ozenjeni muskarci manipulatori

Evo sada cu da Vam ispricam jednu istinitu pricu.On je muskarac u braku,koji ne funkcionise.Upoznaje jednu damu u koju se zaljubljuje i odlazi od kuce da zivi s njom pod istim krovom.Dele lepe trenutke kao i zivotne probleme .Zajedno su 8 god ali se on ne razvodi.Pokusava tj.manipulise sa njom i njenim osecanjimaNije spreman da napusti zvanicno taj brak sa suprugom koji inace odrzava samo na papiru,ocigledno voli i zeli da zivi u prevari.On je izuzetno imucan covek i ne deli mu se stecena imovina.Ali nas narod kaze jare ili pare....Mnogo je ljubomoran i zeli svaki pokret da prati....U prevodu nema izlazaka bez njega,nema drugarica..............

Nije on lud,ona je;)
 
Evo sada cu da Vam ispricam jednu istinitu pricu.On je muskarac u braku,koji ne funkcionise.Upoznaje jednu damu u koju se zaljubljuje i odlazi od kuce da zivi s njom pod istim krovom.Dele lepe trenutke kao i zivotne probleme .Zajedno su 8 god ali se on ne razvodi.Pokusava tj.manipulise sa njom i njenim osecanjimaNije spreman da napusti zvanicno taj brak sa suprugom koji inace odrzava samo na papiru,ocigledno voli i zeli da zivi u prevari.On je izuzetno imucan covek i ne deli mu se stecena imovina.Ali nas narod kaze jare ili pare....Mnogo je ljubomoran i zeli svaki pokret da prati....U prevodu nema izlazaka bez njega,nema drugarica..............

A izgleda da mu njena pi,ca nije vrednija od imetka. Pa sta im fali da zive kao i do sada?
 
A izgleda da mu njena pi,ca nije vrednija od imetka. Pa sta im fali da zive kao i do sada?
To je poenta! I ja se to pitam. A ispade da i decu imaju, tek sad vidim.
Ne vidiš dobro,za to je potrebno pročitati prethodnu stranicu.

U pravu si, nisam primetio. U stvari čitavo vreme kontam da su im to dečica iz prethodnih veza, a ne zajednička. :rumenko:
 
Sad sam procitala sve odgovore i dalje mi nije jasno zasto si sebi to dopustila?Zbog lazne predstave o ljubavi?Ljubav je kad ti se nako da bez uslova i predrasuda.Kad je tvoj i ne delis ga sa nekim.Njemu ova situacija odgovara,jer da nije tako vec bi se odavno razveo.A,tebi?Nerviras se i patis,mislis o svom detetu.U primeru koji ja znam,muz se isto nije nikada razveo od svoje zene a ziveo je sa drugom 18-est godina.Imaju i sina.Mog polubrata,kog ja neizmerno volim,ali isto tako znam i kako se on oseca.Jednom prilikom mi je rekao-Seko ,nisam ja kriv sto sam se rodio.Sta mislis kako je njemu?

zaboravi i onaj deo o imovini.Moj cale je bio jako imucan covek.Podelili smo sve po zakonu ali je moj brat dobio puno manje jer smo mi nasledili i majcin deo.Mislis da je to posteno?Ja ne.
 
Poslednja izmena:
ne kapirate.ja imam svoju decu iz predhodnog braka.Zajednicku nemamo a i on ima decu sa suprugom

Tako sam i razumeo.
Lakše bi bilo da imaš decu s njim, valjda bi onda video i nešto drugo, a ne samo novac...
Čudno mi je da čovek nekog ne prihvata u potpunosti zbog materijalnih stvari koje ne želi da deli i da može tako da živi... Svakakvog li sveta ima. :confused:
Pun K je danas materijalista i samoživaca...
 
meni nije jasno sto ti njega trpis ?

Jesi li ti pricala sa njim o tome da tebi smetaju njegove lazi i ostalo?

