Kostunicina saradnica kupila stan od drzave za 184 evra po m/2

tsartsaris

Aktivan član
Poruka
1.552
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75302&sectionId=37

Pa kako ovo da se desi kod prepostenih narodnjaka??? Pa neki se kunu u njihovo postenje...

Tako se, na primer, pod rednim brojem 11 na spisku nalazi Nedeljka Stanisavljević, blizak saradnik generalnog sekretara Koštuničine vlade Dejana Mihajlova (DSS). Nedeljka je javnosti poznata po tome i što je vodila konferencije za novinare premijera Koštunice. Ona je stan od 72 kvadratna metra na Paliluli kupila za nešto više 13.200 evra, tačnije za neverovatna 184 evra po kvadratu!

Na čelu tadašnje stambene komisije nalazio se ministar Slobodan Lalović. Osim njega, u komisiji su bili i ministri Velimir Ilić, Dragan Jočić, Zoran Stojković, Zoran Stanković i Bojan Dimitrijević.

Sve kadrovi narodnjaka postenjacina......

Najzesci je ovaj:
Ja svakog meseca plaćam 222 evra, jer nisam imao novca da odjednom dam sve. U vreme kada sam potpisivao ugovor, tih 222 evra je bilo oko 18.000 dinara, a sada je više od 20.000. Moj stan je pod hipotekom - kaže Đokić.


Sad mi treba jos da ga zalimo sto on za stan od 95 m/2 na Novom Beogradu placa tu uzasnu ratu od cak 222 evra.
A da je uzeo kredit da kupi takav stan legalno na Novom Beogradu rata bi mu bila 1000evra.
 
image.jpg






pazi ovu na pocetku!!!

stan na NBG 95,23 kvadrata 50,43 evra, strasno :eek:

Sad me je definitivno razocarao Kostunica i kao srbin i kao veliki pravoslavac :roll::roll::roll:
 
Poslednja izmena:
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75302&sectionId=37

Pa kako ovo da se desi kod prepostenih narodnjaka??? Pa neki se kunu u njihovo postenje...

Tako se, na primer, pod rednim brojem 11 na spisku nalazi Nedeljka Stanisavljević, blizak saradnik generalnog sekretara Koštuničine vlade Dejana Mihajlova (DSS). Nedeljka je javnosti poznata po tome i što je vodila konferencije za novinare premijera Koštunice. Ona je stan od 72 kvadratna metra na Paliluli kupila za nešto više 13.200 evra, tačnije za neverovatna 184 evra po kvadratu!

Na čelu tadašnje stambene komisije nalazio se ministar Slobodan Lalović. Osim njega, u komisiji su bili i ministri Velimir Ilić, Dragan Jočić, Zoran Stojković, Zoran Stanković i Bojan Dimitrijević.

Sve kadrovi narodnjaka postenjacina......

Najzesci je ovaj:
Ja svakog meseca plaćam 222 evra, jer nisam imao novca da odjednom dam sve. U vreme kada sam potpisivao ugovor, tih 222 evra je bilo oko 18.000 dinara, a sada je više od 20.000. Moj stan je pod hipotekom - kaže Đokić.


Sad mi treba jos da ga zalimo sto on za stan od 95 m/2 na Novom Beogradu placa tu uzasnu ratu od cak 222 evra.
A da je uzeo kredit da kupi takav stan legalno na Novom Beogradu rata bi mu bila 1000evra.

Неби ово Воја урадио никада, ево само да дође на власт све ће то легалистички да поништи!
 
a utoj vladi koja je delila stanove vecinu ministara je imala DEMOKRATSKA STRANKA sto znaci da nijedna odluka ukljucujuci i ovu nije mogla biti usvojena bez pristanka DS-ovaca z:D

i sad oni nama pricaju kako su DSS_ovci neposteni uzimali stanove a oni kao nisu

aha kako da ne

Vidi jasno mi je da ti je tesko da ukapiras i prosto prosirenu recenicu,a kamoli novinski tekst,pa cemo probati da pojednostavimo......

Sttanovi se dodeljuju na osnovu odluke stambene komisije vlade.
Tadasnju komisiju sacinjavali su:
Slobodan Lalović,Velimir Ilić, Dragan Jočić,Zoran Stojković, Zoran Stanković i Bojan Dimitrijević.


Ajde prosvetli nas i kazi nam ko je od navedenih clan DS...
 
a utoj vladi koja je delila stanove vecinu ministara je imala DEMOKRATSKA STRANKA sto znaci da nijedna odluka ukljucujuci i ovu nije mogla biti usvojena bez pristanka DS-ovaca z:D

i sad oni nama pricaju kako su DSS_ovci neposteni uzimali stanove a oni kao nisu

aha kako da ne

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75302&sectionId=37

........

Na čelu tadašnje stambene komisije nalazio se ministar Slobodan Lalović. Osim njega, u komisiji su bili i ministri Velimir Ilić, Dragan Jočić, Zoran Stojković, Zoran Stanković i Bojan Dimitrijević.

Sve kadrovi narodnjaka postenjacina......

....

Знам да је тешко читати, али...
 
Vidi jasno mi je da ti je tesko da ukapiras i prosto prosirenu recenicu,a kamoli novinski tekst,pa cemo probati da pojednostavimo......

Sttanovi se dodeljuju na osnovu odluke stambene komisije vlade.
Tadasnju komisiju sacinjavali su:
Slobodan Lalović,Velimir Ilić, Dragan Jočić,Zoran Stojković, Zoran Stanković i Bojan Dimitrijević.


