Од радикала до Динкића

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
Lider G17 plus se sastao sa predsednicom Narodne partije
Mlađa vrbuje Maju za stranku regiona
Četvrtak - 06.08.2009
Lider G17 plus Mlađan Dinkić sastao se sa predsednicom Narodne partije Majom Gojković i ponudio joj da uđe u novu stranku koju sprema da formira krajem godine, a koja bi okupila lokalne i regionalne partije, saznaje „Alo!“. Bivša gradonačelnica Novog Sada je saslušala Dinkićevu ponudu, ali mu još nije dala definitivan odgovor.

Dinkić i Gojkovićeva sastali su se prošle nedelje u Beogradu, na njegovu inicijativu. Kako saznajemo, Gojkovićeva je zanimljiva lideru G17 plus zato što u novosadskom gradskom parlamentu ima sedam odbornika i solidnu stranačku organizaciju na teritoriji Vojvodine.
Dinkićev plan je da napravi svojevrsnu mrežu od regionalnih stranaka širom Srbije, a dogovore o saradnji već ima sa liderom gradonačelnikom Kragujevca i liderom koalicije Zajedno za Šumadiju Veroljubom Stevanovićem i liderom liste za Sandžak Sulejmanom Ugljaninom. Pored njih, Dinkić namerava da u „priču“ uvede i gradonačelnika Zaječara i predsednika Pokreta za Krajinu Boška Ničića, gradonačelnika Pirota i vođu Koalicije za Pirot Vladana Vasića, kao i predsednika „Hemofarm koncerna“ i lidera pokreta „Vršac - evropska regija“ Miodraga Babića.
Da su počeli razgovori o formiranju koalicije više regionalnih i lokalnih stranaka u Srbiji potvrdio je i Veroljub Stevanović.

Iako zvanično ne potvrđuje da očekuje izbore, Dinkić smatra da je Zakon o regionalnom razvoju o kome će se raspravljati u Skupštini Srbije idealna osnova za narednu izbornu kampanju i potpunu reorganizaciju stranke.
Njegov izbor za partnera na teritoriji Vojvodine pao je na bivšu gradonačelnicu Novog Sada Maju Gojković. koja je posle izlaska iz Srpske radikalne stranke sa sobom u Narodnu partiju povukla dosta radikalskog članstva u Vojvodini.
Narodna partija je krajem prošle godine potpisala dogovor o koalicionoj saradnji sa liderima Demokratske stranke Srbije Vojislavom Koštunicom i Nove Srbije Velimirom Ilićem u okviru takozvane narodnjačke koalicije, ali na proteklim lokalnim izborima u opštinama Zemun i Voždovac nije dobila nijednog odbornika.
Maja Gojković je juče demantovala da se sastajala sa Dinkićem i da je dobila ponudu da uđe sa njim u koaliciju.

И, радикали, шта ћемо ако Маја направи странку са Млађом? Ко је онда већи издајник - она или Тома? :think:
 
И, радикали, шта ћемо ако Маја направи странку са Млађом? Ко је онда већи издајник - она или Тома? :think:
A šta ćemo ako se toma priključi Maji i Mlađi? :rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha:
Прикључиће се онда и Шешељ. Кад је бал, нек' је маскенбал :lol:
I Čeda kao šlag na tortu :rotf::rotf::mrgreen:


Онда ће им МАРИЈАН РИСТИЧЕВИЋ бити ГУРУ!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Posto ne smem da pisem vulgarnosti obajsnicu to slikovito
k015.gif
 
И, радикали, шта ћемо ако Маја направи странку са Млађом? Ко је онда већи издајник - она или Тома? :think:

Маја Гојковић је иступила из странке и основала своју !!!

У чему је проблем ???

Није украла мандате, паре ...
 
Маја Гојковић је иступила из странке и основала своју !!!

У чему је проблем ???

Није украла мандате, паре ...

Само се преко ноћи окренула за 180 степени. А да су сиктали против ње кад је отишла - јесу, нпр. Ђука нема каквим епитетом је није частио ...
 
