Koja časopise čitati

ne znam da li je mesecnik ili nedeljnik pojavila se nova novina...'moja sudbina' - najlepse svetske price (to pise na naslovnoj) ;) evo naslova:
'udata za ubicu', 'seksualni napasnik', 'sestrino dete je prodato za drogu'... zanimljivo jedva cekam
 
Ne čitam. U principu, retko kad gledam i TV. Uopšte nisam u toku kada su u pitanju društveno-politička dešavanja.
Volim da čitam 'ženske' novine, pogotovu one koje daju poklon knjigu, engleske, to jest. Kod nas nisu toliko jeftine, dok su u drugim zemljama i do dva-tri puta jeftnije. Ima zanimljivih članaka, a često koriste i zanimljive reči.
Jedine novine koje redovno kupujem su one Jazz. Ponekad pokušam da nešto i pročitam u njima, ali mi teško ide . :( Šteta što su na italijanskom, ima jako dobrih članaka.
 
Ne znam stvarno ima li casopisa koji vredi citati, mislim ja sam ranije kupovao Politikin Zabavnik,Svet Kompjutera,Maxim,FHM,CKM,+po neki strip sa kioska i to sve kosta po 10evra mesecno, a tih 5 casopisa sam iscitavao za par dana, s' tim da je redovno vishe od 70% clanaka bilo krsh...moj predlog je, kupujte 1 casopis koji vam se cini onako najbolji, a ostalu kintu koju bi dali za casopise dajte za neku dobru knjigu, mnogo se vishe isplati.
 
sve one u zapećku onih šljaštećih tabloida koji su uvek u prvi plan istaknuti u trafici/kiosku...
dakle, stručne (manje ili više, prema sklonostima i afinitetima uglavnom treba vršiti izbor) a naročito izbegavati sve popularno unipolarne ili rodovski opredeljene varijente ("ženske" odn. "muške" časopise)

CKM mi je jedan od boljih, National Geographic u skorije vreme, i mrzi me sad da nabrajam ali ima ih...
 

Back
Top