Da li ćete glasati na sledećim izborima?

Glasati ili ne?

  • Da, glasaću

    glasova: 25 47,2%
  • Ne, neću glasati

    glasova: 14 26,4%
  • Nacrtaću falus, čiča glišu i sl. i zaokružiti ga

    glasova: 14 26,4%

  • Ukupno glasova
    53
  • Anketa je zatvorena .

avan-turista

Iskusan
Banovan
Poruka
5.549
Da pojednostavimo...tema se ne odnosi na to ZA KOGA ćete glasati (čisto da neko ne shvati pogrešno), već da li ćete uopšte glasati na nekim narednim izborima, koji se, evo, već pominju...

Imamo zagovornike opcije da je glasanje dužnost, obaveza, pravo...svakog građanina, te da treba izaći na glasanje, da treba izabrati manje zlo od dva ponuđena, da će nam ukrasti glas ako ne izađemo itd.

Međutim, šta ako nema prave opcije ili su građani razočarani u sve partije?

Dakle, idete li na prskanje kažiprsta ili jok more..
 
Da pojednostavimo...tema se ne odnosi na to ZA KOGA ćete glasati (čisto da neko ne shvati pogrešno), već da li ćete uopšte glasati na nekim narednim izborima, koji se, evo, već pominju...

Imamo zagovornike opcije da je glasanje dužnost, obaveza, pravo...svakog građanina, te da treba izaći na glasanje, da treba izabrati manje zlo od dva ponuđena, da će nam ukrasti glas ako ne izađemo itd.

Međutim, šta ako nema prave opcije ili su građani razočarani u sve partije?

Dakle, idete li na prskanje kažiprsta ili jok more..

Moj će da bidne uprskan, za ostali ne znam. ;)

Moj glas uvek ima za cilj stavljanje nekog na probu, a poverenja nemam ni u jednu stranku. Mislim da me ne bi trebalo kriviti zbog toga...
 
I na kraju krajeva, što je imam od toga što za nekoga glasam? Neću da dobijem ni onu stvar u znak zahvalnosti!

Možda...ako nacrtaš pravu stvar :hahaha: ;)

P.S. Ne znaju kako je ko glasao pojedinačno, ali kad se prebroje glasovi svih onih koje su zvali telefonom, slali im pisma...znaće ako fali neki, a stranke su to...provaliće kad-tad ko je izdajnik :mrgreen:
 
Da pojednostavimo...tema se ne odnosi na to ZA KOGA ćete glasati (čisto da neko ne shvati pogrešno), već da li ćete uopšte glasati na nekim narednim izborima, koji se, evo, već pominju...
Imamo zagovornike opcije da je glasanje dužnost, obaveza, pravo...svakog građanina, te da treba izaći na glasanje, da treba izabrati manje zlo od dva ponuđena, da će nam ukrasti glas ako ne izađemo itd.
Međutim, šta ako nema prave opcije ili su građani razočarani u sve partije?
Dakle, idete li na prskanje kažiprsta ili jok more..

Дефинитивно гласаћу! Само једном од 1991г. нисам гласао. Сада сам сигуран за кога ћу јер сви остали су сецикесе. Имам Фаворита и не одричем га се па макар и лоше прошли на изборима.
-Гласајте за П У П С, то је Ваша будућност и искористите је.
-После ПУПС-а нема више будућности.
-Сви Ви који ћете критички а неки и са спрдњом да попратите овај став поручујем:Сви сте Ви подмладак ПУПС-а и то биолошки нећете моћи да избегнете.
-Неко рече: нема зиме за пензионере нарочито ако ,,сквикну`` у јесен. Ништа зато - долази подмладак.
-ПУПС је странка махом старијих људи. Старе људе је срамота да лажу а можда само који пут нешто прећуте. Затао унуци верују дедама више него очевима.
-ПУПС није странка која има капацитет да изведе револуцију али може итекако да се бори за социјалну правду. Она је сада итекако потребна.
-Пензионери,Ваша судбина је везана за ПУПС. Ови други су Вам распродали све што сте за себе и потомке стицали.
 

Back
Top