Ajde prosvetli nas i kazi nam ko je od navedenih clan DS...

a ko je pristao na formiranje te komisije?

opet ministri iz DS-a
 
a utoj vladi koja je delila stanove vecinu ministara je imala DEMOKRATSKA STRANKA sto znaci da nijedna odluka ukljucujuci i ovu nije mogla biti usvojena bez pristanka DS-ovaca z:D

i sad oni nama pricaju kako su DSS_ovci neposteni uzimali stanove a oni kao nisu

aha kako da ne

Dobro je sto su zapoceli ovu farsu-potera na vuka a isteracemo ljisicu,sami sebi uskocise,joj sto mi drago-e tek ce sad da se vidi sve.Tiha voda breg roni.
 
a ko je pristao na formiranje te komisije?

opet ministri iz DS-a

Пази лопине су и једни и други, али да нећеш да ми кажеш и да су подизали ручице приликом гласања уместо њих.

Задржимо се само пар тренутака на "поштењу" прподобног нам Воје љубитеља сова, ако није проблем.
 
Пази лопине су и једни и други, али да нећеш да ми кажеш и да су подизали ручице приликом гласања уместо њих.

Задржимо се само пар тренутака на "поштењу" прподобног нам Воје љубитеља сова, ако није проблем.

shvati u toj vladi DS je imao vecinu i nijedna odluka ukljucujuci ovu o dodeli stanova formiranju komisije za dodelu stanova nije mogla biti donesena a da to ne podrze prethodno ministri iz DS-a.
 
znaci nisu krivi kostunicini sto su krali.......nego neko drugi???

krivi su i DS-ovci i DSS-ovci

Vise DS-ovci jer bez njihovog pristanka do ovoga nije moglo ni doci

Zato deluje danas toliko smesno ovo DS-ovsko posipanje pepelom po glavi ,kad je jasno da su oni sami podrzali tad na vladi ovaj lopovluk i da nista nije od ovoga moglo da se izvede da oni nisu prethodno dali pristanak za to
 
Пази лопине су и једни и други, али да нећеш да ми кажеш и да су подизали ручице приликом гласања уместо њих.

Задржимо се само пар тренутака на "поштењу" прподобног нам Воје љубитеља сова, ако није проблем.

Mozete vi prepodobnog samo da mrzite a i razumem vas ,vi volite samo lopine,i to one zesce,sitnina vam nije bas u krvi.
 
shvati u toj vladi DS je imao vecinu i nijedna odluka ukljucujuci ovu o dodeli stanova formiranju komisije za dodelu stanova nije mogla biti donesena a da to ne podrze prethodno ministri iz DS-a.

****.ш ми све ако си ти чист, све и да је одлука ове чисто ДСС комисије морала да буде потврђена на влади, то НИКАКО не скида одговорност, са иницијатора и извршиоца ове скандалозне одлуке!!!
 
****.ш ми све ако си ти чист, све и да је одлука ове чисто ДСС комисије морала да буде потврђена на влади, то НИКАКО не скида одговорност, са иницијатора и извршиоца ове скандалозне одлуке!!!

pa ko je formirao stambenu komisiju u tom sastavu?

vlada Srbije!

A ko je cinio vecinu u vladi Srbije i bez koga nijedna odluka nije mogla da se donese? Bez demokratske stranke!

U Vladi se sve odluke donose glasanjem ministara i prostom vecinom. A 50%+1 vecine ministarskih mesta je imao u toj vladi DS jasno je samim tim da su oni najodgovorniji za ovaj lopovluk , jer da ga oni nisu podrzali na vladi , ne bi mogla da se formira ta komisija i ne bi mogli da se dele ovi stanovi

I najskandaloznije u celoj prici i nije sto su stanovi dodeljeni

Nego je skandalozno sto su stanovi procenjivani na daleko nizu vrednost od trzisne od strane Poreske uprave , a poreskom upravom upravljaju kadrovi G17+ i DS

Sto znaci mogao je DSS da dodeli jos 50 stanova, da ih je poreska uprava procenjivala na trzisnu vrednost nikakvih problema ne bi bilo, i lopovluk je u stvari u tome sto je poreska uprava kojom upravljaju DS i G17+ procenjivala te stanove na 4-5 puta nizu vrednost od trzisne!

Znaci za sve ovo i ostecenje budzeta glavnu odgovornost nose kadrovi DS i G17+!

UA LOPOVI ZUTI z:D
 
Ма бре људи ј.ебо Вас ДС - то су лопине као што су и сви други, али овде се ради о скидању ђане господину непбавештеном и препоштеном!

odluka o dodeli stanova sluzbenicima nije problem . problem je sto je poreska uprava procenjivala te stanove na 4-5 puta nizu vrednost od trzisne i tu je ostecen budzet. A poreskom upravljaju DS i G17+

Znaci DS i G17+ su zajebali budzet

Da su kadrovi DS i G17+ procenili te stanove na trzisnu vrednost u poreskoj, nikakvih problema ne bi bilo i drzava ne bi ni na koji nacin bila ostecena

Glavni za robiju su u stvari ovde ovi kriminalci iz porske uprave.
 
Mozete vi prepodobnog samo da mrzite a i razumem vas ,vi volite samo lopine,i to one zesce,sitnina vam nije bas u krvi.

Које то лопове ја волим, за разлику од већине на овом форуму трудим се да будем објективан, и не правим никакву разлику између жутих, црних, плавих или црвених лопова. Свима Вама који форум користите за изражавање страначке опредељености моји аргументи ништа не значе, јер Ви сте програмирани и дијалог је за Вас мисаона именица!
 

Back
Top