Sta je najvaznija stvar u zivotu?

Psiho.

Početnik
Poruka
14

Koliko puta ste sebi postavili ovo pitanje!? :?
Da li je to novac? Istina je da on dosta toga moze da uradi,barem vecina ljudi tako misli! Ili je to zdravlje,ako si zdrav,mozes dugo da zivis i da puno toga i uradis,da steknes i promenis. Ili je to ljubav,ona sve pokrece... :wink:
 
Psiho.:

Koliko puta ste sebi postavili ovo pitanje!? :?
Da li je to novac? Istina je da on dosta toga moze da uradi,barem vecina ljudi tako misli! Ili je to zdravlje,ako si zdrav,mozes dugo da zivis i da puno toga i uradis,da steknes i promenis. Ili je to ljubav,ona sve pokrece... :wink:
sexs drugs and Rock n Roll...
Salim se...
Novac je zaista vazan,neka prica sta ko hoce(zdravlje je najvaznije?)ali ako nemash many nemas ni zdravlje...
-----------------------
Sex na ex
i sa sirem gibanica
Sex na ex
to je prava poslastica...
-----------------------
 
Кулиража:
Ko ima zdravlje ima nadu, ko ima nadu ima sve.

Novci jesu vazni, ali nam sigurno ne mogu doneti srecu. Oni su nam samo materijalna osnova i nista vise.
A morate priznati sreca je vaznija od bilo kog materijalnog bogatstva

Slazem se sreca jes' vazna,ali i novac je...
Ne moz' ti bit' srecan ako nocu spavas pod vedrim nebom na -12 stepeni...Nije l' tako?
 
tri stvari...




ljubav, ljubav i ljubav...

Znam da ce na ovo neki ,trgnuti penu'... ali kada malo bolje razmislite, sva sreca se na to svodi...

Pare mozes zaraditi, kucu mozes sagraditi, nesto novo mozes nauciti, zdravlje ce biti tu, ako je tu sreca... sreca ce biti tu, ako je ljubav tu...

Ne govorim samo o ljubavi prema suprotnom polu... vec o ljubavi uopste. Ona nas menja i cini boljima, sve ostalo onda zavisi od toga...
 
Alexandra9:
tri stvari...




ljubav, ljubav i ljubav...

Znam da ce na ovo neki ,trgnuti penu'... ali kada malo bolje razmislite, sva sreca se na to svodi...

Pare mozes zaraditi, kucu mozes sagraditi, nesto novo mozes nauciti, zdravlje ce biti tu, ako je tu sreca... sreca ce biti tu, ako je ljubav tu...

Ne govorim samo o ljubavi prema suprotnom polu... vec o ljubavi uopste. Ona nas menja i cini boljima, sve ostalo onda zavisi od toga...
ah naravno... :wink:
razmishljala sam shta da napishem na ovu temu, medjutim... sve je napisano 8)
malo je recji - slazem se 8)
 
Najvaznije u zivotu je osecati se dobro u svakom trenutku!!!
E,a sta cini da se covek oseca dobro zavisi od osobe do osobe...
Nekome je pretezno novac ili devojke ili uspeh u skoli...sta god.
Stoga je meni u zivotu najvaznije biti naspavan,okruzen ljudima i imati kintu da se jede i da se pije!!!
P.S. Mozemo tu dodati i komp sa uplacenih 100 sati neta, ali moze i bez toga :lol: :lol: :lol:
 
Shinoda:
P.S. Mozemo tu dodati i komp sa uplacenih 100 sati neta, ali moze i bez toga :lol: :lol: :lol:

Vi jos upalcujete sate? He, he, ja sam to odavno prevazisao. Imate BeoCity FlatFee - neogranicen pristup netu za samo 720 dinara. A pazite foru, sad je neki letnji popust i za 720 dinara dobijete 2 meseca neogranicenog pristupa netu. Smesno, zar ne? :lol:

bleach:
a kablovski?... :P :P :D

Ma meni su obecavali ovi sto mi pustaju kablovsku TV, ali od toga nema nista. Je l' ti imas kablovski net? Ako da, kolika je cena i kako to funkcionise?
 
