ozenjeni muskarci manipulatori

maricaaa

Početnik
Poruka
37
Evo sada cu da Vam ispricam jednu istinitu pricu.On je muskarac u braku,koji ne funkcionise.Upoznaje jednu damu u koju se zaljubljuje i odlazi od kuce da zivi s njom pod istim krovom.Dele lepe trenutke kao i zivotne probleme .Zajedno su 8 god ali se on ne razvodi.Pokusava tj.manipulise sa njom i njenim osecanjimaNije spreman da napusti zvanicno taj brak sa suprugom koji inace odrzava samo na papiru,ocigledno voli i zeli da zivi u prevari.On je izuzetno imucan covek i ne deli mu se stecena imovina.Ali nas narod kaze jare ili pare....Mnogo je ljubomoran i zeli svaki pokret da prati....U prevodu nema izlazaka bez njega,nema drugarica..............
 
Ali nije li naivno (da ne kazem drugu rec) ocekivati da ce se razvesti ako nije za tih 8 godina?
U svasta su ljudi spremni da veruju..jedna poznanica je bila u vezi sa ozenjenim- cak je uspeo da je ubedi da on uopste i nema sex sa svojom zenom posto bi to bilo varanje nje (moje drugarice) :roll:
Tek kad je dobio drugo dete, ona je shvatila da on ipak spava i sa svojom zenom.. mislim sta da reci na ovo..
 
Ali nije li naivno (da ne kazem drugu rec) ocekivati da ce se razvesti ako nije za tih 8 godina?
U svasta su ljudi spremni da veruju..jedna poznanica je bila u vezi sa ozenjenim- cak je uspeo da je ubedi da on uopste i nema sex sa svojom zenom posto bi to bilo varanje nje (moje drugarice) :roll:
Tek kad je dobio drugo dete, ona je shvatila da on ipak spava i sa svojom zenom.. mislim sta da reci na ovo..

Vole ljudi da žive u zabludi. Lakše je tako nego prihvatiti ružnu istinu.
 

Back
Top