Маја Гојковић пристаје на разговор са лидером Г17 плус
Хоћу и са Динкићем
Наравно да бих, ако би ми се Динкић обратио, поразговарала са њим да чујем зашто жели разговор са мном
Алигрудић: Ако прихвати сарадњу са Динкићем, мораће да напусти коалицију са ДСС-ом

Председница Народне партије, Маја Гојковић, казала је за Правду да није разговарала са лидером Г17 плус Млађаном Динкићем у вези са формирањем партије региона, али и додала да би, уколико би је министар економије позвао, прихватила састанак и саслушала његову понуду.
Она није желела да каже да ли би прихватила Динкићев позив да на јесен уђе у савез регионалних партија, коме би приступили и Верољуб Стевановић, Сулејман Угљанин, Бошко Ничић, Владан Васић и Миодраг Бабић.
- Нисам разговарала са Динкићем прошле недеље, како се спекулише, јер нисам ни била ту. Јако дуго, годинама уназад, нисам се видела нити чула са Динкићем. Такође, нисам срела ниједног члана његове странке, нити је неко уопште покушавао да ступи у контакт са мном - казала је Гојковићева.
Упитана да ли би пристала да разговара са Динкићем уколико би је позвао, она је одговорила потврдно.
- Разговарам са свим политичарима у овој држави и из иностранства. Наравно да бих, ако би ми се Динкић обратио, поразговарала са њим да чујем зашто жели разговор са мном. До сада сам врло мало разговора у животу одбијала и ред је да се свако саслуша - казала је Гојковић, не желећи да коментарише да ли би за њу била прихватљива Динкићева понуда да заједно формирају партију региона.
Милош Алигрудић, шеф посланичке групе ДСС-а, са којом Гојковићева има коалициони споразум, не жели унапред да осуђује председницу Народне партије.
- Ако је реч о чистој куртоазији, немам ништа против да Маја прихвати разговор. Не желим да се мешам ни у чији политички стил. Али, ако се узме у обзир да споразум, потписан са једном партијом, носи и некакву обавезу, не знам зашто би Маја Гојковић, која има споразум са нама, разговарала са Динкићем о партији региона. Ако се на том састанку говори о формирању некаквог новог савеза и она потпише споразум о сарадњи са Динкићем, ДСС више нема шта да тражи са партијом Маје Гојковић. Њена је одлука да ли ће са Динкићем у савез, али, у том случају, ми раскидамо сарадњу - рекао је Алигрудић.
Он је нагласио да ДСС ни у ком случају не би преговарала са Динкићем о партији региона.
Ј. Велиновић
 
http://www.pravda.rs/dogadjaji/11192/khou-i-sa-dinkiem


- "Разговарам са свим политичарима у овој држави и из иностранства. Наравно да бих, ако би ми се Динкић обратио, поразговарала са њим да чујем зашто жели разговор са мном. До сада сам врло мало разговора у животу одбијала и ред је да се свако саслуша" - казала је Гојковић, не желећи да коментарише да ли би за њу била прихватљива Динкићева понуда да заједно формирају партију региона.

Милош Алигрудић, шеф посланичке групе ДСС-а, са којом Гојковићева има коалициони споразум, не жели унапред да осуђује председницу Народне партије.
- "Ако је реч о чистој куртоазији, немам ништа против да Маја прихвати разговор. Не желим да се мешам ни у чији политички стил. Али, ако се узме у обзир да споразум, потписан са једном партијом, носи и некакву обавезу, не знам зашто би Маја Гојковић, која има споразум са нама, разговарала са Динкићем о партији региона. Ако се на том састанку говори о формирању некаквог новог савеза и она потпише споразум о сарадњи са Динкићем, ДСС више нема шта да тражи са партијом Маје Гојковић. Њена је одлука да ли ће са Динкићем у савез, али, у том случају, ми раскидамо сарадњу" - рекао је Алигрудић.

И ово је нека вест која заслужује да буде коментарисана ???
:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Него,
шта каже Правда,
како нам је Тома спавкао,
Колико пута је ишао да пишки ноћас ???

То је онако баш битно,
ово са Мајом и Алигрудићем и није баш нешто важно ...
Они су маргиналци, али Тома ...
Најблиставија звезда на тмурном политичком небу Србије !!!!

:whistling::whistling::whistling:
 
Само се преко ноћи окренула за 180 степени. А да су сиктали против ње кад је отишла - јесу, нпр. Ђука нема каквим епитетом је није частио ...

Sta je to novina sto se neki politicar okrenuo za 180 stepeni.Svi su oni neka vrsta prostitutke,a politika je javna kuca.
Svako od njih gleda sopstvene interese i svoj dzep,zato me od tih ljigavaca nista ne iznenadjuje,oni uostalom i zive na lakovernosti ovog naroda :dash::dash::dash:
 

Back
Top