U CENTRU GRADA PSEĆA PARADA

Napali su poslanicu DS-a....hmmm....opozicioni copor...mozda i dresiran...
Mislim da se nista od toga ne bi objavilo da nije politicar u pitanju.
Drasticno podici kazne za sve koji drze zivotinje i ne brinu o njima....drustveno koristan rad na izgradnji koridora 10, 11 i 12 u sledecih 10 godina. Pa ti kupi psa da ti bude zabava dok je mali...
 
Zašto krivite pse?
Najveći problem Beograda je što je većina njegovih žitelja poreklom sa sela i u želji, navici ili potrebi za domaćom životinjom kraj sebe (jbga navika) uzmu psa... kad vide da je to velika obaveza i odgovornost, a pas izraste iz šteneta igračke u psa koji ima svoje potrebe... a usput vide da to nje krava, koza ili eventualno svinja da mogu da ga gurnu u zamrzivač... samo ga puste dve ulice dalje.... i rešen problem...

i da, velika je sličnost sa pederima... danas ako nisi nastran ili nemaš neku retku i egzotičnu životinjku pored sebe... pa, bolje da te nema... a kako se moda brzo menja, sve češće ćemo gledati egzotične vrste kako šetaju napuštene gradom...

mislim da mi, rodjeni u vom gradu, kao i čistokrvni avlijaneri i dodžovi, smo definitivno ugrožena vrsta...

ali rešenje se nazire... ubrzo će neka nevladina i humanitarna organizacija iz belog sveta u najboljoj nameri predložiti da i nas čipuje...
 
rek'o đilas (svaka mu se pozlatila, ako već nije) da će u rakovici i resniku da naprave mnogo skloništa za pse lootalice...i skrenuo je pažnju da je mnogo više ljudi (osoba) stradalo od pasa koji imaju vlasnike, nego od lutalica..
dakle, svaka mu čast...koleginica mu trivan može samo da pije prozak.
 
Čopor pasa napao i povredio zenu kod Skupštine.
Šta li mi da očekujemo?

Nisam pronašao link ali je vest proverena na RTS-u

KOJU ZENU?????????????????i sad svi moramo da znamo koju,jel.A za ono dete unakazeno po licu i telu za ceo zivot,ma ko za njega uopste i zna.E sad posto je Gospodja Trivan jelte u pitanju ,svet mora da zna.Moje dete koje je invalid i od pasa lutalica nemogu ni njega ni sebe da odbranim,boli sve uvo.E pa i sad me zabole......
 
KOJU ZENU?????????????????i sad svi moramo da znamo koju,jel.A za ono dete unakazeno po licu i telu za ceo zivot,ma ko za njega uopste i zna.E sad posto je Gospodja Trivan jelte u pitanju ,svet mora da zna.Moje dete koje je invalid i od pasa lutalica nemogu ni njega ni sebe da odbranim,boli sve uvo.E pa i sad me zabole......

Iyvini, nije mi bila namera da ikoga isprovociram ovom temom, ;ak nisam ni znao ko je u pitanju.Tek kasnije po otvaranju teme sam čuo o kome se radi.
Generalno ovaj problem sa psima Grad mora da reši.
I moju ćerku su napali i izujedali psi i još ima traume.
Zao mi je što čujem šta se dogodilo tvom detetu i baš zato mora se nešto uraditi.
 
KOJU ZENU?????????????????i sad svi moramo da znamo koju,jel.A za ono dete unakazeno po licu i telu za ceo zivot,ma ko za njega uopste i zna.E sad posto je Gospodja Trivan jelte u pitanju ,svet mora da zna.Moje dete koje je invalid i od pasa lutalica nemogu ni njega ni sebe da odbranim,boli sve uvo.E pa i sad me zabole......

I
Sad sve televizije pricaju o tome..A da je bio neko drugi ne bi ni primetili...
 

Back
Top