Trkacki narodni pokret 13,89 na 100 m sutra organizuje druzenje na Slaviji !

al bundy

Legenda
Poruka
63.999
Годишњица агресије над Јужном Осетијом



У суботу 8. августа се навршава годину дана од агресије грузијске војске у Јужној Осетији и геноцида над недужним осетинским народом. Грузија, потпомогнута од стране НАТО-а, ненајављено и кукавички је напала голоруки народ Јужне Осетије. Приликом напада је страдало више од 2.000 људи, углавном жена, деце и стараца, као и више десетина руских миротвораца који су штитили народ од напада грузијске солдатеске.
Овакав сценарио је више него добро добро познат српском народу. У својој историји, Срби су немало пута били жртве геноцида. У II светском рату пострадали смо од усташког ножа, а у последњем рату на подручју Босне и Херцеговине, од муслиманског и хрватског терора. Такође треба напоменути да је иста сила са Запада учествовала у припремању хрватских и грузијских војника. Наиме, америчка агенција MPRI, коју чине генерали у пензији, обучавала је хрватске војнике 1995. године, пред напад на Републику Српску Крајину. Иста невладина организација, спремала је грузијске војнике за интервенцију у Јужној Осетији.


У знак сећања на недужно страдали осетијски народ и руске миротворце, скупићемо се 8. августа испред амбасаде Руске Федерације у Делиградској улици број 32 у 13,00 часова и паљењем свећа одати им почаст.

Српски народни покрет 1389 позива све организације и појединце да се придруже обележавању ове годишњице.

Помозимо да се НАТО геноцид никада не заборави и не понови!
Информативна служба СНП 1389
http://www.snp1389.rs/index.php?opt...cle&id=114:2009-08-05-11-42-56&catid=36:vesti

eto divnog nacina da se provede subotnji dan :super:
iz ovog saopstenja se lepo vidi da su Gruzijici i ustase dve strane i proizvod jedne iste, antisrpske bulumente i zato dodjite svi da zajedno pokazemo sta mislimo o genocidu gruzijskih ustasa nad nevinom osetijskom nejaci :rtfm:
(Putinovi posteri i uramljene slike ce biti da se kupe na licu mesta po simbolicnim cenama )
cenim da ce biti bar 50 -100 iljada postenih i pravdoljubivih Srba koji su tesko pogodjeni agresijom na srpsku Osetiju i zverstvima vekovnih nasih neprijatelja krvolocnih tzv. Gruzijaca :ok:
a izvestaj i foto pricu ocekujemo sutra u kasnim popodnevnim casovima :D
 
Немам појма где ја та Осетија ал знам да сам пре два дана био на Маракани играли смо са неким
Динамом из Грузије и када дадосмо 5 го почео цео стадион да скандира РУСИЈА РУСИЈА немам појма зашто су то радили ал сам скандирао и ја ваљда знају они који треба да знају

 
pre teme ja sam vec razgledao njihov sajt... pogledajte ko im je priajtelj

Пријатељи Српског Народног Покрета 1389:

Форум Српски Националисти

Блог fu*ck B92

Дневни лист "Правда"

Српски Радио Сутон

Друштво српско-руског пријатељства

Удружење НАШИ

Српска Православна Црква

Боготражитељ

НАШИ - Русија

Студенички Круг

Народни Покрет Србије

Кобазз Shop

Четникс


Протест БГ

Инфо Центар

Руски Образ

Млада Русија


Слободна Србија Инфо

Глас дијаспоре

Косово и Метохија

Србија земља хероја

Српска Елита

Православна Србија
 
pre teme ja sam vec razgledao njihov sajt... pogledajte ko im je priajtelj

Пријатељи Српског Народног Покрета 1389:

Форум Српски Националисти

Блог fu*ck B92

Дневни лист "Правда"

Српски Радио Сутон

Друштво српско-руског пријатељства

Удружење НАШИ

Српска Православна Црква

Боготражитељ

НАШИ - Русија

Студенички Круг

Народни Покрет Србије

Кобазз Shop

Четникс


Протест БГ

Инфо Центар

Руски Образ

Млада Русија


Слободна Србија Инфо

Глас дијаспоре

Косово и Метохија

Србија земља хероја

Српска Елита

Православна Србија
jel ima neko link za ove , to bi bas valjalo videti sta se krije tu :think:
 
pre teme ja sam vec razgledao njihov sajt... pogledajte ko im je priajtelj

Пријатељи Српског Народног Покрета 1389:

Форум Српски Националисти

Блог fu*ck B92

Дневни лист "Правда"

Српски Радио Сутон

Друштво српско-руског пријатељства

Удружење НАШИ

Српска Православна Црква

Боготражитељ

НАШИ - Русија

Студенички Круг

Народни Покрет Србије

Кобазз Shop

Четникс


Протест БГ

Инфо Центар

Руски Образ

Млада Русија


Слободна Србија Инфо

Глас дијаспоре

Косово и Метохија

Србија земља хероја

Српска Елита

Православна Србија
Kakva družina... :sad2:
 
Kakva družina... :sad2:

Dakle...sta reci ? Kakve veze ima Trkacki narodni pokret 13,89 ...sa druzenjem na Slaviji i
Kako ces sada objasniti tvoje postovanje na temi u kojoj se postavljac sprda sa recju SRPSKI i sa 1389 godinom ?
Meni su par puta zatvarali temu i ako sam za naslov postavljao recenice iz citiranog teksta i to argumentovao linkom...ili sam o najboljem slucaju uspevao da posle mnogo ubedjivanja promenim naslov teme !

