Kotor - pomazite :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

malaboginja

Početnik
Poruka
6
Cao svima

sestra i ja smo planirale da odemo do Kotora na desetak dana sredinom avgusta.
Htele bismo smestaj sto blize centru, jer bismo isle kolima, pa da mozemo peske da izlazimo uvece, posto vec na plazu moramo da vozimo (jer, koliko znam, Kotor nema plaze).
Zanima me da li neko zna (BAS MI JE VAZNO, HELP, PLEEEEEAAAAASE) cenu kreveta u dvokrevetnoj sobi negde bas u centru, moze i Stari grad. Zanima me i kako je regulisan parking ako se smestimo u centar.

Takodje, koje su plaze najbolje a da nisu predaleko, znam za Dobrotu, Bajovu kulu i Baosice, ali mora da ima i nesto bolje :)))

A dosle bi i dve drugarice na 2,3 dana..jel moguce iznajmiti sobu na tako kratak period.. Mozda su glupa pitanja, ali nisam bila u CG duuugo, duuugo...

Hitno me zanima, pa saljem OOOOOOOOOGROMAN cmokic unapred svima koji mi pomognu!

Pozdrav
 
Ni-je sve-je-dno!
Kotor je prelep, na kraju smo se smestile odmah iza bazena, na pocetku ulice, u redu kuca odmah iza plazice, 5 minuta od Starog grada, a kupale smo se na Bajovoj kuli, u Krasicima, na Plavim horizontima (koji smaraju, doduse, zbog ogromnog broja dece na plazi). Bilo je ok i za parkiranje, ispred kapije kuce.

Bilo je fenomenalno, stvarno ne volim CG preterano (nemojte mi zameriti), ali Kotor je nesto posebno, potpuno drugaciji duh od ostalog dela primorja.

Hvala na informacijama u svakom slucaju, veliki pozdrav!
 
Ni-je sve-je-dno!
Kotor je prelep, na kraju smo se smestile odmah iza bazena, na pocetku ulice, u redu kuca odmah iza plazice, 5 minuta od Starog grada, a kupale smo se na Bajovoj kuli, u Krasicima, na Plavim horizontima (koji smaraju, doduse, zbog ogromnog broja dece na plazi). Bilo je ok i za parkiranje, ispred kapije kuce.

Bilo je fenomenalno, stvarno ne volim CG preterano (nemojte mi zameriti), ali Kotor je nesto posebno, potpuno drugaciji duh od ostalog dela primorja.

Hvala na informacijama u svakom slucaju, veliki pozdrav!
ako nisi bila u perastu, ništa nisi učinjela ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top