Zvezda je zivot, sve drugo su sitnice...

Ima jedna dobra izreka na Krstarici: Da je zdravlje najvažnije u životu - shvatićete tek kada vas i najobičnija prehlada bude blokirala u životnim stremljenjima!

I naravno najbolja: Neki ljudi misle da je fudbal pitanje života i smrti. Ne volim takav stav. Mogu da ih uverim u to da je stvar mnogo ozbiljnija.

Pozdrav,
Tasić
 
bleach:
Alexandra9:
tri stvari...




ljubav, ljubav i ljubav...

Znam da ce na ovo neki ,trgnuti penu'... ali kada malo bolje razmislite, sva sreca se na to svodi...

Pare mozes zaraditi, kucu mozes sagraditi, nesto novo mozes nauciti, zdravlje ce biti tu, ako je tu sreca... sreca ce biti tu, ako je ljubav tu...

Ne govorim samo o ljubavi prema suprotnom polu... vec o ljubavi uopste. Ona nas menja i cini boljima, sve ostalo onda zavisi od toga...
ah naravno... :wink:
razmishljala sam shta da napishem na ovu temu, medjutim... sve je napisano 8)
malo je recji - slazem se 8)
dovoljno... :wink:
 
miloshjan:
Shinoda:
P.S. Mozemo tu dodati i komp sa uplacenih 100 sati neta, ali moze i bez toga :lol: :lol: :lol:

Vi jos upalcujete sate? He, he, ja sam to odavno prevazisao. Imate BeoCity FlatFee - neogranicen pristup netu za samo 720 dinara. A pazite foru, sad je neki letnji popust i za 720 dinara dobijete 2 meseca neogranicenog pristupa netu. Smesno, zar ne? :lol:
ha... a josh telefon koliko placjash, ako mislish da iskoristish shto si upaltio...? :? :? :?
na veratu je bio neki dnevni paket (300 dinara mesechno... eh nema vishe... :roll: )


miloshjan:
bleach:
a kablovski?... :P :P :D

Ma meni su obecavali ovi sto mi pustaju kablovsku TV, ali od toga nema nista. Je l' ti imas kablovski net? Ako da, kolika je cena i kako to funkcionise?
imam 8)
pa placja se ugradjivanje modema + paket koji koristish
ne gleda se vreme koje provodish na netu, vecj protok informacija (shto ti shaljesh i shto primash)
imash pakete sa odredjenim protokom, ali jedino shto vredi je flat (neogranichen protok) 8)
 
Alexandra9:
bleach:
Alexandra9:
tri stvari...




ljubav, ljubav i ljubav...

Znam da ce na ovo neki ,trgnuti penu'... ali kada malo bolje razmislite, sva sreca se na to svodi...

Pare mozes zaraditi, kucu mozes sagraditi, nesto novo mozes nauciti, zdravlje ce biti tu, ako je tu sreca... sreca ce biti tu, ako je ljubav tu...

Ne govorim samo o ljubavi prema suprotnom polu... vec o ljubavi uopste. Ona nas menja i cini boljima, sve ostalo onda zavisi od toga...
ah naravno... :wink:
razmishljala sam shta da napishem na ovu temu, medjutim... sve je napisano 8)
malo je recji - slazem se 8)
dovoljno... :wink:
drago mi je... 8)
 
bleach:
Alexandra9:
bleach:
Alexandra9:
tri stvari...




ljubav, ljubav i ljubav...

Znam da ce na ovo neki ,trgnuti penu'... ali kada malo bolje razmislite, sva sreca se na to svodi...

Pare mozes zaraditi, kucu mozes sagraditi, nesto novo mozes nauciti, zdravlje ce biti tu, ako je tu sreca... sreca ce biti tu, ako je ljubav tu...

Ne govorim samo o ljubavi prema suprotnom polu... vec o ljubavi uopste. Ona nas menja i cini boljima, sve ostalo onda zavisi od toga...
ah naravno... :wink:
razmishljala sam shta da napishem na ovu temu, medjutim... sve je napisano 8)
malo je recji - slazem se 8)
dovoljno... :wink:
drago mi je... 8)
:wink:
 

Back
Top