Ova tema je OK ali kakve veze ima naslov sa uvodnim postom...imas li ti neko logicno objasnjenje ? Ja stvarno cenim tudju kreativnost i licni pecat autora ali misli da ipak naslov mora da ima bar neke veze sa temom...dakle ima li je ???
 
Dakle...sta reci ? Kakve veze ima Trkacki narodni pokret 13,89 ...sa druzenjem na Slaviji i
Kako ces sada objasniti tvoje postovanje na temi u kojoj se postavljac sprda sa recju SRPSKI i sa 1389 godinom ?
Meni su par puta zatvarali temu i ako sam za naslov postavljao recenice iz citiranog teksta i to argumentovao linkom...ili sam o najboljem slucaju uspevao da posle mnogo ubedjivanja promenim naslov teme !

Ova tema je OK ali kakve veze ima naslov sa uvodnim postom...imas li ti neko logicno objasnjenje ? Ja stvarno cenim tudju kreativnost i licni pecat autora ali misli da ipak naslov mora da ima bar neke veze sa temom...dakle ima li je ???
ima naravno , naziv trkacki pokret su stekli kada su pre par meseci na Kosovu obarali sve rekorde u masovnoj bezaniji i trcanju pred trojicom gorila sa skracenim drvenim palicama
a taj broj u nazivu pokreta je verovatno impresivni rezultat koji su tom prilokom herojski sprintajuci postigli , evo ima i snimak da ne bude neke prevare :
 
Активисти Српског народног покрета 1389 окупили су се, у суботу 8. августа у 13 сати, испред амбасаде Руске Федерације како би паљењем свећа обележили годишњицу грузијске агресије на Јужну Осетију у којој је настрадало 2000 цивила и неколико десетина руских миротвораца. Стотинак окупљених грађана носило је заставе Русије и Србије, иконе православних светаца и транспарент на коме је писало „Не дамо Осетију“.


Ne damo!:D
 
Активисти Српског народног покрета 1389 окупили су се, у суботу 8. августа у 13 сати, испред амбасаде Руске Федерације како би паљењем свећа обележили годишњицу грузијске агресије на Јужну Осетију у којој је настрадало 2000 цивила и неколико десетина руских миротвораца. [B]Стотинак хиљада окупљених грађана носило је заставе Русије и Србије[/B], иконе православних светаца и транспарент на коме је писало „Не дамо Осетију“.


Ne damo!:D
podmukli sorosevski mediji , opet su zamaskirali istinu , prava vest ide ovako :rtfm:
 
ima naravno , naziv trkacki pokret su stekli kada su pre par meseci na Kosovu obarali sve rekorde u masovnoj bezaniji i trcanju pred trojicom gorila sa skracenim drvenim palicama
a taj broj u nazivu pokreta je verovatno impresivni rezultat koji su tom prilokom herojski sprintajuci postigli , evo ima i snimak da ne bude neke prevare :

Al bundy,ja tebi stvarno ne sporim pravo da o njima mislis sta god hoces,mozes i o meni slobodno da mislis da sam kreten i da to i napises u nekom postu i budi siguran da te necu prijaviti za tako nesto ali nije u redu da se sprdas sa 1389 godinom i da rec SRPSKI izjednacavas sa TRKACKI !
 
Al bundy,ja tebi stvarno ne sporim pravo da o njima mislis sta god hoces,mozes i o meni slobodno da mislis da sam kreten i da to i napises u nekom postu i budi siguran da te necu prijaviti za tako nesto ali nije u redu da se sprdas sa 1389 godinom i da rec SRPSKI izjednacavas sa TRKACKI !


kako se neko moze sprdati sa godinom,to prvi put cujem?
a sto se tice predznaka srpski to onda moze svaka budala da uzme za svoje ime pa ne znaci da su automatski zasticen ko beli medvedi,niti te budale (nebitno koje) zbog tog predznaka srpski predstavljaju ceo narod .
 
kako se neko moze sprdati sa godinom,to prvi put cujem?
a sto se tice predznaka srpski to onda moze svaka budala da uzme za svoje ime pa ne znaci da su automatski zasticen ko beli medvedi,niti te budale (nebitno koje) zbog tog predznaka srpski predstavljaju ceo narod .

Ma dobro pisi sta god hoces i ti i ovi moderatori i administratori...sta god da napisete (da se razumemo to isto vazi i za mene) mnogo vise govori o nama nego o onome o kome pisemo !

A za godinu je ocigledno suvisno i da ti odgovaram...nema svrhe !
 

Back
Top