Norton Internet Security

nikoneko

Ističe se
Poruka
2.479
Jel se iko susretao s njim ,šta mislite o Nortonu Simanteku šta li je već .Yebiga samo pričate o Kasperskom i Nod-u ,ja skinuo neki trial na 3 mjeseca i zasad je fantastičan kao Kasper i Avira premium nikakvih problema nemam .
 
Batice,da malo pratis znao bi da ta promocija traje,da ne preterujem,ali sigurno vise od godinu dana,a vrlo moguce i duze..;)


Nisam ti ja nikakav batica, nema potrebe da se prepucavaš ovde sa mnom ,imaš svoje mišljenje iznio si ga ok .Ja pretežno skidam te promo licence mislim da je bolje uzimati i na 3 mjeseca ove bolje antiviruse ,nego uzimati besplatni avast ili neko drugo go....E sad stvarno je moguće da nisam vidio tu promociju Nortona koja je tamo eto već više od godinu dana ;)
 
O da kakve krševe ljudi stavljaju ,on je dobar ,ne može svako da ima kasperskog yebiga .Ajde kad se tako razumiješ reci mi kakav je McAfee internet security mislim bez zayebancije

Naravno da je dobar AV, ništa lošiji ni od KISa ni od NOD32 što bih rekli ljudi isti k.... samo drugo pakovanje jer u suštini nijedan AV program nije savršen već sve zavisi od tebe kako ćeš se ponašati na internetu i koje stranice posećivati.To ti je ujedno i odgovor kakav je McAfee iako mene nisi pitao.
 

Back
Top