Rasterivac pasa!

imelijus

Početnik
Poruka
2
Stanujem u kuci koja ima zajednicko dvoriste. Komsije imaju 8 psa. Zbog nerasciscenih pravnih odnosa sa stanodavcima cuvaju pse i njima svakodnevno ugrozavaju ljude koji zele da udju ili izadju iz kuce, demonstrirajuci silu.
Inspekcija je zabranila cuvanje zivotinja, ali bez uspeha, psi su i dalje tu!
Posto smo u ovoj prici sasvim slucajno, i posto ni krivi ni duzni imamo problem, zamolio bih za informaciju gde moze da se nabavi APARAT ZA RASTERIVANJE PASA. Listajuci internet oglase pronasao sam da ovako nesto postoji, NIJE STETNO PO ZIVOTINJE, samo ti obezbedi normalan prolaz, ali nikako da dodjem do informacije da li postoji u Srbiji i kako se moze do njega doci?
 
Stanujem u kuci koja ima zajednicko dvoriste. Komsije imaju 8 psa. Zbog nerasciscenih pravnih odnosa sa stanodavcima cuvaju pse i njima svakodnevno ugrozavaju ljude koji zele da udju ili izadju iz kuce, demonstrirajuci silu.
Inspekcija je zabranila cuvanje zivotinja, ali bez uspeha, psi su i dalje tu!
Posto smo u ovoj prici sasvim slucajno, i posto ni krivi ni duzni imamo problem, zamolio bih za informaciju gde moze da se nabavi APARAT ZA RASTERIVANJE PASA. Listajuci internet oglase pronasao sam da ovako nesto postoji, NIJE STETNO PO ZIVOTINJE, samo ti obezbedi normalan prolaz, ali nikako da dodjem do informacije da li postoji u Srbiji i kako se moze do njega doci?

Nikad cula za to.:think:
Znam da postoje pistaljke koje proizvode zvuk odredjene frekvencije koji psi cuju, a ljudi ne, u radnjama sa lovackom opremom. Ali mislim da to sluzi ze dozivanje, a ne rasterivanje, ali mozes da se raspitas.
 
Nikad čuo za taj tzv rasterivač pasa.
A i ako postoji to ti ne rešava problem.
Pritisak na inspekciju(osim komunalne postoje i sanitarna i ekološka), zahtevaj da se izvrši zabrana držanja tolikog broja pasa, zovi ih, budi uporan.
Najavi im obraćanje medijima, a ako ništa ne urade u nekom odredjenom roku onda i pozovi novinske i tv redakcije.
Ako je vas više ugroženo napravite peticiju, pokrenite nešto.
 
E, konacno i resenje za sve neprijateljski raspolozene pse! Dakle ovako:

APARAT ZA RASTERIVANJE PASA!Novi, najhumaniji bezbedan i efikasan nacin za zastitu od neprijateljski raspolozenih pasa.Uz jednostavan pritisak dugmeta, agresivni psi beze od vas, a Vi mozete dalje da nastavite Vasim putem.Idealan za ljude koji dzogiraju, postare bicikliste policiju,starije osobe, decu i za sve one koji se plase ili imaju problem sa psima lutalicamaa.Uredjaj se takodje moze koristiti i kod treniranja pasa,uz kombinaciju glasovnih komandi. Mob. 065/576.85.31

Ja ovaj aparat imam vec godinu i po dana, nabavljen iz inostranstva.Nasla sam ovaj oglas u internet oglasima, a i drugarica je vec nabavila od ove zenice i potpuno je zadovoljna. Evo i telefon pa kome je neophodan nek izvoli. Mogu da kazem samo, konacno i u Srbiji.:)
 
U Obrenovcu imamo veeeliki problem sa psima lutalicama kojima nista ne smemo da uradimo...ima li jos neko iskustva sa ultrazvucnim rasterivacima pasa,posto je kod nas prosto nemoguce proci ulicom,kroz park,provesti decu kroz skolsko dvoriste...da ne pominjem setnju kroz Zabran,to je,veoma cesto,nemoguca misija...
 
Stanujem u kuci koja ima zajednicko dvoriste. Komsije imaju 8 psa. Zbog nerasciscenih pravnih odnosa sa stanodavcima cuvaju pse i njima svakodnevno ugrozavaju ljude koji zele da udju ili izadju iz kuce, demonstrirajuci silu.
Inspekcija je zabranila cuvanje zivotinja, ali bez uspeha, psi su i dalje tu!
Posto smo u ovoj prici sasvim slucajno, i posto ni krivi ni duzni imamo problem, zamolio bih za informaciju gde moze da se nabavi APARAT ZA RASTERIVANJE PASA. Listajuci internet oglase pronasao sam da ovako nesto postoji, NIJE STETNO PO ZIVOTINJE, samo ti obezbedi normalan prolaz, ali nikako da dodjem do informacije da li postoji u Srbiji i kako se moze do njega doci?

