uklanjanje msmessenger

Bilo kakav outlook ce da vam uzasno koci i usporava( bio express ili iz officea. ) Meni ono sa prepravljanjem registija nije pomoglo. No posto sam reinstalirao sistem( ne zbog toga, daleko bilo) ne pada mi na pamet da maknem messenger
 
Najjednostavnije resenje da uklonite messenger je da reimenujete folder Messenger (nalazi se u c:\program files) u Messengeroff.

Provereno, radi 100%.

P.S. OVA PROMENA NE UTICE NA RAD OUTLOOK-A!!!
 
Кулиража:
Meni je jednostavnije da instaliram SP1(2) i jednostavno da ga maknem iz add/remove programs
savet oko uklanjanja messengera putem promene u registru mi je dovelo do toga da sam morala ponovo da instaliram xp,a tvoj savet oko promene imana u Messengeroff je nemoguca jer mi izbacuje poruku da ne mogu da promenim ime foldera jer je disk zasticen inace sam pod folder option striklirala do not show hidden files and folders,sta treba da uradim?
 
Кулиража:
Meni je jednostavnije da instaliram SP1(2) i jednostavno da ga maknem iz add/remove programs
savet oko uklanjanja messengera putem promene u registru mi je dovelo do toga da sam morala ponovo da instaliram xp,a tvoj savet oko promene imana u Messengeroff je nemoguca jer mi izbacuje poruku da ne mogu da promenim ime foldera jer je disk zasticen inace sam pod folder option striklirala do not show hidden files and folders,sta treba da uradim?
 
milja:
Кулиража:
Meni je jednostavnije da instaliram SP1(2) i jednostavno da ga maknem iz add/remove programs
savet oko uklanjanja messengera putem promene u registru mi je dovelo do toga da sam morala ponovo da instaliram xp,a tvoj savet oko promene imana u Messengeroff je nemoguca jer mi izbacuje poruku da ne mogu da promenim ime foldera jer je disk zasticen inace sam pod folder option striklirala do not show hidden files and folders,sta treba da uradim?
Ajmo ovako Start>>Run>> ukucajte gpedit.msc idi na user configuration>>administrative templates>>windows components>>windows messenger i obe opcije (do not ...) obelezite ENABLED i to je to.
Pored toga ja koristim i XP-ANTISPY i u njemu imate opciju da iskljucite messenger bez deinstalacije

Pozdrav
 

Back
Top