Zashto potpisivati?

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Zashto je zenama toliko vazno da udju u brak?
Mushkarci se bore da to bude shto kasnije ali
pored tolike zenske vlaznosti ko ce cekati...
Pitanje glasi:
Zashto potpisivati?
Zar nije bolje ziveti dokle se moze pa kud mili moji
nego onako razvlacenje...
 
Zashto je zenama toliko vazno da udju u brak?
Mushkarci se bore da to bude shto kasnije ali
pored tolike zenske vlaznosti ko ce cekati...
Pitanje glasi:
Zashto potpisivati?
Zar nije bolje ziveti dokle se moze pa kud mili moji
nego onako razvlacenje...

Zato što je brak međunarodna opšte prihvaćena i priznata zajednica
muškarca i žene i povlači sa sobom mnoge olakšice zajedničkog života.
 
Zashto je zenama toliko vazno da udju u brak?
Mushkarci se bore da to bude shto kasnije ali
pored tolike zenske vlaznosti ko ce cekati...
Pitanje glasi:
Zashto potpisivati?
Zar nije bolje ziveti dokle se moze pa kud mili moji
nego onako razvlacenje...

Ej znas sta?!Razmislicu o tome da se nnikad ne zenim, mislim bice svadbe bice slavlja ali ne i brak, zivecemo zajedno ali ne u bracnoj zajednici, kad razmislis jako je gloopo, koj ce mi q*rac taj papir na kome pise da sam u zajedinici sa zenom sa kojom vec jesam, nicemu ne sluzi!
:super:
 
ah kako me strahovito nerviraju ljudi koji veruju da je brak samo cimerovanje i je.banje =I
bitan je taj papir jbga
da bismo mogli zajedno da putujemo ako jedno od nas dobije mogućost
da ne bismo morali da prolazimo kroz sto jebada da bi naša deca postala i njegova u očima zakona
da bi lekari mogli da mu kažu kako sam ako sam u komi, da ne čekamo moje roditelje (ili obratno)
da bi mogo da me isključi sa aparata
da bi mogo da me nasledi sutra ako nedajbože ili obratno

e da, za one sa linije za pametne
sve je to moguće i kad je divlji brak (kako gadan naziv) u pitanju
ali papirologija je.. prestrašna... zar nije lakše ozakoniti eto tu ljubav i posvećenost nego se kasnije birokratisati reda radi?
 
ah kako me strahovito nerviraju ljudi koji veruju da je brak samo cimerovanje i je.banje =I
bitan je taj papir jbga
da bismo mogli zajedno da putujemo ako jedno od nas dobije mogućost
da ne bismo morali da prolazimo kroz sto jebada da bi naša deca postala i njegova u očima zakona
da bi lekari mogli da mu kažu kako sam ako sam u komi, da ne čekamo moje roditelje (ili obratno)
da bi mogo da me isključi sa aparata
da bi mogo da me nasledi sutra ako nedajbože ili obratno

e da, za one sa linije za pametne
sve je to moguće i kad je divlji brak (kako gadan naziv) u pitanju
ali papirologija je.. prestrašna... zar nije lakše ozakoniti eto tu ljubav i posvećenost nego se kasnije birokratisati reda radi?

Jel onog vibrirajućeg?
 
Bore se da to bude sto kasnije ako ne vole dovoljno osobu sa kojom su. AKo vole, oni prvi trce da je ozene sto pre..

e vala bas osim kao nisu ckepi koje ne zele da preduzmu nikakvu odgovornost i zele uvek iz svega da mogu da se izvuku na najlaski moguci nacin...sto je ok ondak ne treba ni da ulaze u bilo kakvu zajednicu mogu da se karaju samo ceo zivot...ali nazalost ha kad nema vise mame nisu sposobni da zive sami pa im treba kucna pomocnica koju nisu spremni da plate jer su stipse pa racunaju da im je bolje ozeniti se a tu su i razne druge beneficije svega toga...pogotovo kad ih lupnu krizne godine pa pocnu da cvile i tresu se od straha kako ce ostati sami ceo zivot a pred ljudima jos uvek izigravaju maco frajere kojima ne treba niko i kojima je sve super...jos jedan od mogucih razloga je sto se plase da ce im neko sutra na legalan nacin moci da uzme lovu koju su zaradili, a da se ne lazemo to im dodje kao da im je neko nogu odeskao, mada ne znam sto se pale oko toga danas kada imaju predbracni ugovor i resena stvar...
i btw ako im je taj papir toliko nebitan zasto uopste imaju potrebu da ga ne potpisu :) mislim nebitan je koga briga lupe potpis i gotovo...aliiii neee oni umiru od brige jer im je taj papir vise nego bitan jer ih plasi sve ono sto on moze da im donese..ili odnese :lol:

eto to je tip muskaraca koji tumara ovim forumom sa jednom te istom parolom cemu potpis i smara po ko zna koji put :roll:
mislim koga briga njihov zivot njihova stvar
 

Back
Top