MAFIA

S

Sanndra

Gost
Zasto mi ne rade sifre za Mafiju? Da li treba prvo da skinem neki patch? Pomagajte, zaglavila sam se na Great Deal i nikako da mrdnem, ne mogu onolike negativnce da pobijem.
 
Vidim da su igraci igre MAFIA vickasti, i nisu bas raspolozeni za pravu pomoc. Ali svaka vam cast sto ne gubite strpljenje. Ma najvise me nerviraju oni "moji" sto mi stalno staju na put.
 
Ma jel to tebi stvarno proradilo? Ja sam probala ali nista. I sa LSHIFT i sa RSHIFT i sa CapsLock i bez.
Ma nema veze presla sam bez sifri.
E primedba za ono "najbolja igra". U toku jurnjave dodjes u situaciju da te policajac zaustavi i pise ti kaznu, a oko tebe 5-6 gangstera sa sve izvucenim Tomsonima a on njima nista! Mislim, stvarno!
 
Sanndra:
Ma jel to tebi stvarno proradilo? Ja sam probala ali nista. I sa LSHIFT i sa RSHIFT i sa CapsLock i bez.
Ma nema veze presla sam bez sifri.
E primedba za ono "najbolja igra". U toku jurnjave dodjes u situaciju da te policajac zaustavi i pise ti kaznu, a oko tebe 5-6 gangstera sa sve izvucenim Tomsonima a on njima nista! Mislim, stvarno!
Da, da to im je veliki propust, mene je najvise nervirala prebrza voznja sto moram non-stop da pazim da mi se ne nadje neki pandur s ledja.
No to je jedna od retkih igara takvog tipa gde je uradjena ova opcija.
No uskoro ce i drugi deo pa cemo videti sta ce biti.
 

Back
Top