекакви менаџери и будале који су спремне да физикалишу од ујутру до увече код приватника и ако буду "добри" добију можда плату од 250-300 евра...

Од средњошколских занимања тражени су кувари и вариоци....
 
Za pocetak bi mogao poraditi na srpskom jeziku.Ne mozes naci iole ozbiljan posao bez ispravne gramatike i pravopisa.

A sto se tice zanimanja,najtrazeniji su top menadzeri,programeri sa iskustvom i farmaceuti.

Znam, ali priznaj da ovo je jos odlicno - uopste nisam ucio srpski jezik :(
A sta se podrazumeva pod ``top menadzer``? jer kako sam ja primetio, svi traze menadzera sa radnom iskustvom al hebem da ne kazem sta, niko nece nove radnike kao pripravnika...:worth:
 
Menadzer u Srbiji da ne budeš u zabludi
Ovde se menedzer postaje rođenjem ne fakultetom .
Znači mama ti otvori firmu i ti si menadzer
Dva mama ti postane odbornik i ponovo ti si gradski menadzer .
U slučaju da ova gornja dva uslova ne ispunjavaš NE TRAŽI posao menadzera u SRBIJI
 
Најтраженији су програмери ( и са и без искуства), софтверски инжењери, фармацеути, систем администратори, којекакви менаџери и будале који су спремне да физикалишу од ујутру до увече код приватника и ако буду "добри" добију можда плату од 250-300 евра...

Од средњошколских занимања тражени су кувари и вариоци....

Mislis li ozbiljno da za 300( EURICA )mozes dobiti programera ili programerku?Ako to postoji dobijes novcanu
nagradu.
 

Back
Top