Probaj sistem govniva motka - komšijina leđa. Zovi komunalnu policiju da ih sklone ako je inspekcija već zabranila držanje pasa.
 
Stanujem u kuci koja ima zajednicko dvoriste. Komsije imaju 8 psa. Zbog nerasciscenih pravnih odnosa sa stanodavcima cuvaju pse i njima svakodnevno ugrozavaju ljude koji zele da udju ili izadju iz kuce, demonstrirajuci silu.
Inspekcija je zabranila cuvanje zivotinja, ali bez uspeha, psi su i dalje tu!
Posto smo u ovoj prici sasvim slucajno, i posto ni krivi ni duzni imamo problem, zamolio bih za informaciju gde moze da se nabavi APARAT ZA RASTERIVANJE PASA. Listajuci internet oglase pronasao sam da ovako nesto postoji, NIJE STETNO PO ZIVOTINJE, samo ti obezbedi normalan prolaz, ali nikako da dodjem do informacije da li postoji u Srbiji i kako se moze do njega doci?

Postoji!!! Ja lično nemam problema sa psima, ali moj siroti muž se jako plaši a u kraju grada gde radi obitava poveći čopor. Mi smo ga kupili u prodavnici ''Snajper'' u Masarikovoj, tačno preko puta ''Beograđanke''. Prodavnica je specijalizovana za oružje (brrrrr:huh::sad2:), a od prodavca sam čula da su aparat dobili poštari. Cena je oko 30 EUR. Isproban je više puta, STVARNO ne povređuje pse, radi na principu zvuka koji psima smeta. Ono što je bitno je da ne sme postojati prepreka između osobe i neprijateljski nastrojenog psa, jer se zvuk o nju odbija.
 
Postoji!!! Ja lično nemam problema sa psima, ali moj siroti muž se jako plaši a u kraju grada gde radi obitava poveći čopor. Mi smo ga kupili u prodavnici ''Snajper'' u Masarikovoj, tačno preko puta ''Beograđanke''. Prodavnica je specijalizovana za oružje (brrrrr:huh::sad2:), a od prodavca sam čula da su aparat dobili poštari. Cena je oko 30 EUR. Isproban je više puta, STVARNO ne povređuje pse, radi na principu zvuka koji psima smeta. Ono što je bitno je da ne sme postojati prepreka između osobe i neprijateljski nastrojenog psa, jer se zvuk o nju odbija.

Gledo sma kako pit bul davi neko kerče, napao ga na ulici. Vlasnica vrišti, neki prolaznik dovatio dasku iz gepeka i mlati iz sve snage po onom pitbulu ne bi li ga odvojio, a ovaj ne zarezuje batine ni za suvu šljivu. Napenio da udavi onog kerića..... I kad mi neko kaže da je to SRANJE od aparata efikasno malo mi dođe da se ugušim od smeha. Pitanje je samo da li je ker dovoljno zapeo da te napadne. Ako jeste, budi sigurna da ga ultrazvučni rasterivač može samo još dodatno iziritirati.
 
Da je toliko sranje ne bi ga davali poštarima, moj muž je STVARNO isprobao, na više njih, zato sam to i napisala. Doduše, nije ga napao pitbul, a to je ipak rasa pravljena za borbe, pa je poznato da mnogo manje osećaju bol od drugih pasa i zato je onu dasku doživeo kao čačkalicu, no ovo je u pitanju zvuk koji i oni čuju kao i ostali psi. Verujem da uvek ima izuzetaka, ništa nije 100% efikasno, ali je bar 5 pasa koji su ga jurili i maltretirali - ućutkao i zaustavio.
 
Da je toliko sranje ne bi ga davali poštarima, moj muž je STVARNO isprobao, na više njih, zato sam to i napisala. Doduše, nije ga napao pitbul, a to je ipak rasa pravljena za borbe, pa je poznato da mnogo manje osećaju bol od drugih pasa i zato je onu dasku doživeo kao čačkalicu, no ovo je u pitanju zvuk koji i oni čuju kao i ostali psi. Verujem da uvek ima izuzetaka, ništa nije 100% efikasno, ali je bar 5 pasa koji su ga jurili i maltretirali - ućutkao i zaustavio.

Pa nisu bili nešto naročito ozbiljni. Mislim da ih je aparat najpre zbunio, kao i vaš muž koji nije pobegao kako su očekivali. Ućutkao sam i ja tako par komada, ali cipelom po njušci. Nemate pojma kako je efikasna ta sprava zvana cipela. A i ne kvari se, ne radi na baterije i tako to...
 

Back
Top