Ja ne bih imala zivaca da toliko dugo ne znam sa nekim na cemu sam....... Ipak vise volim sebe od nega :confused:

Ma kako to ona njega trpi, molim te lepo? Pa on nju trpi, riskira svoj brak zato sto je njoj hitno da se torba. I onda kad joj ucini uslugu, jos ga pljuje.
 
ni meni nije jasno.Volim ga bezuslovno i iskreno.Pricala sam snjim o njegovim lazima ali njegova glavna prica je ne brini zavrsicu to.........uskoro obecavam..........ne lazem i tako to..Znam da moram da skupim snage i definitivno ga ostavim.Imala sam za ovih 8 god dve bezanije od njega.Na kraju se zavrsi tako sto on digne aerodromsku kontrolu na noge,pocne da mi pravi probleme a ja slaba na njega pa se pomirim
 
ni meni nije jasno.Volim ga bezuslovno i iskreno.Pricala sam snjim o njegovim lazima ali njegova glavna prica je ne brini zavrsicu to.........uskoro obecavam..........ne lazem i tako to..Znam da moram da skupim snage i definitivno ga ostavim.Imala sam za ovih 8 god dve bezanije od njega.Na kraju se zavrsi tako sto on digne aerodromsku kontrolu na noge,pocne da mi pravi probleme a ja slaba na njega pa se pomirim


Koja si ti budala, ma i da te ozeni onda bi ti isao na zivce debeli prdonja. Bolje ti je ovako dok te dobro torba, i ako ima para izvuci mu koju kintu i zivi zivot. E jesi koza vrhunska.:)

E da sam ja zensko, odavno bi ja imao sve sto danas nemam.:)
 
ni meni nije jasno.Volim ga bezuslovno i iskreno.Pricala sam snjim o njegovim lazima ali njegova glavna prica je ne brini zavrsicu to.........uskoro obecavam..........ne lazem i tako to..Znam da moram da skupim snage i definitivno ga ostavim.Imala sam za ovih 8 god dve bezanije od njega.Na kraju se zavrsi tako sto on digne aerodromsku kontrolu na noge,pocne da mi pravi probleme a ja slaba na njega pa se pomirim

Drzi se svoje odluke i nemoj da se pokolebas.Bice ti tesko neko vreme ali i ovako ti nije lako.
 
Ja nemam prave prijatelje,nemam drugaricu jer njemu sve smetaju.Sve su ovakve,onakve,zene mafijasa i tako to.........sto bi on rekao.Tacnije mislim da me on zeli samo za sebe.U fazonu ja te necu ali te drugom nedam.Znam da treba da ga ostavim i da je to najbolje resenje...ali nisam jos bar za sada spremna.........nadam se da cu uskoro skupiti snagu i za taj korak
 
Ja nemam prave prijatelje,nemam drugaricu jer njemu sve smetaju.Sve su ovakve,onakve,zene mafijasa i tako to.........sto bi on rekao.Tacnije mislim da me on zeli samo za sebe.U fazonu ja te necu ali te drugom nedam.Znam da treba da ga ostavim i da je to najbolje resenje...ali nisam jos bar za sada spremna.........nadam se da cu uskoro skupiti snagu i za taj korak


Ne ostavljaj ti njega, nego oguli manipulatorskog ovna. Jesi ti zensko ili ne. Nema zene koja ne moze oguliti tipa takvog kao on. Jer on cim ima kesha je garant jako sujetan.

Samo mu pricaj kako ce sve biti kako on kaze, ali stalno mu govori kako si upala u dugove i da ti pomogne. Vozaj ovna, ludo jedna.
 
Ja nemam prave prijatelje,nemam drugaricu jer njemu sve smetaju.Sve su ovakve,onakve,zene mafijasa i tako to.........sto bi on rekao.Tacnije mislim da me on zeli samo za sebe.U fazonu ja te necu ali te drugom nedam.Znam da treba da ga ostavim i da je to najbolje resenje...ali nisam jos bar za sada spremna.........nadam se da cu uskoro skupiti snagu i za taj korak

On to verovatno zna,zato se tako i ponasa.Iznenadi ga ,pa se postavi sasvim suprotno od njegovih ocekivanja.
 
Mnogi muskarci nemaju petlju da nesto promene u svom zivotu.Jaki su na prici ali na delima .................

Mislim da su takvi muskarci nesigurni,kukavice,vesti govornici,sjajni manipulatori,....Nemaju petlju da nesto menjaju u svom zivotu

A mogu da te pitam sto mi sad ovde pricamo o njemu..sta tebi znaci sto ce se neko sloziti s tobom..sto bi njega osudjivali kad ste mu vi to dozvolile i pristale na takav tretman
 

Back
Top