Predlazem

Da li ste za to da samo jedna univerzalna tema bude na politici

  • Da

    glasova: 6 42,9%
  • Mislim da jesam

    glasova: 3 21,4%
  • Svakako DA

    glasova: 2 14,3%
  • Pa moglo bi

    glasova: 3 21,4%

  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
da se sve teme sa politike obrisu i da bude samo jedna tema gde bi se sve pisalo. I ovako je sra-nje forum a tako bi se ustedelo u ovo doba krize u kliktanju i skrolanju.
Ko je za neka digne dva prsta ili neka glasa na anketi.
 
da se sve teme sa politike obrisu i da bude samo jedna tema gde bi se sve pisalo. I ovako je sra-nje forum a tako bi se ustedelo u ovo doba krize u kliktanju i skrolanju.
Ko je za neka digne dva prsta ili neka glasa na anketi.

dobra ti ideja....
a jel mogu da dignem samo jedan prst???? nekako me mrzi da dignem dva....a neko ce to i pogresno shvatiti
 
Sta experti misle o ovom predlogu


2j1jrxc.jpg
 
Na nekim forumima teme o politici uopste nisu dozvoljene, i to se sankcionise, jer uglavnom podsticu vredjanje na raznim osnovama... Vise od bilo kojih drugih tema.
Ne znam da li modovi prate teme ovde, s obzirom da ih ima previse, ali tvoj predlog bi im omogucio da lakse sankcionisu one koji ne postupaju moralno, a opet... preglednost bi joj bila 0 i spam, spam, spam...

Dakle, mislim da je sasvim nepotrebno. :)
 
Na nekim forumima teme o politici uopste nisu dozvoljene, i to se sankcionise, jer uglavnom podsticu vredjanje na raznim osnovama... Vise od bilo kojih drugih tema.
Ne znam da li modovi prate teme ovde, s obzirom da ih ima previse, ali tvoj predlog bi im omogucio da lakse sankcionisu one koji ne postupaju moralno, a opet... preglednost bi joj bila 0 i spam, spam, spam...

Dakle, mislim da je sasvim nepotrebno. :)

Valjda Dinkic zna sta je potrebno a sta ne u ovoj krizi.Imam podrsku vlade za ovo.
 
А мислим да је то немогуће ... Што више кликтања, то бољи рејтинг форума ... О томе се ради ... Ево рецимо овако ... Да се један дан не отвори ниједна тема ... Модератори би их отворили 10 ... Пробајте, није тешко
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top